Олександрія – Чорно Море – 3:1. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського матчу, що проходив у Туреччині

1960
0
ФК Олександрія
21 сiчня «Олександрія» провела третій товариський матч на першому навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником команди Володимира Шарана був болгарський клуб «Чорно Море».

Болгарський клуб першим відкрив рахунок в матчі, але потім олександрійці забили три м'ячі і здобули вольову перемогу з рахунком 3:1. Матч пройшов у форматі: 4 тайми по 30 хвилин. Голи забили: Денис Устименко (98, 102), Дмитро Шастал (110).

«Олександрія» – «Черно Море» Варна – 3:1

21 січня, 15:30, Туреччина, Аланія, стадіон Goldsity.

Матч пройшов у форматі: чотири тайми по 30 хвилин.

ФК «Олександрія», 1-й тайм: Юрій Паньків, Каспарс Дубра, Антон Шендрік, Денис Мірошніченко, Роман Вантух, Євген Банада, Дмитро Гречишкін, Валерій Лучкевич, Кирило Ковалець, Максим Третьяков, Артем Сітало.

2-й тайм: Юрій Паньків, Денис Мірошніченко, Каспарс Дубра, Валерій Лучкевич, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Артем Гордієнко 44), Богдан Мишенко, Максим Третьяков, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

3-й тайм: Олег Білик, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Павло Пашаєв, Тимур Стецьков, Артем Гордієнко (Євген Протасов 76), Жоао Тейшейра, Олексій Довгий (Василь Грицук 76), Максим Задерака, Богдан Мишенко (Андрій Запорожан 76), Денис Безбородько.

4-й тайм: Дмитро Рудик, Андрій Запорожан, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Павло Пашаєв, Максим Куліш, Артем Гордієнко, Дмитро Шастал, Денис Устименко, Василь Грицук, Максим Івахно.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Денислав Ангелов (36'), Денис Устименко (98, 102), Дмитро Шастал (110).