Мілевський забив Маріуполю в контрольному матчі

Форвард «Динамо» Брест зрівняв рахунок в матчі

Мілевський забив Маріуполю в контрольному матчі
© ФК Динамо-Брест. Артем Мілевський

У ці хвилини «Маріуполь» проводить контрольний матч проти «Динамо» Брест. Після першого тайму рахунок нічийний - 1:1.

На 36 хвилині рахунок зрівняв український форвард чемпіонів Білорусі Артем Мілевський.

У складі «Маріуполя» рахунок на 22 хвилині рахунок у матчі ударом з пенальті відкрив Андрій Кулаков.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 24.01.2020 20:05
    +2
    Помню, как он им покер положил в 2010-м..
    markten1984
      markten1984, 24.01.2020 18:17
    -2
    Для бывшего динамовца принципиально забить Мариуполю, даже в товарняке
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:53
    -1
    DICTATOR_UA , 24.01.2020 17:46
    Міля забив самому Маріуполю. срочно в збірну
    Шева решает, кого вызывать. Я всего навсего предположил, что он может задуматься о вызове Милевского
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 24.01.2020 17:46
    -4
    УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:20
    Шева может всерьез задуматься о приглашении Милевского в сборную Украины, если Яремчук не восстановится к Евро 2020
    Міля забив самому Маріуполю. срочно в збірну
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:21
    +7
    serg, 24.01.2020 17:17
    эх, жаль, что Брест с киевским Динамо не играет. Миля на кураже три мяча положил бы Ладно, посмотрим сколько Хайдук наклепает вечно голубым
    27 января играют
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:20
    0
    Шева может всерьез задуматься о приглашении Милевского в сборную Украины, если Яремчук не восстановится к Евро 2020
    serg
      serg, 24.01.2020 17:17
    -2
    эх, жаль, что Брест с киевским Динамо не играет. Миля на кураже три мяча положил бы Ладно, посмотрим сколько Хайдук наклепает вечно голубым
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:21
    +7
    serg, 24.01.2020 17:17
    эх, жаль, что Брест с киевским Динамо не играет. Миля на кураже три мяча положил бы Ладно, посмотрим сколько Хайдук наклепает вечно голубым
    27 января играют
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 24.01.2020 20:05
    +2
    Помню, как он им покер положил в 2010-м..
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 24.01.2020 17:20
    0
    Шева может всерьез задуматься о приглашении Милевского в сборную Украины, если Яремчук не восстановится к Евро 2020