ВІДЕО ДНЯ. Зворушливе прощання Возняцкі з тенісом

Екс-перша ракетка світу зіграла свій останній турнір

ВІДЕО ДНЯ. Зворушливе прощання Возняцкі з тенісом
© Australian Open. Каролін Возняцкі
Екс-перша ракетка світу Каролін Возняцкі зворушливо завершила блискучу кар'єру.
 
Ще в грудні минулого року 29-річна датчанка заявила, що Australian Open-2020 стане для неї останнім турніром в кар'єрі. Нагадаємо, півтора роки тому у Возняцкі на ранній стадії діагностували ревматоїдний артрит.
 
У третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії Каролін програла Онс Жабер з Тунісу, після чого її підтримала вся сім'я. Не обійшлося без сліз.
 
Відзначимо, що Возняцкі є екс-першою ракеткою світу і переможницею Australian Open-2018. Також вона двічі (в 2009 і 2014 роках) грала в фіналі US Open. Сумарно за свою кар'єру Возняцкі виграла 30 турнірів WTA.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 24.01.2020 14:34
    0
    Как же мы теперь, без этой шикарной белокурой косы и невероятно красивой улыбки Каролин?!
    adidas77
    online
      adidas77, 24.01.2020 14:31
    0
    Смотрел сегодня эту игру лайф и конечно прощание Каролин!
    Честно,даже у меня слёзы наворачивались на глаза...
    Спасибо тебе большое Каролин, за то что ты была и есть!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.01.2020 14:26
    +3
    Дуже шкода, що через хворобу йде дев'ята в історії тенісистка за тривалістю перебування на вершині рейтингу. Побажаю Каро сили волі для боротьби з артритом і сподіваюся, що остаточно теніс вона не залишить. Її величезний досвід може стати в пригоді для тієї ж тренерської роботи.
    u6464u
      u6464u, 24.01.2020 14:06
    0
    Трогательное прощание,представляю как тяжело Каролине,но жизнь продолжается и можно пожелать Каро найти себя вне действующей теннисистки,успехов.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.01.2020 12:20
    +6
    Очень жаль, что уходят такие теннисистки.. Удачи ей по жизни и стать хорошим тренером.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 24.01.2020 12:20
    +6
    Очень жаль, что уходят такие теннисистки.. Удачи ей по жизни и стать хорошим тренером.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.01.2020 14:26
    +3
    Дуже шкода, що через хворобу йде дев'ята в історії тенісистка за тривалістю перебування на вершині рейтингу. Побажаю Каро сили волі для боротьби з артритом і сподіваюся, що остаточно теніс вона не залишить. Її величезний досвід може стати в пригоді для тієї ж тренерської роботи.
    adidas77
    online
      adidas77, 24.01.2020 14:34
    0
    Как же мы теперь, без этой шикарной белокурой косы и невероятно красивой улыбки Каролин?!
    adidas77
    online
      adidas77, 24.01.2020 14:31
    0
    Смотрел сегодня эту игру лайф и конечно прощание Каролин!
    Честно,даже у меня слёзы наворачивались на глаза...
    Спасибо тебе большое Каролин, за то что ты была и есть!!!
    u6464u
    online
      u6464u, 24.01.2020 14:06
    0
    Трогательное прощание,представляю как тяжело Каролине,но жизнь продолжается и можно пожелать Каро найти себя вне действующей теннисистки,успехов.