Форвард Шахтаря Борячук переїде до Туреччини

Український футболіст захищатиме кольори «Різеспора» в компанії Морозюка і Гармаша

Форвард Шахтаря Борячук переїде до Туреччини
© ФК Шахтар Донецьк. Андрій Борячук
«Різеспор» дійшов згоди з 24-річним українським форвардом «Шахтаря» Андрієм Борячуком про перехід в турецький клуб.
 
Поки невідомо, мова йде про повноцінний трансфер або про оренду.
 
Борячук — вихованець «Шахтаря». Контракт Андрія належить «гірникам» з 2016-го року. У поточному сезоні нападник провів за донецьку команду три матчі у всіх турнірах, де забив один гол. При цьому Борячук не потрапив до списку футболістів «Шахтаря», яких головний тренер «гірників» Луїш Каштру взяв до Туреччини на перший зимовий збір команди.
 
В активі Борячука два матчі у складі національної збірної України. Орієнтовна вартість футболіста складає €700 тисяч.
 
Після 18-ти зіграних турів «Різеспор» посідає 12-е місце в чемпіонаті Туреччини з футболу, маючи в активі 20 очок за різниці забитих і пропущених м'ячів 17-27.
 
За «Різеспор» грають українські футболісти Микола Морозюк і Денис Гармаш, відомі своїми виступами за київське «Динамо».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Karadeniz Gazetesi

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 20.01.2020 18:52
    -1
    zhyr, 20.01.2020 18:28
    До того ж Циганков простим таким виглядав, а Борячук на понтах, наче Лігу Чемпіонів виграв
    У него портов будто он Шева в лучшие годы, чем обоснован непонятно, у седан можно спросить
    zhyr
      zhyr, 20.01.2020 18:28
    -1
    Віталій Яценко, 20.01.2020 12:19
    Я пам'ятаю, як роки 4 тому, коли він засвітився в основі Шахтаря, його показували разом із Циганковим на НСК Олімпійському. Вихованці Вінницького футболу. Видатне майбутнє. Один в 22 вже виправдав аванси і продовжує прогресувати. Інший так і не зумів поки себе реалізувати поки. Лише епізодично вибухаючи і знову зникаючи. Може Туреччина стане для Андрія перезавантаженням в кар'єрі.
    До того ж Циганков простим таким виглядав, а Борячук на понтах, наче Лігу Чемпіонів виграв
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 20.01.2020 16:28
    +2
    Андрюха зажжёт в Турции 100%! Удачи! И без травм!
    turist86
    online
      turist86, 20.01.2020 14:51
    -2
    Теперь будут соображать на троих
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:49
    +4
    Letifer, 20.01.2020 12:22
    Мда...
    Спокойной мог бы в Бельгию перейти
    были приглашения?
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:41
    0
    стебали-стебали гармаша и дк шахтари, а оно воно как
    Tasha19
      Tasha19, 20.01.2020 14:23
    -1
    Letifer, 20.01.2020 12:22
    Мда...
    Спокойной мог бы в Бельгию перейти
    Как по мне, если б мог ещё летом перешёл бы, а так пусть хоть там играет
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.01.2020 13:55
    -1
    а как же Арендуполь?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 20.01.2020 13:45
    -3
    не рано ли для турции?
    J0e777
      J0e777, 20.01.2020 12:51
    -4
    vsekan, 20.01.2020 12:41
    Зачем ему та Турция, в компании со сбитыми лётчиками?
    Чем он лучше?
    vsekan
      vsekan, 20.01.2020 12:41
    -3
    Зачем ему та Турция, в компании со сбитыми лётчиками?
    Letifer
      Letifer, 20.01.2020 12:22
    +3
    Мда...
    Спокойной мог бы в Бельгию перейти
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 20.01.2020 12:19
    +6
    Я пам'ятаю, як роки 4 тому, коли він засвітився в основі Шахтаря, його показували разом із Циганковим на НСК Олімпійському. Вихованці Вінницького футболу. Видатне майбутнє. Один в 22 вже виправдав аванси і продовжує прогресувати. Інший так і не зумів поки себе реалізувати поки. Лише епізодично вибухаючи і знову зникаючи. Може Туреччина стане для Андрія перезавантаженням в кар'єрі.
    axylinam
    online
      axylinam, 20.01.2020 12:18
    -6
    Турецкий чемпионат превратился в кладбище для украинских футболистов
    Kangoo Dingoo
      Kangoo Dingoo, 20.01.2020 12:15
    0
    Яничари.
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 20.01.2020 12:19
    +6
    Я пам'ятаю, як роки 4 тому, коли він засвітився в основі Шахтаря, його показували разом із Циганковим на НСК Олімпійському. Вихованці Вінницького футболу. Видатне майбутнє. Один в 22 вже виправдав аванси і продовжує прогресувати. Інший так і не зумів поки себе реалізувати поки. Лише епізодично вибухаючи і знову зникаючи. Може Туреччина стане для Андрія перезавантаженням в кар'єрі.
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:49
    +4
    Letifer, 20.01.2020 12:22
    Мда...
    Спокойной мог бы в Бельгию перейти
    были приглашения?
    Letifer
      Letifer, 20.01.2020 12:22
    +3
    Мда...
    Спокойной мог бы в Бельгию перейти
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 20.01.2020 16:28
    +2
    Андрюха зажжёт в Турции 100%! Удачи! И без травм!
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:41
    0
    стебали-стебали гармаша и дк шахтари, а оно воно как
    Kangoo Dingoo