Перший та другий! Усик піднявся в рейтингах у суперважкій вазі

У рейтингах WBC і WBA Олександр займає друге місце, а у WBO – перше

Перший та другий! Усик піднявся в рейтингах у суперважкій вазі
© Instagram. Олександр Усик
Український боксер Олександр Усик піднявся вгору на провідні позиції в оновлених рейтингах боксерських організацій у суперважкій вазі.
 
У рейтингу WBC Олександр займає 2-ге місце після Тайсона Ф'юрі. Чемпіонський титул в цій версії утримує американець Деонтей Вайлдер, а тимчасовим чемпіоном є Ділліан Вайт. Ще у трьох основних організацій головним поясом володіє Ентоні Джошуа.
 
У рейтингу WBA Усик також йде на 2-му місці, після Тревора Брайана, тимчасового чемпіона. Окрім суперчемпіона Ентоні Джошуа, тут ще титул регулярного чемпіона утримує Мануель Чарр.
 
За версією IBF українець на 6-й позиції, найнижчій в порівнянні з іншими організаціями.
 
У списку кращих боксерів за версією WBO Олександр Усик йде першим номером і є офіційним претендентом на пояс лідера суперважкої ваги Ентоні Джошуа.
 
Рейтинги боксерів суперважкої ваги на січень 2020 року
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 22.01.2020 21:25
    0
    рейтинг Ноунейма растет на глазах
    Finger
      Finger, 22.01.2020 18:55
    +1
    заберіть його разом з ламаченкой!!! мокшанє-є-є!!!
    Юрій Буряк
      Юрій Буряк, 22.01.2020 15:59
    +4
    Лише ринг розставить усі крапки над і.
    Мастер Йода
      Мастер Йода, 22.01.2020 15:26
    +3
    Чудеса. Провести 1 бой, с непонятно кем и наблюдать как ты поднимаешься в рейтингах. Может ещё пол годика посидеть и увидим его на первых строчках? При всём уважении у Сане, места надо добиваться в бою.
    mb_cdi
      mb_cdi, 22.01.2020 14:54
    +3
    Пора ему уже нормального соперника найти... чтобы на грешную землю опустить.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.01.2020 12:18
    +6
    цікаво лише як цей рейтинг формують? провід 1 поєдинок і вже в лідерах?
    Бабло вже давно перемогло спортивний принцип
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 22.01.2020 11:24
    +1
    я уже и не помню то, когда Усик последний раз дрался! Он наверное уже все навыки забыл!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2020 16:58
    +15
    Владимир Ключка, 21.01.2020 16:55
    за какие такие заслуги он второй? это лапша.. провел один бой и уже второй.. это не правда и не правильно.
    Еще чуть посидит тихонько и вообще его чемпионом объявят.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 21.01.2020 16:55
    +7
    за какие такие заслуги он второй? это лапша.. провел один бой и уже второй.. это не правда и не правильно.
    никовіліст
      никовіліст, 21.01.2020 16:21
    +1
    (Пулєва)
    никовіліст
      никовіліст, 21.01.2020 16:21
    0
    Дивує перше місце у рейтингу Пелєва при відсутності у всіх інших рейтингах. Якось не логічно.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2020 15:21
    -2
    Монстр
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.01.2020 16:58
    +15
    Владимир Ключка, 21.01.2020 16:55
    за какие такие заслуги он второй? это лапша.. провел один бой и уже второй.. это не правда и не правильно.
    Еще чуть посидит тихонько и вообще его чемпионом объявят.
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 21.01.2020 16:55
    +7
    за какие такие заслуги он второй? это лапша.. провел один бой и уже второй.. это не правда и не правильно.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.01.2020 12:18
    +6
    цікаво лише як цей рейтинг формують? провід 1 поєдинок і вже в лідерах?
    Бабло вже давно перемогло спортивний принцип
    Юрій Буряк
      Юрій Буряк, 22.01.2020 15:59
    +4
    Лише ринг розставить усі крапки над і.
    Мастер Йода
      Мастер Йода, 22.01.2020 15:26
    +3
    Чудеса. Провести 1 бой, с непонятно кем и наблюдать как ты поднимаешься в рейтингах. Может ещё пол годика посидеть и увидим его на первых строчках? При всём уважении у Сане, места надо добиваться в бою.
    mb_cdi
      mb_cdi, 22.01.2020 14:54
    +3
    Пора ему уже нормального соперника найти... чтобы на грешную землю опустить.
    Finger
      Finger, 22.01.2020 18:55
    +1
    заберіть його разом з ламаченкой!!! мокшанє-є-є!!!
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 22.01.2020 11:24
    +1
    я уже и не помню то, когда Усик последний раз дрался! Он наверное уже все навыки забыл!
    никовіліст
      никовіліст, 21.01.2020 16:21
    +1
    (Пулєва)
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 22.01.2020 21:25
    0
    рейтинг Ноунейма растет на глазах
    никовіліст
      никовіліст, 21.01.2020 16:21
    0
    Дивує перше місце у рейтингу Пелєва при відсутності у всіх інших рейтингах. Якось не логічно.