Агент Тайсона прибув в Україну для переговорів по трансферу футболіста

«Гірники» отримали запити на перехід бразильця від декількох клубів Європи

Агент Тайсона прибув в Україну для переговорів по трансферу футболіста
© ФК Шахтар. Тайсон
Представник вінгера «Шахтаря» Тайсона на вихідних прибув в Україну для проведення переговорів по трансферу футболіста з українського клубу.
 
Відзначається, що «гірники» мають пропозиції щодо 32-річного гравця від декількох клубів Європи. При цьому, керівництво рідного для Тайсона «Інтернасьонала» відмовилося вести переговори з «Шахтарем» про покупку вінгера.
 
Раніше Тайсон заявив, що не збирається продовжувати контракт з «Шахтарем», який закінчується влітку наступного року.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(120 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 20.01.2020 18:32
    0
    Дід Піхто , 20.01.2020 16:47
    Хахахаха. Уже сами болельщики шлака своего же игрока истеричкой называют. Тайсонша всех уже достала и своих - тоже
    Нажаль історія повторюється, це Матузалем №2
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 20.01.2020 16:47
    +1
    Хахахаха. Уже сами болельщики шлака своего же игрока истеричкой называют. Тайсонша всех уже достала и своих - тоже
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 20.01.2020 12:46
    +1
    Интернасиональ, за который Тайсон жопу рвал в том сезоне и не раз на моей памяти кричал "что хотелось бы вернутся в Интер", отказался
    ВВВ
      ВВВ, 20.01.2020 10:32
    -2
    Vlato0709, 20.01.2020 10:16
    Продадут Тайсона, а кто же теперь будет возить динамовскую полузащиту?
    Не переживай,знайдуться!!! ВІн вже дійсно при всій повазі перетворився на істеричку,тому гадаю краще вже нехай йде,росто будемо знати що на Тайсона розраховувати більше не можна,може кинути вибрик несподіваний.Мені цікаво чи рилетів сам Тайсон і поїхав він на збір команди чи ні?Принаймі всіт клином на Тайсоні не зійшовся!
    AЛВ
      AЛВ, 20.01.2020 10:31
    +3
    Міг покинути Україну "з повагою", а так Тайсон - "Давай дасвіданіє".!!!
    Vlato0709
      Vlato0709, 20.01.2020 10:16
    0
    Продадут Тайсона, а кто же теперь будет возить динамовскую полузащиту?
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 20.01.2020 10:01
    +2
    Robben10, 19.01.2020 23:50
    Лети лети нахуууууй
    а матюки це норма на сайті ?
    Павел Рева
      Павел Рева, 20.01.2020 09:08
    +6
    Отпускайте уже. Ну не хочет, он играть за Шахтер.
    ALM
    online
      ALM, 20.01.2020 08:00
    -3
    Беги, Тайсон, беги!
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 20.01.2020 07:20
    -4
    Неужели мы больше не увидим эту плачущую, сопливую девку? Хоть бы это было правдой и ее забрали куда нибудь подальше от Украины
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.01.2020 00:32
    +8
    пропало к нему уважение, оказался дешёвый нытик.
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 00:20
    +7
    полагаю шахта его продаст в силу обстоятельств
    Robben10
      Robben10, 19.01.2020 23:50
    +12
    J0e777, 19.01.2020 23:13
    Пусть летит сова в свободное плаванье
    Лети лети нахуууууй
    J0e777
      J0e777, 19.01.2020 23:13
    +7
    Пусть летит сова в свободное плаванье
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 19.01.2020 22:57
    +8
    Да отпустите уже Тайсона.
    BaZia
    online
      BaZia, 19.01.2020 22:52
    +17
    По ходу правда, потому как срочняком возвращают Фернандо со Спортинга
    Andriy Ochych
      Andriy Ochych, 19.01.2020 22:51
    +8
    продайте його вже
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 19.01.2020 22:39
    +21
    Нехай йде, вже набрид нити...
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 22:38
    +12
    Очередной сериал "Богатые тоже плачут" начинается,ну и Шахтёр заработал себе проблему,куда спихнуть плаксу Тайсона за приличные деньги,причём могут возникнуть проблемы
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 19.01.2020 22:39
    +21
    Нехай йде, вже набрид нити...
    BaZia
    online
      BaZia, 19.01.2020 22:52
    +17
    По ходу правда, потому как срочняком возвращают Фернандо со Спортинга
    Robben10
      Robben10, 19.01.2020 23:50
    +12
    J0e777, 19.01.2020 23:13
    Пусть летит сова в свободное плаванье
    Лети лети нахуууууй
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 22:38
    +12
    Очередной сериал "Богатые тоже плачут" начинается,ну и Шахтёр заработал себе проблему,куда спихнуть плаксу Тайсона за приличные деньги,причём могут возникнуть проблемы
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 20.01.2020 00:32
    +8
    пропало к нему уважение, оказался дешёвый нытик.
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 19.01.2020 22:57
    +8
    Да отпустите уже Тайсона.
    Andriy Ochych
      Andriy Ochych, 19.01.2020 22:51
    +8
    продайте його вже
    dd dent
    online
      dd dent, 20.01.2020 00:20
    +7
    полагаю шахта его продаст в силу обстоятельств
    J0e777
      J0e777, 19.01.2020 23:13
    +7
    Пусть летит сова в свободное плаванье
    Павел Рева
      Павел Рева, 20.01.2020 09:08
    +6
    Отпускайте уже. Ну не хочет, он играть за Шахтер.
    AЛВ
      AЛВ, 20.01.2020 10:31
    +3
    Міг покинути Україну "з повагою", а так Тайсон - "Давай дасвіданіє".!!!
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 20.01.2020 10:01
    +2
    Robben10, 19.01.2020 23:50
    Лети лети нахуууууй
    а матюки це норма на сайті ?
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 20.01.2020 16:47
    +1
    Хахахаха. Уже сами болельщики шлака своего же игрока истеричкой называют. Тайсонша всех уже достала и своих - тоже
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 20.01.2020 12:46
    +1
    Интернасиональ, за который Тайсон жопу рвал в том сезоне и не раз на моей памяти кричал "что хотелось бы вернутся в Интер", отказался
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 20.01.2020 18:32
    0
    Дід Піхто , 20.01.2020 16:47
    Хахахаха. Уже сами болельщики шлака своего же игрока истеричкой называют. Тайсонша всех уже достала и своих - тоже
    Нажаль історія повторюється, це Матузалем №2
    Vlato0709
      Vlato0709, 20.01.2020 10:16
    0
    Продадут Тайсона, а кто же теперь будет возить динамовскую полузащиту?