Футболіста Динамо підозрюють у подружній зраді

Карлос Самбрано продовжує притягувати до себе неприємні чутки

Футболіста Динамо підозрюють у подружній зраді
© Twitter. Карлос Самбрано з жінкою
Центральний захисник «Динамо» Карлос Самбрано, який в поточному сезоні не провів за «біло-синіх» жодного офіційного поєдинку і не входить в плани головного тренера Олексія Михайличенка, потрапив у неприємну історію, пов'язану з його сімейним життям.
 
Журналісти перуанської програми Magaly TV: La Firme провели розслідування щодо Самбрано, в ході якого виявили, що кілька днів тому футболіст «Динамо» відпочивав на одній із яхт, де активно вживав алкогольні напої в компанії невідомих жінок. Журналісти припустили, що Самбрано зраджує своїй дружині Марсії Суккар, в шлюб з якою футболіст вступив наприкінці 2017 року.
 
Після того, як інформація була широко розтиражована в перуанській пресі, дружина Самбрано закрила свої сторінки в соцмережах від можливості перегляду сторонніми особами, а також нібито видалила всі знімки, де вона перебувала разом з Карлосом.
 
Також журналісти Magaly TV: La Firme повідомили, що оточення Самбрано нібито пропонувало їм винагороду за нерозповсюдження відеозаписів, на яких футболіст в компанії невідомих жінок відпочиває на яхті.
 
За останні місяці це не перша неприємна історія, в яку потрапив Карлос Самбрано. В кінці листопада минулого року його спіймали в Перу при виході з нічного клубу. Тоді повідомлялося, що футболіст нібито вдарив двох жінок, одна з яких виявилася неповнолітньою.
 
Нині Карлос Самбрано і його агенти активно підшукують новий клуб. Можливо, кар'єру захисник продовжить в «Бока Хуніорс».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Libero

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Алена Остапенко
      Алена Остапенко, 24.01.2020 21:08
    -1
    Надо оставлять в дырнаме
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
    Ukraine_Kiev_Fan, 23.01.2020 17:00
    +2
    Я Я, 23.01.2020 16:43
    Ну и как, ему уже вручили пидозру?
    Эту шутку поймут не все Малок кто подозревает, что такое пидозра
    Я Я
    online
      Я Я, 23.01.2020 16:43
    +3
    Ну и как, ему уже вручили пидозру?
    Forever_young_13
    online
    Forever_young_13, 23.01.2020 14:47
    -5
    Заклеймить позором игрока, особенно клуб-помойку, что не прививает нормы общечеловеческой морали
    zac1310
    online
      zac1310, 23.01.2020 14:37
    +6
    Вот это важная новость! Епт, мир в опасности, почему эта новость не на главной?
    Мдааа, важная и просто шоктрующая новость. ноунейм-лавочник изменяет жене. Это ж никогда такого в мире не было и вот опять
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 13:39
    +2
    Самбрано можно, он стресс снимал от углублённой лавки в динамо.
    BekXan
      BekXan, 23.01.2020 13:29
    +2
    Нам это зачем писать?Пусть своё д@рьмо гребут сами .
    BaZia
    online
      BaZia, 23.01.2020 13:27
    -2
    А кто это?
    markten1984
      markten1984, 23.01.2020 12:37
    -1
    Ну а шо футболисту ещё делать когда он даже на скамейку запасных не попадает
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 23.01.2020 11:58
    +9
    Мил и Аля отдыхают. Вот он ньюсмейкер # 1.
    Те правда хоть играли нормально, а не 0 матчей.
    Т. Артём
      Т. Артём, 23.01.2020 11:32
    +1
    stopor2016, 23.01.2020 10:55
    Ну , всё - без него золотых медалей не видать ...
    Бронзовых ты хотел сказать
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 23.01.2020 11:29
    +9
    axylinam, 23.01.2020 10:30
    Новость,как в дешёвой жёлтой прессе
    Такое ощущение что за ним сутки следят и если он посрет в общественном туалете, будучи где-то в городе, об этом узнает весь мир
    stopor2016
    online
      stopor2016, 23.01.2020 10:55
    +6
    Ну , всё - без него золотых медалей не видать ...
    axylinam
    online
    axylinam, 23.01.2020 10:30
    +26
    Новость,как в дешёвой жёлтой прессе
    axylinam
    online
    axylinam, 23.01.2020 10:30
    +26
    Новость,как в дешёвой жёлтой прессе
    Vgfxdr Jgvv
    online
      Vgfxdr Jgvv, 23.01.2020 11:58
    +9
    Мил и Аля отдыхают. Вот он ньюсмейкер # 1.
    Те правда хоть играли нормально, а не 0 матчей.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 23.01.2020 11:29
    +9
    axylinam, 23.01.2020 10:30
    Новость,как в дешёвой жёлтой прессе
    Такое ощущение что за ним сутки следят и если он посрет в общественном туалете, будучи где-то в городе, об этом узнает весь мир
    zac1310
    online
      zac1310, 23.01.2020 14:37
    +6
    Вот это важная новость! Епт, мир в опасности, почему эта новость не на главной?
    Мдааа, важная и просто шоктрующая новость. ноунейм-лавочник изменяет жене. Это ж никогда такого в мире не было и вот опять
    stopor2016
    online
      stopor2016, 23.01.2020 10:55
    +6
    Ну , всё - без него золотых медалей не видать ...
    Я Я
    online
      Я Я, 23.01.2020 16:43
    +3
    Ну и как, ему уже вручили пидозру?
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
    Ukraine_Kiev_Fan, 23.01.2020 17:00
    +2
    Я Я, 23.01.2020 16:43
    Ну и как, ему уже вручили пидозру?
    Эту шутку поймут не все Малок кто подозревает, что такое пидозра
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 13:39
    +2
    Самбрано можно, он стресс снимал от углублённой лавки в динамо.
    BekXan
      BekXan, 23.01.2020 13:29
    +2
    Нам это зачем писать?Пусть своё д@рьмо гребут сами .
    Т. Артём
      Т. Артём, 23.01.2020 11:32
    +1