| Оновлено 25 сiчня 2020, 17:51
1546
0

Волейболісти клубу Серце Поділля скоротили відставання від лідерів

У Харкові підопічні Віктора Болдарева обіграли місцевий «Локомотив» в чотирьох партіях

1546
0
Ігор Заржицький
Сьогодні пройшли ще три матчі 10-го туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Нагадаємо, що раніше львівський «Барком-Кажани» і ВК «МХП-Вінниця», які розташувалися на двох верхніх щаблях турнірної таблиці, в зустрічах один з одним втратили очки, тому у вінницького клубу «Серце Поділля», що займає третє місце, з'явився реальний шанс скоротити відставання від них.

В першій виїзній грі проти харківського «Локомотива» підопічні Віктора Болдарева зі своїм завданням впоралися. Вони перемогли суперника з рахунком 3:1. У гостей 13 очок набрав Станіслав Лизанець, 12 - Володимир Сидоренко та 11 - Сергій Руденко. У складі харків'ян ніхто з гравців не набрав десяти очок і більше.

Два інших сьогоднішні матчі завершилися з однаковим рахунком 3:0. Так, житомирський «Житичі-ЖНАЕУ» виграв у чернігівського «Буревісника-ШВСМ». У переможців відзначимо Володимира Остапенка - 14 очок, Миколу Рудницького - 12 і Олександра Наложного - 10.

А харківська «Юракадемія» в Хмельницькому була сильнішою за місцевий «Новатор». Тут у харків'ян по 12 очок набрали Іван Кривобок та Владислав Павлюк, у господарів майданчика кращим став Павло Янкович - 14 очок.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
10 тур. Перші матчі. 24 січня
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Серце Поділля» (Вінниця)
1:3 (15:25 18:25, 25:20, 12:25)
«Житичі-ЖНАЕУ» (Житомир) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
«Новатор» (Хмельницький) - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
0:3 (21:25, 17:25, 22:25)

Турнірне становище команд після сьогоднішніх ігор:
1. «Барком-Кажан» 20 матчів, 16 перемог, 4 поразки, 50 очок, співвідношення партій 55 - 20
8. «Новатор» 19, 0, 19, 0, 0 - 57

В суботу, 25 січня, відбудуться повторні матчі 10-го туру.

(2)

Стало відомо, хто в Україні транслюватиме бій Усик – Ф'юрі
Бокс | 25 квітня 2024, 14:53 6

Також MEGOGO покаже поєдинок Берінчик – Наваррете

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького