Артета відмовився обговорювати трансфер Матвієнка

Головний тренер лондонського «Арсеналу» визнав, що лінія оборони команди потребує підсилення

Артета відмовився обговорювати трансфер Матвієнка
© ФК Арсенал Лондон. Мікель Артета
Головний тренер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета відмовився відповідати на питання про можливу покупку 23-річного захисника «Шахтаря» і збірної України Миколи Матвієнка на прес-конференції, яка відбулася в п'ятницю.
 
«Я не збираюся публічно обговорювати будь-які чутки», — заявив Артета, коли його попросили розповісти про можливе придбання українця.
 
«Правда, що у нас мало гравців оборони, але є й інші позиції, які потребують підсилення. Шанси на те, що ми когось підпишемо — 50 на 50», — додав Артета.
 
 
У поточному сезоні Микола провів за «Шахтар» 21 матч у всіх турнірах, де забив один гол і віддав одну результативну передачу. Контракт Матвієнка з «Шахтарем» розрахований до літа 2021-го року.
 
В активі футболіста 26 матчів у складі національної збірної України.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Goal.com

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 01:02
    0
    Дід Піхто , 24.01.2020 20:17
    Потому что Артета не комментирует идиотские слухи неадекватных людишек. Никакого Матвиенка в Арсенале не будет, тем более за 30 лямов
    В принципі може бути)) якщо за дарма,тобо Шахтьор одразу поверне ці гроші Арсеналу
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 00:58
    0
    А чого стільки мінусів на правдиві вислови ?)))) це привіт «інакомислячим» від редакції?)))
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 00:56
    0
    Влад Тараненко, 24.01.2020 17:38
    По ответу уже понятно что Колька собирает манатки в Лондон
    І чого Артета має «обсуждать» взагалі цей трансфер, коли він вперше чує про Матвіенко, а Матвіенко дійсно має збирати монатки якщо його не продадуть......
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 22:46
    -5
    Maccceo Plex Plex, 24.01.2020 21:43
    Трансферы дерьмолая не один год всех развлекали))) Ты тоже так-же веселился, клоун?))

    На серийный полуфабрикат повесили ценник как на элитный товар, а клоуном оно меня называет.
    Да ты еще больший клоун чем те, которые это все затеяли.
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 24.01.2020 21:43
    0
    JulikoB, 24.01.2020 18:43
    Развлекают нас в межсезонье.
    Трансферы дерьмолая не один год всех развлекали))) Ты тоже так-же веселился, клоун?))
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 24.01.2020 20:17
    -7
    Потому что Артета не комментирует идиотские слухи неадекватных людишек. Никакого Матвиенка в Арсенале не будет, тем более за 30 лямов
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 24.01.2020 19:48
    -3
    romankremin96, 24.01.2020 18:35
    Редактори не розрізняють значків євро та фунтів?
    тю, усього на 150 милліонів гривень помилились, хіба це для них гроши?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 24.01.2020 18:59
    +5
    похоже что интерес к Матвиенко реальный.
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 18:43
    -8
    виталий махлинец, 24.01.2020 18:12
    Это все огромный ЧЁС!!!!!
    Развлекают нас в межсезонье.
    JulikoB
      JulikoB, 24.01.2020 18:43
    -6
    Арсенал еще не готов, но Шахтер уже конкретно хочет.
    romankremin96
      romankremin96, 24.01.2020 18:35
    +3
    Редактори не розрізняють значків євро та фунтів?
    виталий махлинец
      виталий махлинец, 24.01.2020 18:12
    -3
    Это все огромный ЧЁС!!!!!
    denvm
      denvm, 24.01.2020 17:48
    +3
    30 лямов фунтов и евро - ооооочень большая разница
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 24.01.2020 17:44
    +8
    Після гри Мустафі в обороні повинні підписати
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 24.01.2020 17:38
    +6
    По ответу уже понятно что Колька собирает манатки в Лондон
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 24.01.2020 17:44
    +8
    Після гри Мустафі в обороні повинні підписати
    Влад Тараненко
      Влад Тараненко, 24.01.2020 17:38
    +6
    По ответу уже понятно что Колька собирает манатки в Лондон
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 24.01.2020 18:59
    +5
    похоже что интерес к Матвиенко реальный.
    romankremin96
      romankremin96, 24.01.2020 18:35
    +3
    Редактори не розрізняють значків євро та фунтів?
    denvm
      denvm, 24.01.2020 17:48
    +3
    30 лямов фунтов и евро - ооооочень большая разница
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 01:02
    0
    Дід Піхто , 24.01.2020 20:17
    Потому что Артета не комментирует идиотские слухи неадекватных людишек. Никакого Матвиенка в Арсенале не будет, тем более за 30 лямов
    В принципі може бути)) якщо за дарма,тобо Шахтьор одразу поверне ці гроші Арсеналу
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 00:58
    0
    А чого стільки мінусів на правдиві вислови ?)))) це привіт «інакомислячим» від редакції?)))
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 25.01.2020 00:56
    0
    Влад Тараненко, 24.01.2020 17:38
    По ответу уже понятно что Колька собирает манатки в Лондон
    І чого Артета має «обсуждать» взагалі цей трансфер, коли він вперше чує про Матвіенко, а Матвіенко дійсно має збирати монатки якщо його не продадуть......
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 24.01.2020 21:43
    0
    JulikoB, 24.01.2020 18:43
    Развлекают нас в межсезонье.
    Трансферы дерьмолая не один год всех развлекали))) Ты тоже так-же веселился, клоун?))