European Masters: Селбі і Хіггінс не пробилися в чвертьфінал

В Австрії зіграні матчі 1/16 та 1/8 фіналу

2847
0
В австрійському Дорнбірні триває черговий рейтинговий турнір. У четвер були дограні поєдинки 1/16 фіналу і зіграні всі матчі 1/8.

Несподіванки почалися з перших же матчів. Триразовий чемпіон світу Марк Вільямс зазнав поразки від Чжоу Юелуна. Він вів у рахунку 4:3 з трьома серіями «+60», але дозволив суперникові не тільки зрівняти рахунок, а й виграти зустріч - 5:4.

В 1/8 фіналу теж вистачало захоплюючих матчів. Джон Хіггінс в першому ж фреймі поєдинку з Тепчайею Ун-Нухом оформив серію в 92 очка. Почався обмін партіями, і в підсумку Джон повів з рахунком 4:2. Однак упустив кілька шансів виграти 7-й кадр. Таїландець очистив стіл, потім виграв наступну партію, а у вирішальній зробив брейк у 89 очок - 5:4!

Ніл Робертсон, схоже, подолав смугу невдач. Нагадаємо, то він не потрапив на турнір через скасований авіарейс, то вбив в навігатор назву не того міста і запізнився на турнір... В Австрії австралієць набрав хід. Він обіграв Грема Дотта - 5:2 з п'ятьма полусотеннимі серіями.

Скотт Дональдсон увійшов в число 32-х кращих гравців поточного сезону і має відмінні шанси потрапити на Гран-прі. Після перемоги над Кайреном Вілсоном Скотт обіграв ще одного високорейтингового снукеріста, Діна Цзюньхуея - 5:2.

Захоплюючий матч видали Баррі Хокінс і Марк Селбі. Баррі повів в рахунку 4:0, оформивши дві півсотенні і дві сотенні серії. Але потім ініціатива перейшла до Марка: два брейка «+70» і сенчурі дозволили йому зрівняти рахунок - 4:4! У вирішальному фреймі Хокінс набрав 50 очок за один підхід, однак Селбі отримав свій шанс. Та не скористався ним. А Баррі зробив ще одну серію в 59 очок і виграв матч - 5:4. Відзначимо, що Хокінс тільки вдруге в сезоні вийшов в чвертьфінал рейтингового турніру.

У п'ятницю, 24 січня, відбудуться чвертьфінальні поєдинки.