19.01.2020, FT   ТВ-трансляція:

Мілан за підтримки Шевченка в компенсований час обіграв Удінезе

Присутність легенди на трибунах допомогла

© ФК Мілан
В рамках 20-го туру Серії А «Мілан» здобув непросту домашню перемогу над «Удінезе».

«Россо-нері» першими пропустили, але відповіли суперникам двома голами. На 85-й хвилині гості зрівняли рахунок і все йшло до нічиєї. Але на третій компенсованій хвилині Анте Ребич встановив остаточний рахунок в матчі.

Чемпіонат Італії. 20-й тур

«Мілан» - «Удінезе» - 3:2
Голи: 0:1 - 6 Ларсен, 1:1 - 48 Ребич, 2:1 - 71 Тео, 2:2 - 85 Лазанья, 3:2 - 90+3 Ребич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!