ОФІЦІЙНО: Підручний та Прима побіжать міксти в Поклюці

Тренери визначилися зі складами на змішані естафети

ОФІЦІЙНО: Підручний та Прима побіжать міксти в Поклюці
© Український біатлон. Дмитро Підручний
Завтра, 25 січня, шостий етап Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці продовжиться одиночною і класичною змішаними естафетами.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовими складами команд:
 
Одиночна змішана естафета (14:15)
4-1.  Дмитро Підручний
4-2.  Анастасія Меркушина
 
Повний стартовий лист тут
 
Змішана естафета (16:00)
15-1.  Артем Тищенко
15-2.  Артем Прима
15-3.  Юлія Джима
15-4.  Олена Підгрушна
 
Повний стартовий лист тут
 
Раніше була інформація, що Підручний та Прима пропустять змішані естафети, але, швидше за все, тренерський штаб вирішив зробити ставку на міксти, бо вони йдуть в залік Кубка націй.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    svv72
      svv72, 24.01.2020 21:26
    0
    Срочно ТРЕБУЮ замены Пидгушной в связи с ухудшением здоровья Елены. Медалей все равно не будет не тешьте себя надеждой а здоровье прежде всего.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.01.2020 19:38
    -2
    Джиму нужно было ставить с Пидручным!!!!!!!!!!! Меркушина сейчас нестабильна
    Artem !
      Artem !, 24.01.2020 19:33
    +1
    Правильное решение, надо бороться за топ-5 Кубка наций.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 24.01.2020 19:04
    +1
    Я бы Пидручного и Тищенко местами поменял.
    В одиночке дистанции короткие, там много не проиграешь ходом, зато стрельба все решает, думаю что даже такие тихоходы-снайпера как Тищенко и Меркушина спокойно бы в топ-5 попали. Зато в сингле первый этап очень важный, и по традиции Тищенко уже привезет минуту отставания на передаче эстафеты. В итоге сделали ни себе, ни людям.
    Den96
      Den96, 24.01.2020 18:47
    -2
    axylinam, 24.01.2020 18:45
    Правильные составы,в одиночной эстафете шансы хорошие на шестёрку сильнейших,а вот в классической шансы похуже
    С таким составом в сингле минимум за тройку надо бороться, если не за победу.
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 18:45
    0
    Правильные составы,в одиночной эстафете шансы хорошие на шестёрку сильнейших,а вот в классической шансы похуже
    Artem !
      Artem !, 24.01.2020 19:33
    +1
    Правильное решение, надо бороться за топ-5 Кубка наций.
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 24.01.2020 19:04
    +1
    Я бы Пидручного и Тищенко местами поменял.
    В одиночке дистанции короткие, там много не проиграешь ходом, зато стрельба все решает, думаю что даже такие тихоходы-снайпера как Тищенко и Меркушина спокойно бы в топ-5 попали. Зато в сингле первый этап очень важный, и по традиции Тищенко уже привезет минуту отставания на передаче эстафеты. В итоге сделали ни себе, ни людям.
    svv72
      svv72, 24.01.2020 21:26
    0
    Срочно ТРЕБУЮ замены Пидгушной в связи с ухудшением здоровья Елены. Медалей все равно не будет не тешьте себя надеждой а здоровье прежде всего.
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 18:45
    0
    Правильные составы,в одиночной эстафете шансы хорошие на шестёрку сильнейших,а вот в классической шансы похуже