23.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Вулверхемптон — Ліверпуль. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Англії

«Червоні» продовжують похід за чемпіонським титулом, але «вовки» вельми небезпечні

Вулверхемптон — Ліверпуль. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Англії
© ФК Ліверпуль. Мохамед Салах
У четвер, 23-го січня, відбудеться поєдинок 24-го туру чемпіонату Англії з футболу, в якому «Вулверхемптон» прийме «Ліверпуль».
 
Нічого нового: «червоні» несуться до довгоочікуваного чемпіонського титулу зі швидкістю і впевненістю гарматного снаряда. Команда Юргена Клоппа видала серію з 13-ти поспіль перемог у АПЛ і явно не збирається на цьому зупинятися.
 
У «Ліверпуля» друга атака в англійській Прем'єр-лізі — 52 забиті м'ячі і, поза всякими сумнівами, найкращий захист — всього 14 пропущених голів в 22-х зіграних поєдинках. Всього 0,64 голи за гру!
 
«У Клоппа найсильніший склад в світі. Найсильніший воротар в світі — Аліссон. Найсильніша четвірка захисників — ліверпульська... У «Ліверпуля» немає слабких місць. Трійка хавів — всі мобільні, з приголомшливим відбором. Фантастична трійка гравців атаки», — заявив нещодавно український тренер «Десни» Олександр Рябоконь. З ним важко не погодитися.
 
Але і «Вулверхемптон» не такий простий, як може здатися на перший погляд. Після 23-х зіграних турів команда посідає 6-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі 34 очки за різниці забитих і пропущених м'ячів 34-30. «Вовки» знаходяться вище за «Тоттенхем» і «Арсенал», у них стільки ж очок, скільки і у «Манчестер Юнайтед». Щоб перемогти «Вулверхемптон», «Ліверпулю» доведеться чимало потрудитися.
 
Проте, саме «червоні» — явні фаворити зустрічі. Звичайно, коли-небудь їх фантастична переможна серія дійде до кінця. Але навряд чи це станеться саме в лігві «вовків», куди ліверпульці незабаром нанесуть візит.
 
Михайло ШАПОВАЛОВ
 
Орієнтовні склади:
 
«Вулверхемптон»: Патрісіу — Саісс, Коді, Дендонкер, Доерті, Моутінью, Невеш, Джонні, Траоре, Хіменес, Нету.
 
«Ліверпуль»: Аліссон — Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум, Салах, Фірміно, Орігі.
 
Не зіграють: Вінагре, Болі — Кейта, Клайн, Мілнер.

23 січня, четвер

«Вулверхемптон» — «Ліверпуль» 
Вулвергемптон. Стадіон «Молінью». 22:00
Пряма трансляція на телеканалі Setanta Sports
Прогноз Sport.ua — 1:2
Арбітр: Майкл Олівер

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 23:52
    +3
    Прогноз Sport.ua — 1:2
    Как вам это удается?
    Коля Титюк
      Коля Титюк, 23.01.2020 21:05
    +1
    Досить важкий матч очікується для червоних. Команда грає у шаленому темпі, та й "Вовки" дома дуже непоступлива команда. Хоча якщо Ліверпуль віддасть ініціативу господарям, то можна й розгром очікувати. В іншому випадку прогнозую нічию 1:1
    Den4ik123
      Den4ik123, 23.01.2020 20:17
    +3
    По 3 матча ы неделю и не ноют! Красавцы
    adidas77
      adidas77, 23.01.2020 16:47
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Нереально сложно будет сделать прогноз на этот матч!
    Учитывая одну ничью у Ливера из потерь в 24 матчах
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 16:44
    +1
    УАФ– М а ф і я!, 22.01.2020 18:30
    Вот в этом матче Ливерпуль вполне может потерять первые очки за долгое время. У волков довольно солидная команда, да и матч при родных трибунах. Я бы не рискнул ставить на победу Ливерпуля. Думаю, будет ничья 1-1
    Учитывая то, как особенно рационально в последнее время играет Ливерпуль, прогнозирую или ничью, если Волки сыграют осторожно, или разгром в пользу Ливерпуля, если хозяева полезут вперед. Если Ливерпуль победит сегодня и в среду победит Вест-Хем, то отрыв от МанСити будет 19 очков, это даже теоретически сложно отыграть.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 16:42
    +2
    mayjumanji, 23.01.2020 16:01
    вау, спортюа наконец-то заметил, что в Украине уже как год работает Сетанта )))
    Вчера состоялось это долгожданное событие. Объективности ради, Сетанта работает с августа, то есть, 6 месяцев. Полгода, а не год.
    mayjumanji
      mayjumanji, 23.01.2020 16:01
    +3
    вау, спортюа наконец-то заметил, что в Украине уже как год работает Сетанта )))
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.01.2020 18:30
    +4
    Вот в этом матче Ливерпуль вполне может потерять первые очки за долгое время. У волков довольно солидная команда, да и матч при родных трибунах. Я бы не рискнул ставить на победу Ливерпуля. Думаю, будет ничья 1-1
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 22.01.2020 18:30
    +4
    Вот в этом матче Ливерпуль вполне может потерять первые очки за долгое время. У волков довольно солидная команда, да и матч при родных трибунах. Я бы не рискнул ставить на победу Ливерпуля. Думаю, будет ничья 1-1
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 23:52
    +3
    Прогноз Sport.ua — 1:2
    Как вам это удается?
    Den4ik123
      Den4ik123, 23.01.2020 20:17
    +3
    По 3 матча ы неделю и не ноют! Красавцы
    mayjumanji
      mayjumanji, 23.01.2020 16:01
    +3
    вау, спортюа наконец-то заметил, что в Украине уже как год работает Сетанта )))
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 16:42
    +2
    mayjumanji, 23.01.2020 16:01
    вау, спортюа наконец-то заметил, что в Украине уже как год работает Сетанта )))
    Вчера состоялось это долгожданное событие. Объективности ради, Сетанта работает с августа, то есть, 6 месяцев. Полгода, а не год.
    Коля Титюк
      Коля Титюк, 23.01.2020 21:05
    +1
    Досить важкий матч очікується для червоних. Команда грає у шаленому темпі, та й "Вовки" дома дуже непоступлива команда. Хоча якщо Ліверпуль віддасть ініціативу господарям, то можна й розгром очікувати. В іншому випадку прогнозую нічию 1:1
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 23.01.2020 16:44
    +1
    УАФ– М а ф і я!, 22.01.2020 18:30
    Вот в этом матче Ливерпуль вполне может потерять первые очки за долгое время. У волков довольно солидная команда, да и матч при родных трибунах. Я бы не рискнул ставить на победу Ливерпуля. Думаю, будет ничья 1-1
    Учитывая то, как особенно рационально в последнее время играет Ливерпуль, прогнозирую или ничью, если Волки сыграют осторожно, или разгром в пользу Ливерпуля, если хозяева полезут вперед. Если Ливерпуль победит сегодня и в среду победит Вест-Хем, то отрыв от МанСити будет 19 очков, это даже теоретически сложно отыграть.