Чоловіча збірна України піднялася на 5 місце в Кубку націй

Команда Юрая Санітри може поборотися за максимальну квоту

Чоловіча збірна України піднялася на 5 місце в Кубку націй
© Український біатлон. Артем Прима
Чоловіча збірна України з біатлону піднялася на п'яте місце в Кубку націй після індивідуальної гонки в рамках шостого етапу Кубка світу в словенській Поклюці.
 
Незважаючи на те, що минула гонка була далеко не найкращою в сезоні для підопічних Юрая Санітри, головні суперники України виступили ще гірше.
 
В даний момент в чоловічому заліку Кубка націй Україна п'ята, але випереджає Австрію, яка йде шостою, всього лише на один бал.
 
Нагадаємо, від місця в Кубку націй залежить квота збірної на наступний сезон. П'яте підсумкове місце за підсумками нинішнього сезону дозволить команді, яка на ньому фінішує, виставляти шість біатлоністів на індивідуальні та спринтерські гонки.
 
Поточна квота збірної України - п'ять біатлоністів. Для того, щоб зберегти її, досить завершити сезон на місці з шостого по десяте.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 24.01.2020 17:08
    0
    Чудеса! Элитная биатлонная нация!
    u6464u
      u6464u, 24.01.2020 14:11
    0
    нежданчик прилетел.
    kerch30
      kerch30, 24.01.2020 10:03
    +6
    adidas77, 24.01.2020 02:12
    А зачем нам 6 выставлять? И главное кого?
    Что плохого что Цимбал и Дудченко уже набираются опита. Кто-то еще вистрелит
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 24.01.2020 09:58
    +4
    Насколько я знаю, очки в кубок наций начисляются трем лучшим биатлонистам каждой страны по итогам гонки. Это значит, что если Прима, Пидручный и еще один спортсмен будут стабильно заезжать в топ-30, то квоту в пять человек можно как минимум сохранить. Посмотрите на Австрию, Швецию и Италию. Там ситуация аналогичная. А сильный ростер только у Норвегии, Франции и Германии, к которым остальным сборным как до Луны.
    shef63
      shef63, 24.01.2020 06:59
    -2
    А тепер прибрали Підручного з естафети і знову опустяться нижче, ще й жіночу збірну потягнуть з собою вниз.
    adidas77
      adidas77, 24.01.2020 02:12
    -5
    А зачем нам 6 выставлять? И главное кого?
    kerch30
    online
      kerch30, 24.01.2020 10:03
    +6
    adidas77, 24.01.2020 02:12
    А зачем нам 6 выставлять? И главное кого?
    Что плохого что Цимбал и Дудченко уже набираются опита. Кто-то еще вистрелит
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 24.01.2020 09:58
    +4
    Насколько я знаю, очки в кубок наций начисляются трем лучшим биатлонистам каждой страны по итогам гонки. Это значит, что если Прима, Пидручный и еще один спортсмен будут стабильно заезжать в топ-30, то квоту в пять человек можно как минимум сохранить. Посмотрите на Австрию, Швецию и Италию. Там ситуация аналогичная. А сильный ростер только у Норвегии, Франции и Германии, к которым остальным сборным как до Луны.
    Василий Будник
      Василий Будник, 24.01.2020 17:08
    0
    Чудеса! Элитная биатлонная нация!
    u6464u
      u6464u, 24.01.2020 14:11
    0
    нежданчик прилетел.