ВІДЕО. Це карма! Воротар в Туреччині взяв два пенальті і був вилучений...

Потім у ворота став захисник і відбив третій 11-метровий удар!

ВІДЕО. Це карма! Воротар в Туреччині взяв два пенальті і був вилучений...
© Twitter
Неймовірна історія сталася в другій лізі чемпіонату Туреччини з футболу.
 
На 90-й хвилині при рахунку 0:2 футболісти турецького «Ерген Велімеше» тричі пробивали пенальті в ворота «Ушакспора», але не забили жодного разу.
 
Воротар Ерсін Айдин відбив удар, але рефері помітив порушення (заступ за лінію ворот) і показав голкіперу жовту картку. Вдруге ситуація повторилася: голкіпер потягнув пенальті, а суддя вилучив його з поля.
 
Але справедливість восторжествувала. Воротарський светр надів захисник Левент Актуг та відбив третій пенальті!
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Василий Бакановский
      Василий Бакановский, 24.01.2020 21:02
    -1
    Все по делу. Нельзя заступать, 2 справедливые жёлтые. Вратарь, конечно, вывод не сделал
    ALM
      ALM, 21.01.2020 14:40
    +1
    hater of haters, 20.01.2020 21:21
    Турецкие болельщики - народ горячий... Я хз, но у судей стальные яйки, походу)) Ну или отсутствие инстинкта самосохранения.
    Его потом после встречи болелы камнями закидали
    wladimir_skidan
      wladimir_skidan, 21.01.2020 14:08
    +1
    Принципиальный судья. Или поставил на счёт 2-1 в пользу хозяев. Но гости те ещё пенальтисты
    hater of haters
      hater of haters, 20.01.2020 21:21
    +5
    Турецкие болельщики - народ горячий... Я хз, но у судей стальные яйки, походу)) Ну или отсутствие инстинкта самосохранения.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 20.01.2020 19:43
    +11
    там где-то после матча судья начал пиздить тех кто пеналь не забил
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 20.01.2020 19:25
    -2
    Был дважды заступ, но сейчас все заступают...
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 20.01.2020 19:10
    +15
    Судья отрабатывал денежки как только мог.....НО....))
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 20.01.2020 17:31
    +12
    Футбольный Бог есть!
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 20.01.2020 19:10
    +15
    Судья отрабатывал денежки как только мог.....НО....))
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 20.01.2020 17:31
    +12
    Футбольный Бог есть!
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 20.01.2020 19:43
    +11
    там где-то после матча судья начал пиздить тех кто пеналь не забил
    hater of haters
      hater of haters, 20.01.2020 21:21
    +5
    Турецкие болельщики - народ горячий... Я хз, но у судей стальные яйки, походу)) Ну или отсутствие инстинкта самосохранения.
    ALM
    online
      ALM, 21.01.2020 14:40
    +1
    hater of haters, 20.01.2020 21:21
    Турецкие болельщики - народ горячий... Я хз, но у судей стальные яйки, походу)) Ну или отсутствие инстинкта самосохранения.
    Его потом после встречи болелы камнями закидали
    wladimir_skidan
      wladimir_skidan, 21.01.2020 14:08
    +1
    Принципиальный судья. Или поставил на счёт 2-1 в пользу хозяев. Но гости те ещё пенальтисты