Йожеф САБО: «Матвієнку ще зарано переходити в АПЛ»

Український захисник «Шахтаря» поки не готовий до гри в Англії, упевнений фахівець

Йожеф САБО: «Матвієнку ще зарано переходити в АПЛ»
© ТК Футбол. Йожеф Сабо
Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився думкою про можливий перехід 23-річного українського захисника Миколи Матвієнка з «Шахтаря» в «Арсенал».
 
«З наших гравців в Європі яскраво зумів проявити себе Андрій Шевченко. Але і він зіткнувся з труднощами, коли змінив Серію А на АПЛ. Чемпіонат Англії — специфічний турнір, дуже важкий і енерговитратний. Там переважає силова жорстка гра, до якої готові далеко не всі спортсмени. Плюс швидкісні дані потрібно демонструвати не декілька разів за матч, а протягом двох таймів.
 
На мій погляд, Матвієнко ще рано переходити в АПЛ. Він відносно недавно став основним гравцем оборони «Шахтаря» і збірної. Йому ще є чому вчитися, потрібно набратися досвіду, підвищити кондиції. А в такий сильний чемпіонат, як АПЛ, потрібно переходити абсолютно готовим до конкуренції.
 
Якщо ж думати тільки про гроші, то, звичайно, їх можна заробляти і на лавці для запасних.
 
Чув, що Матвієнка хочуть підписати вже цієї зими. Але якщо трансфер не відбудеться, не думаю, що інтерес до нього пропаде. Так, виступ на Євро-2020 може відбитися на вартості гравця, але навряд чи значно», — вважає Сабо.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 24.01.2020 09:29
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Letifer, 23.01.2020 21:18
    Хорошо что Холланд не знаком с Сабо
    а что Холланд в АПЛ играет?
    Эрлинг Холанд-рост/вес 191 см / 87 кг
    Матвиенко-рост/вес 181 см / 67 кг-а теперь представь их силовую борьбу в штрафной?
    kolezey-2
      kolezey-2, 24.01.2020 09:22
    +2
    как бы уже сейчас поздно не было,Ярмолу с Коноплей уже держали
    AK_228
      AK_228, 24.01.2020 09:20
    -2
    рано?! а, ну давайте в 29-30 лет отпустим
    Bolshoi
      Bolshoi, 24.01.2020 09:18
    -1
    Согласен с Сабо. Но £30 за Матвиенко никто не заплатит, поэтому как будет на самом деле, не узнаем.
    Андрей Мадайский
      Андрей Мадайский, 24.01.2020 06:50
    -4
    turist86, 23.01.2020 22:58
    а Зінченку чомусь не зарано в АПЛ
    И где сейчас Зинченко?
    gomenyuk2830
      gomenyuk2830, 23.01.2020 23:46
    +3
    Сабо, як скаже.... всеодно що в муку пукне....
    turist86
    online
      turist86, 23.01.2020 22:58
    +7
    а Зінченку чомусь не зарано в АПЛ
    revovsky
      revovsky, 23.01.2020 22:11
    -7
    Уважаю Йожефа Сабо за "трезвый" взгляд на укр футбол и за понимание этого...
    Letifer
      Letifer, 23.01.2020 21:18
    +12
    Хорошо что Холланд не знаком с Сабо
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 23.01.2020 20:55
    +12
    Чему он ещё в УПЛ нынешней может научиться, а Йожеф Йожефович?
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.01.2020 20:52
    +1
    Сабо живе динамівською формулою - ще зарано,ще зарано,ще зарано..........вже пізно!!!
    Zeppelin
      Zeppelin, 23.01.2020 20:51
    +18
    Что за бред, в такой сильный чемпионат и нужно переходить пораньше, год-два адаптируется, привыкает к темпу, и в 25 еще молодой но уже игрок основы. А что толку переходить как Ярмола, пока влился в коллектив, потом травм, и вот тебе уже тридцатник, и клуб думает как от тебя избавится
    Zeppelin
      Zeppelin, 23.01.2020 20:51
    +18
    Что за бред, в такой сильный чемпионат и нужно переходить пораньше, год-два адаптируется, привыкает к темпу, и в 25 еще молодой но уже игрок основы. А что толку переходить как Ярмола, пока влился в коллектив, потом травм, и вот тебе уже тридцатник, и клуб думает как от тебя избавится
    Letifer
      Letifer, 23.01.2020 21:18
    +12
    Хорошо что Холланд не знаком с Сабо
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 23.01.2020 20:55
    +12
    Чему он ещё в УПЛ нынешней может научиться, а Йожеф Йожефович?
    turist86
    online
      turist86, 23.01.2020 22:58
    +7
    а Зінченку чомусь не зарано в АПЛ
    gomenyuk2830
    online
      gomenyuk2830, 23.01.2020 23:46
    +3
    Сабо, як скаже.... всеодно що в муку пукне....
    kolezey-2
      kolezey-2, 24.01.2020 09:22
    +2
    как бы уже сейчас поздно не было,Ярмолу с Коноплей уже держали
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.01.2020 20:52
    +1
    Сабо живе динамівською формулою - ще зарано,ще зарано,ще зарано..........вже пізно!!!