Олена ПІДГРУШНА: «Ще зі старту відчувалося, що немає свіжості»

Українська біатлоністка – про 40 місці в індивідуальній гонці

Олена ПІДГРУШНА: «Ще зі старту відчувалося, що немає свіжості»
© Український біатлон. Олена Підгрушна
Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна прокоментувала 40 місце в індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.
 
«Можливо і далося взнаки те, що ми приїхали сюди раніше за інших, але, судячи з результату, допомогло це не дуже. Акліматизація пройшла, встигла звикнути, але сьогодні, дійсно, важкий старт був - почувала себе дуже погано. Якось у мене пішов спад - весь січень на кожному етапі настільки важкі гонки, складно... 
 
Ми ж професіонали і більше реагуємо не на підбадьорювання натовпу: «Давай-давай!», а намагаємося виловити з шуму потрібну інформацію, яку дають тренери і сервіс. Ми і самі розуміємо, що нам потрібно «давати» (посміхається) і боротися до кінця. Добре, коли вболівальники є, з іншого боку, коли їх мало - бігти спокійніше. Але, в будь-якому випадку, я вдячна кожному і всім разом за підтримку!
 
Ще зі старту відчувалося, що немає свіжості. Розумієте, починали сезон - у мене були нижчі пульси і я швидше бігла, а зараз повільніше біжу, але пульс набагато вищий. Я вже починаю насторожуватися, бо робимо кардіограму - вона нічого не показує. Сьогодні хочу зв'язатися з тими кардіологами, у яких лікувалася влітку, щоб з'ясувати, потрібно мені хвилюватися, чи просто продовжувати», - сказала Підгрушна.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    u6464u
      u6464u, 24.01.2020 19:49
    +6
    Лена пожалей себя,мы знаем что ты супер но если здоровье говорит хватит то надо задуматься,в жизни помимо биатлона много всего прекрасного.
    alekos59
      alekos59, 24.01.2020 19:12
    0
    Просто завязывай и мы отдохнем.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.01.2020 18:17
    +6
    Если есть такие проблемы нужно заканчивать и поберечь себя ради семьи!
    svv72
      svv72, 24.01.2020 18:14
    0
    Кстати добавлю это еще при идеальных условиях погодных.
    svv72
      svv72, 24.01.2020 18:12
    +10
    Какая свежесть извините в твои годы и при серьезных симптомах болезни сердца. Медалей уже не видно и на горизонте.
    "...начинали сезон - у меня были ниже пульсы, и я быстрее бежала, а сейчас медленнее бегу, но пульс гораздо выше...."
    Я, как врач-кардиолог, советую срочно прекратить перенапрягать сердце. Надо сберечь то здоровье что осталось а не усугублять болезнь. А Вас болельщиков прошу понять и проводить олимпийскую чемпионку с почетом на хотя бы тренерскую работу.
    Василий Будник
      Василий Будник, 24.01.2020 18:05
    -3
    Если плохо- чего вообще бежать7 Впрочем,1 очко заработала..
    svv72
      svv72, 24.01.2020 18:12
    +10
    Какая свежесть извините в твои годы и при серьезных симптомах болезни сердца. Медалей уже не видно и на горизонте.
    "...начинали сезон - у меня были ниже пульсы, и я быстрее бежала, а сейчас медленнее бегу, но пульс гораздо выше...."
    Я, как врач-кардиолог, советую срочно прекратить перенапрягать сердце. Надо сберечь то здоровье что осталось а не усугублять болезнь. А Вас болельщиков прошу понять и проводить олимпийскую чемпионку с почетом на хотя бы тренерскую работу.
    u6464u
      u6464u, 24.01.2020 19:49
    +6
    Лена пожалей себя,мы знаем что ты супер но если здоровье говорит хватит то надо задуматься,в жизни помимо биатлона много всего прекрасного.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 24.01.2020 18:17
    +6
    Если есть такие проблемы нужно заканчивать и поберечь себя ради семьи!
    alekos59
      alekos59, 24.01.2020 19:12
    0
    Просто завязывай и мы отдохнем.
    svv72
      svv72, 24.01.2020 18:14
    0
    Кстати добавлю это еще при идеальных условиях погодных.