Чого чекати від Василя Ломаченка в 2020 році

Лев Кравцив про те, чи будуть історичні досягнення від Ломи в новому році

Чого чекати від Василя Ломаченка в 2020 році
© Boxing Scene. Василь Ломаченко

2020 рік - вирішальний для Василя Ломаченка. Багато в чому саме він визначить спадщину і місце в історії для українця. Схоже, Вася розуміє, що все ще зробив недостатньо для того, щоб встати в один ряд з великими. Тому, якщо не зараз, то, можливо, вже ніколи.

Невже того, що зробив Василь, недостатньо?

Досягнення Ломаченка дуже хороші:

- Чемпіон світу в трьох вагових категоріях;

- Повторив рекорд, ставши в 2014 році другим боксером, що зумів завоювати титул чемпіона світу в третьому бою на професійному рингу;

- Встановив рекорд, завоювавши титул чемпіона світу в другій ваговій категорії за мінімальну кількість проведених поєдинків (у 7-му бою);

- Встановив рекорд, завоювавши титул чемпіона світу в третій ваговій категорії за мінімальну кількість проведених поєдинків (у 12-му бою);

Це все звучить прекрасно, а разом із боксом Василя і виглядає відмінно. Тільки ось чи гідне це того, щоб потрапити до списку великих бійців усіх часів?

З одного боку, рівень боксу Ломаченка на рівні з найкращими з найкращих - з цим сперечатися безглуздо. Він дійсно намагається битися з найкращими і виходити в ринг, тільки отримавши після перемоги максимальний профіт. Але і досі поставити його в один ряд з найвеличнішими не виходить.

Великими боксерів роблять великі бої. Проти найкращих бійців свого часу. Проти тих, в рингу з ким його хочуть бачити сучасники. Люк Кемпбелл - поганий боксер? Зовсім ні, і навіть навпаки, але в історичній перспективі, через роки, з тим, хто такий Кемпбелл розбиратимуться лише гіки. В історичному плані побиття малюка Ригондо набагато вигідніший захід, ніж зустрічі з Кемпбеллом або Марріагою.

Василю вкрай важливо розібрати усіх в 2020 році, тому що прямо зараз він, можливо, зустрінеться з тими боксерами, про яких говорять і в рингу з якими його хочуть бачити. Окрім того, ці поєдинки повинні принести йому славу і статус абсолютного чемпіона світу. Вкрай важливий момент в історичній перспективі.

Що за бої?

Першим суперником навесні повинен стати Теофімо Лопес. Молодий хлопець, який може підійматися по категоріях вже зараз, вирішив затриматися в легкій вазі, де більшість суперників явно менші за нього.


Twitter. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Своїми розмовами і нокаутами Лопес добився титульного шансу і його не упустив - Річард Коммі був нокаутований вже в другому раунді. Тепер Теофімо - чемпіон світу за версією IBF і тільки цього пояса не вистачає Ломаченку для того, щоб офіційно вважатися абсолютним чемпіоном світу.

Теофімо - серйозний суперник. У нього важелезний удар, відмінні рефлекси, молодість і голод до великих перемог. Лопес дійсно може створити проблеми Василю. Звичайно, шансів на те, щоб перебоксувати українця, в американця не так вже і багато.

Українець і кращий, як боксер, і краще оснащений технічно, і різноманітніший. Але це не означає, що в рингу буде легка прогулянка. Лопес націлений тільки на перемогу, яка дасть йому неймовірний поштовх. Перемога над лідером pound-for-pound штовхне цього молодого хлопчину до висот. Статус абсолютного чемпіона - як приємний бонус.

У разі успіху, Василь, швидше за все, зустрінеться з Джервонтою Девісом. Ломаченко саме про це і сказав, коли його запитували про потенційне майбутнє. Українець розуміє, що цей бій і найкасовіший, і найважливіший після бою за усі пояси.

Девіс - підопічний Флойда Мейвезера. Швидкий, жорсткий боксер, що нокаутує майже всіх своїх суперників. Джервонта перейшов у легку вагу, не дуже переконливо дебютував у поєдинку проти досвідченого Гамбоа і буде готовий до зими, щоб зустрітися з Василем. Цей бій так само важливий для спадщини, як і бій за титул.

А що, як не складуться ці бої?

Є й інші варіанти. Звичайно, поєдинок за усі титули вже майже затверджений. Обидва боксери в одній промоутерській компанії, обоє хочуть цієї зустрічі і завадити може лише травма. А ось далі - варіанти різні.


Boxing Scene. Джервонта Девіс

Джервонта може у черговий раз відмовитися або проігнорувати виклик, якщо Василь стане абсолютом. Або не скластися щось інше. Є реванш з Люком Кемпбеллом, молодий і перспективний Райан Гарсія, величезний Роберт Істер, австралійська темна конячка Джордж Камбосос або абсолютно божевільна історія з поєдинком в Україні проти Дениса Берінчика (4 номер в рейтингу WBO).

Безумовно, усі вони будуть не так очікувані і бажані Василем, як поєдинок проти Джервонти Девіса, але навряд чи менш цікаві.

2020 рік для Василя Ломаченка - визначальний. Або він завоює статус абсолютного чемпіона і почне перемагати бійців, бої з якими хочуть бачити фанати. Або програє всі титули Теофімо Лопесу, що, якщо не поховає його досягнення, то вкрай сильно ударить по всьому, над чим вони з батьком працювали роками.

Українець - не той боксер, який обходитиме складні поєдинки. Він поринає в них із задоволенням з перших же поєдинків на професійному рингу і встиг зробити за трохи більше, ніж десять боїв те, що багато хто не встигає зробити і за двадцять п'ять. Якщо суперники не зламають плани, з цього року Василь піде лише за гучними боями.

Ломаченко вже досить віковий спортсмен для того, щоб розмінюватися на проміжні бої. Саме зараз треба напрацьовувати спадщину і йти до місця в історії. Ще рік-два - і кар'єра українця добіжить кінця. По-перше, вік. По-друге, він і сам не планує надовго затримуватися на професійному рингу.

Якщо не зараз, то вже буде пізно.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(42 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vit18
      Vit18, 25.01.2020 19:59
    -1
    Покаяння
    Brian
    online
      Brian, 24.01.2020 22:36
    +2
    В 2020 ждём от Василия.....извинений.
    Volodymyr Semenov
      Volodymyr Semenov, 24.01.2020 20:29
    -5
    bullyUA, 24.01.2020 15:40
    Этот сепар может искупить свою вину только кровью. Вася, забудь про бокс и бегом в военкомат.
    покажи пример возЬми ВАСЮ И ВДВОЕМ НА ВОЙНУ как тебе?
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 24.01.2020 18:13
    0
    Robert Monroe, 24.01.2020 16:41
    Уолтерс? Не, не слышал.
    Не только слышал но и бой смотрел. Уолтерс уже на ринг проигравшым вышел, перепуганым был. Ничего он так и не показал. В бою с Лопесом хочется увидеть конкурентный бой.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 24.01.2020 16:44
    +1
    Павел Рева, 24.01.2020 15:44
    карму ? эмоциональный заряд ? Бог не фраер он всё видит не хватает добавить твоему спичу )))
    бог не фраер - это по мокшански.....хотя, судя по тому что вася запостил мокшанских ряженых попов, то для него понятней будет эта фраза - бог не фраер, он всё видит
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 24.01.2020 16:41
    0
    mb_cdi, 24.01.2020 13:01
    Панчер завжди має шанс....якщо Вася пропустить від Лопеса пиши пропало. До цього були суперники які не володіли нокаутуючим ударом.
    Уолтерс? Не, не слышал.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 24.01.2020 16:40
    +5
    Чего ждать? Очевидно ватничества и мышебратства.
    pl2012ua
    online
    pl2012ua, 24.01.2020 16:34
    +1
    dadaali177188, 24.01.2020 15:35
    уже нечего ждать, имеется ввиду хорошего для ломаченко. Карму никто не отменял ...тот эмоциональный заряд который он получал от украинских болельщиков уже не получит. вася высоко летает, да низко сядет....непобедимых нет - поражения ,травмы никто не отменял. КАРМА настигнет
    +
    Maradona
      Maradona, 24.01.2020 16:27
    +4
    "Чого чекати від Василя Ломаченка в 2020 році:
    - вступу у духовну семінарію;
    - поєдинку за титул найрелігійнішого боксера серед братсьКІх народОв;
    - проведення цього поєдинку на "Донбас Арені", дабИ пАмІрІть АдІн народ і показатЬ, што там нЄ стрЄляюТ;
    - а х*й його знає, що взагалі в голові у цього дротика
    Павел Рева
      Павел Рева, 24.01.2020 15:44
    -8
    dadaali177188, 24.01.2020 15:35
    уже нечего ждать, имеется ввиду хорошего для ломаченко. Карму никто не отменял ...тот эмоциональный заряд который он получал от украинских болельщиков уже не получит. вася высоко летает, да низко сядет....непобедимых нет - поражения ,травмы никто не отменял. КАРМА настигнет
    карму ? эмоциональный заряд ? Бог не фраер он всё видит не хватает добавить твоему спичу )))
    bullyUA
    online
      bullyUA, 24.01.2020 15:40
    +1
    Этот сепар может искупить свою вину только кровью. Вася, забудь про бокс и бегом в военкомат.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 24.01.2020 15:35
    +3
    уже нечего ждать, имеется ввиду хорошего для ломаченко. Карму никто не отменял ...тот эмоциональный заряд который он получал от украинских болельщиков уже не получит. вася высоко летает, да низко сядет....непобедимых нет - поражения ,травмы никто не отменял. КАРМА настигнет
    VVV
    VVV, 24.01.2020 15:30
    +3
    Trasher311987, 24.01.2020 10:35
    Хорошо.
    Но он человек прежде всего и личная жизнь она должна быть.
    А вы думаете у Васи фанаты только из Украины?
    Весь СНГ Англия США.
    Спортсменов которые не имели своих взглядов, просто уходили в небытие.
    А он яркий спортсмен у которого огромное количество фанатов.
    Это история мне открыла глаза на многих людей, которые ради каких то убеждений срут на человека.
    «Каких то убеждений»?? Серйозно? Чувак,по-моєму ти не зовсім розумієш що відбувається навколо..
    sapr_jenja
      sapr_jenja, 24.01.2020 15:03
    +10
    Сепараченко
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 24.01.2020 14:52
    +11
    Перефразируя - спортсменом можешь ты не быть , но патриотом быть обязан !!! Особенно во время войны !!!
    lehach_08
      lehach_08, 24.01.2020 14:39
    +4
    убери с главной и не постите этого сепара.
    Minolt
      Minolt, 24.01.2020 14:26
    -1
    Чего ждать? Хотя бы одного боя
    Саня Дорошенко
      Саня Дорошенко, 24.01.2020 14:21
    +5
    Чергового відосіка з зеленими чоловічками.
    DIiMax2
      DIiMax2, 24.01.2020 13:38
    +10
    Вата шоу іде лісом СЛАВА УКРАЇНІ
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 24.01.2020 13:01
    -1
    Панчер завжди має шанс....якщо Вася пропустить від Лопеса пиши пропало. До цього були суперники які не володіли нокаутуючим ударом.
    axylinam
    online
    axylinam, 24.01.2020 09:38
    +27
    Ломаченко скорее всего поборется за звание абсолютный сепар Украины,но у него есть достойный конкурент Усик
    pl2012ua
    online
    pl2012ua, 24.01.2020 12:31
    +19
    Сегодня в Украине День памяти погибших во время обстрела наемниками РФ из "Градов" микрорайона "Восточный" в Мариуполе.
    В этот день 2015 года террористы нанесли удар из реактивных систем залпового огня БМ-21 "Град" и "Ураган" по Орджоникидзевскому району Мариуполя (микрорайон "Восточный") и прилегающему к нему поселку Виноградное Волновахского района. Вследствие этого преступления погибли 30 человек, из них 2 детей, 108 - получили ранения, повреждены 30 жилых домов, 7 учебных заведений, объекты инфраструктуры и линии электропередач. Частично остановил работу металлургический комбинат "Азовсталь".
    Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ установила, что обстрел микрорайона "Восточный" был осуществлен именно террористами так называемой "ДНР". Служба безопасности Украины привела доказательства, что обстрел жилых кварталов Мариуполя осуществлялся из русской артиллерии и по приказу офицеров российской армии.
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 10:04
    +19
    Trasher311987, 24.01.2020 09:49
    Да мне честно нас...ть сколько у него что то там увеличилось))).
    Я смотрю бокс.
    Он выходит поет гимн страны.
    Он держит в руках после победы флаг жовтоблакитний.
    Объясните мне чтобы я понял, почему это плохо что он имеет какое мнение в религиозных вопросах??
    Он навязывает это кому то?
    до этого я считал Васю умным человеком и боксером, по крайней мере про политику ни слова...
    если нет четкой позиции - просто молчи..
    а так, держать в руках флаг моей страны после боя, а в многомесячных перерывах между боях - постить видео, где "вежливые человечки" убивают моих сограждан под звук церковных колоколов...
    Может Ломаченко стоит включить в списки на следующий обмен...
    Maradona
    online
      Maradona, 24.01.2020 09:32
    +18
    Заголовок спорт.юа прям закликає віруючий народ до творчості у коментарях
    Статтю читати нецікаво, як і подальші плани Уасі.
    tima fialko
      tima fialko, 24.01.2020 10:49
    +17
    Найкраще,що можна чекати від ватного дурня,що він повумніша.
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 24.01.2020 09:54
    +14
    Ми вже дочекалися! Да так дочекалися, що вже не цікаво... Нехай щастить!
    Taksiarh
      Taksiarh, 24.01.2020 11:34
    +13
    Поста в підтримку ЗСУ чекати точно не варто.
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 24.01.2020 14:52
    +11
    Перефразируя - спортсменом можешь ты не быть , но патриотом быть обязан !!! Особенно во время войны !!!
    Wvc
      Wvc, 24.01.2020 10:30
    +11
    Ватя Ватяченко, как и его кум Крымусик больше не интересны лично для меня..
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 10:29
    +11
    Trasher311987, 24.01.2020 10:26
    Нет я просто человек, который не влажу в личную жизнь человека, а смотрю только как на боксера.
    Ты говоришь на обмен его. А давай.
    Его Усика Гвоздика, введем их на миротворец.
    Крутая тема уважаемый.
    какая личная жизнь?! ты че?!
    это публичная особа, для некоторых быть может он кумир...
    постить видео, которое славит армию оккупантов твоей страны - это личная позиция.
    понятно что он останется чемпионом...
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 09:39
    +11
    Trasher311987, 24.01.2020 09:28
    Люблю журналистов сначала обосрали человека, потом подумали, е мое так это ж наш чемпион, наверное напишу я пряник-статью.
    Когда же у нас появится статья за клевету?
    А Ломе я желаю отличного 2020 года.
    Он харизматичный человек со своим мнением.
    Великий Чемпион.
    И гордость Украины.
    а чем обидели и обосрали?! тем, что обратили внимание общественности на зашквар несомненно талантливого чемпиона?!
    sapr_jenja
      sapr_jenja, 24.01.2020 15:03
    +10
    Сепараченко
    DIiMax2
      DIiMax2, 24.01.2020 13:38
    +10
    Вата шоу іде лісом СЛАВА УКРАЇНІ
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 10:21
    +10
    Trasher311987, 24.01.2020 10:11
    А продавать б/у шные запчасти российской техники нашим пацанам на войну это нормально?
    А подвижной состав Укрзализныци состоящий из деталей с УралВагоностроения, это нормально?
    А броники дырявые закупленные для наших пацанов, это нормально?
    А потом генеральские за миллионы залога выходит, нормально????
    Окей было видео, как повлияло это на событии в Донбассе?
    Вы в Зазеркалье живёте??? Скажите.
    ты или извини тупой или узколобый...
    это все не нормально тобою описанное.
    но Вася, блять, лично для меня был отдушиной эмоциональной, моим тотемом.... сцука, как так можно?! обосрать миллионы своих сограждан?!
    Roland
    Roland, 24.01.2020 10:08
    +10
    Trasher311987, 24.01.2020 09:47
    Вооот же.
    Назовите мне не сепара боксера?
    За кого мне болеть ???
    Подскажите пожалуйста.
    Забудь про бокс
    Roland
    Roland, 24.01.2020 10:05
    +10
    Trasher311987, 24.01.2020 09:28
    Люблю журналистов сначала обосрали человека, потом подумали, е мое так это ж наш чемпион, наверное напишу я пряник-статью.
    Когда же у нас появится статья за клевету?
    А Ломе я желаю отличного 2020 года.
    Он харизматичный человек со своим мнением.
    Великий Чемпион.
    И гордость Украины.
    З його поглядами було б краще якби він виступав за росію, сепаратистів боксерів нам непотрібно. Бажаю суперникам Ломаченко удачі, і побити добре цього сепаратиста.
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 24.01.2020 09:34
    +9
    Maradona, 24.01.2020 09:32
    Заголовок спорт.юа прям закликає віруючий народ до творчості у коментарях
    Статтю читати нецікаво, як і подальші плани Уасі.
    Maradona
    online
      Maradona, 24.01.2020 10:57
    +8
    Trasher311987, 24.01.2020 09:52
    Статья хорошая от Льва.
    Но зачем она сейчас. Подмазаться???
    Что мол мы поддерживаем Васю?
    Моя реакция как читателя ресурса непонятна.
    Думаю іміджмейкери Уасі можуть звернутися в редакцію і замовити "чЬо нІтЬ хорошеЄ".
    AK_228
    online
      AK_228, 24.01.2020 10:17
    +8
    Trasher311987, 24.01.2020 10:11
    А продавать б/у шные запчасти российской техники нашим пацанам на войну это нормально?
    А подвижной состав Укрзализныци состоящий из деталей с УралВагоностроения, это нормально?
    А броники дырявые закупленные для наших пацанов, это нормально?
    А потом генеральские за миллионы залога выходит, нормально????
    Окей было видео, как повлияло это на событии в Донбассе?
    Вы в Зазеркалье живёте??? Скажите.
    это Не Нормально...
    но это не имеет никакого отношения к зашквару Васьки
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 24.01.2020 16:40
    +5
    Чего ждать? Очевидно ватничества и мышебратства.