Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «Від кричалок фанатів Зеніту починаю перезбуджуватися»

Український захисник «Зеніту» розповів про підсумки першого року в Санкт-Петербурзі

Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «Від кричалок фанатів Зеніту починаю перезбуджуватися»
© ФК Зеніт. Ярослав Ракіцький
30-річний український захисник «Зеніту» Ярослав Ракіцький підбив підсумки свого першого року в пітерській команді. Ракіцький перейшов в «Зеніт» з донецького «Шахтаря» в минулому січні.
 
- Зараз рівно рік, як ви перейшли в «Зеніт».
- Майже рівно. Дайте згадаю. Я 24-го січня прилетів до Пітера. День потусувався з дружиною, погуляв по морозу...
 
- Відчули, так би мовити.
- Клас, мені подобається, люблю таку погоду. Особливо коли сніг, морозець. Не люблю дощі, як зараз. Ми ще з Петербурга полетіли на Мальдіви у відпустку, а там днів десять — зливи. До першої години дня сонечко проглядається, а потім поливає.
 
- Давайте повернемося до нашої теми. Рік в Петербурзі. Як би ви його оцінили?
- Щасливий для мене. Знайшов шикарний стадіон, шикарну команду, обладнане місто, приголомшливих уболівальників. Пишаюся їх підтримкою.
 
- Як вам кричалка: «Ракіцький, гол!»?
- Чесно, вони коли кричать, я не можу забити (сміється). Мене це бентежить. Нехай краще кричать: «Зеніт», гол!»
 
- Ви один з небагатьох футболістів, на адресу яких лунають персональні заряди.
- Це приємно настільки, що я починаю перезбуджуватися. Це клас, круто, такого ніколи зі мною не було, але це збиває (сміється).
 
У поточному сезоні Ракіцький провів за «Зеніт» 25 матчів у всіх турнірах, де забив один гол.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зеніт

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 20.01.2020 14:58
    +5
    Ну лучше так, чем звать в Украину путинские танки.
    Ватник, делай как Ракицкий: чемодан-вокзал-рай!
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:51
    +1
    ватник-извращенец
    dudigo78
      dudigo78, 20.01.2020 14:50
    0
    Ми всі раді, що Ракіцкий нарешті знайшов свою команду, місто і країну.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 20.01.2020 13:24
    +4
    Владимир Пидвирный, 20.01.2020 12:12
    До чого друкувати розмову давно забутого гравця на сайті спорт юа. Ви що спеціально сієте ворожнечу між людьми. Для чого це.
    Трафік, покази тощо
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.01.2020 13:16
    0
    Юрій Скорина, 20.01.2020 12:39
    Чому забутого? Багато хто слідить за його кар'єрою, для них і пишуть)) а якщо тобі політичні погляди заважають нормально мислити то срач можна розвести на якомусь політичному форумі) ми ж про спорт в першу чергу тут читаємо і обговорюємо? Ну і около футбольне життя)) куди ж без цього))
    Де вас таких штампують?
    olex.mykhailov
      olex.mykhailov, 20.01.2020 13:03
    +6
    дивись щоб від перезбудження не кінчив)))
    Юрій Скорина
      Юрій Скорина, 20.01.2020 12:39
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 20.01.2020 12:12
    До чого друкувати розмову давно забутого гравця на сайті спорт юа. Ви що спеціально сієте ворожнечу між людьми. Для чого це.
    Чому забутого? Багато хто слідить за його кар'єрою, для них і пишуть)) а якщо тобі політичні погляди заважають нормально мислити то срач можна розвести на якомусь політичному форумі) ми ж про спорт в першу чергу тут читаємо і обговорюємо? Ну і около футбольне життя)) куди ж без цього))
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 20.01.2020 12:12
    +10
    До чого друкувати розмову давно забутого гравця на сайті спорт юа. Ви що спеціально сієте ворожнечу між людьми. Для чого це.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 20.01.2020 12:12
    +10
    До чого друкувати розмову давно забутого гравця на сайті спорт юа. Ви що спеціально сієте ворожнечу між людьми. Для чого це.
    olex.mykhailov
      olex.mykhailov, 20.01.2020 13:03
    +6
    дивись щоб від перезбудження не кінчив)))
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 20.01.2020 14:58
    +5
    Ну лучше так, чем звать в Украину путинские танки.
    Ватник, делай как Ракицкий: чемодан-вокзал-рай!
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 20.01.2020 13:24
    +4
    Владимир Пидвирный, 20.01.2020 12:12
    До чого друкувати розмову давно забутого гравця на сайті спорт юа. Ви що спеціально сієте ворожнечу між людьми. Для чого це.
    Трафік, покази тощо
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 14:51
    +1
    ватник-извращенец
    dudigo78
    online
      dudigo78, 20.01.2020 14:50
    0
    Ми всі раді, що Ракіцкий нарешті знайшов свою команду, місто і країну.
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.01.2020 13:16
    0
    Юрій Скорина, 20.01.2020 12:39
    Чому забутого? Багато хто слідить за його кар'єрою, для них і пишуть)) а якщо тобі політичні погляди заважають нормально мислити то срач можна розвести на якомусь політичному форумі) ми ж про спорт в першу чергу тут читаємо і обговорюємо? Ну і около футбольне життя)) куди ж без цього))
    Де вас таких штампують?