УПЛ збирається скасувати плей-офф за єврокубки вже в цьому сезоні

За інформацією ТаТоТаке, Шевченко хоче завершити сезон якомога раніше

УПЛ збирається скасувати плей-офф за єврокубки вже в цьому сезоні
© ТаТоТаке
Українська Прем'єр-ліга збирається скасувати стадію плей-офф за право виступати в єврокубках вже в сезоні 2019/20, інформує шоу «ТаТоТаке».
 
Наставник збірної України Андрій Шевченко через участь команди в Євро-2020 хоче, щоб сезон УПЛ закінчився якомога раніше. Він звернувся з цією пропозицією до Української асоціації футболу. Клуби чемпіонату України отримали листи від УПЛ з опитуванням думок щодо можливого скасування плей-офф за місця в єврокубках.
 
Планувалося, що після другого етапу УПЛ пройде плей-офф за право зіграти в Лізі Європи. У двораундовому турнірі мали зіграти команди, що зайняли місця з 4-го по 7-ме в УПЛ (або ж з 5-го по 8-ме, якщо переможець Кубка України займе високе місце в УПЛ).
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 20.01.2020 08:34
    -1
    sand, 20.01.2020 02:07
    А вас не смущает лого этой говношоу педерачки? Я, как страницу открыл, мельком глянул и прочитал TA TO FAKE... Или мне показалось?..
    Хреново ты читаешь, значит
    sand
    online
      sand, 20.01.2020 02:07
    0
    А вас не смущает лого этой говношоу педерачки? Я, как страницу открыл, мельком глянул и прочитал TA TO FAKE... Или мне показалось?..
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 20.01.2020 00:48
    0
    Регламент УПЛ, та то таке!
    inflicted
      inflicted, 20.01.2020 00:29
    0
    Змінити регламент протягом сезону? Легко
    Sarmat
      Sarmat, 19.01.2020 21:48
    0
    Впарить впихуєме в невпихуєме. Але це УПЛ
    dudigo78
      dudigo78, 19.01.2020 21:24
    +4
    В збірній окрім легіонерів, гравців Динамо і Шахтаря по суті більше то гравців і нема
    shevsen
      shevsen, 19.01.2020 21:22
    +9
    Опять нарушаем... Берите Англию в пример...Уставшие,блин...
    PeresichnyUbolivalnyk
      PeresichnyUbolivalnyk, 19.01.2020 21:10
    +5
    Хм... Интересно, а сколько кандидатов в сборную в командах, которые гипотетически могут сыграть в этом самом плэй-офф? И, следовательно, каким образом этот самый плэй-офф может помешать подготовке сборной? Думаю, причина явно в чём-то другом, а нам, как обычно, вешают лапшу на уши.
    mmuk
      mmuk, 19.01.2020 21:09
    +6
    А скільки в збірній з цих клубів? Смішний привід. Ніхто не находить?
    14sergey1953
      14sergey1953, 19.01.2020 21:03
    +7
    Никто не имеет право менять регламент по ходу сезона.
    J0e777
      J0e777, 19.01.2020 20:55
    +3
    только наше фэфэу может менять правила по ходу сезона
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 20:52
    +11
    Менять правила игры во время игры не солидно,с другой стороны нужно было думать головой,а не жопой при составлении этого регламента
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 20:52
    +11
    Менять правила игры во время игры не солидно,с другой стороны нужно было думать головой,а не жопой при составлении этого регламента
    shevsen
      shevsen, 19.01.2020 21:22
    +9
    Опять нарушаем... Берите Англию в пример...Уставшие,блин...
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 19.01.2020 21:03
    +7
    Никто не имеет право менять регламент по ходу сезона.
    mmuk
      mmuk, 19.01.2020 21:09
    +6
    А скільки в збірній з цих клубів? Смішний привід. Ніхто не находить?
    PeresichnyUbolivalnyk
      PeresichnyUbolivalnyk, 19.01.2020 21:10
    +5
    Хм... Интересно, а сколько кандидатов в сборную в командах, которые гипотетически могут сыграть в этом самом плэй-офф? И, следовательно, каким образом этот самый плэй-офф может помешать подготовке сборной? Думаю, причина явно в чём-то другом, а нам, как обычно, вешают лапшу на уши.
    dudigo78
      dudigo78, 19.01.2020 21:24
    +4
    В збірній окрім легіонерів, гравців Динамо і Шахтаря по суті більше то гравців і нема
    J0e777
      J0e777, 19.01.2020 20:55
    +3
    только наше фэфэу может менять правила по ходу сезона
    sand
    online
      sand, 20.01.2020 02:07
    0
    А вас не смущает лого этой говношоу педерачки? Я, как страницу открыл, мельком глянул и прочитал TA TO FAKE... Или мне показалось?..
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 20.01.2020 00:48
    0
    Регламент УПЛ, та то таке!
    inflicted
      inflicted, 20.01.2020 00:29
    0
    Змінити регламент протягом сезону? Легко
    Sarmat