Рупольдинг-2020. Фуркад виграв персьют, Прима фінішував 11-м

Дмитро Підручний провалив гонку переслідування

Рупольдинг-2020. Фуркад виграв персьют, Прима фінішував 11-м
© xsport.ua. Артем Прима
У неділю, 19 січня, в німецькому Рупольдингу в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбулася чоловіча гонка переслідування.
 
Українці Артем Прима і Дмитро Підручний стартували в десятці найсильніших завдяки успішному виступу в спринті, однак не зуміли втриматися так високо за підсумками персьюту. Артем Прима з двома промахами фінішував 11-м, а Дмитро Підручний помилився сім разів і після четвертого рубежу зійшов з дистанції.
 
Єдиним українцем, кому вдалося поліпшити стартову позицію, став Антон Дудченко. Він обійшов на дистанції 8 суперників і посів 29 місце. Замкнув очкову зону Сергій Семенов - 40 місце.
 
Золотий дубль зробив француз Мартен Фуркад, який закрив всі 20 мішеней. По одному промаху допустили срібний і бронзовий призери - Кантен Фійон Майє і Ветле-С'ястад Крістіансен. Останній виграв боротьбу за третє місце на фінішній прямій у ще одного француза Симона Дестьйо.
 
Результати гонки:
 
1.  Мартен Фуркад (0+0+0+0) 31:26,8
2.  Кантен Фийон Майе (0+0+1+0) +17,6
3.  Ветле-Сьястад Кристиансен (0+0+0+1) +46,0
...
11.  Артем Прима (0+1+1+0) +1:09,0
29.  Антон Дудченко (0+1+0+0) +2:48,6
40.  Сергей Семенов (0+1+1+0) +3:24,7
DNF  Дмитрий Пидручный (1+1+3+2)
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 20.01.2020 18:26
    0
    Есть правило: Первый раз прощается. Второй запрещается. Третьего не будет!
    Tornero
      Tornero, 19.01.2020 18:59
    +3
    dudigo78, 19.01.2020 17:15
    А який сенс? Бути 55 чи 56.
    По Вашій логіці,всі хто після 40 місця,могли б також зійти.Яка різниця 41 чи 56?Ви бачили,щоб Фуркад зходив з траси ,перебуваючи в 4 десятку?
    dudigo78
      dudigo78, 19.01.2020 17:15
    +1
    Tornero, 19.01.2020 17:08
    Що за рагульська практика наших "зірок" не фінішувати?Джима ,Підручний сьогодні...
    А який сенс? Бути 55 чи 56.
    Barilko
      Barilko, 19.01.2020 17:13
    +4
    Прима провел отличную гонку, не смотря на 2 круга доборолся до конца, хорош на лыжне. Дудченко очередные очки взял, радует. Приятно когда операторы на наших акцентируют внимание!!!
    Tornero
      Tornero, 19.01.2020 17:08
    -8
    Що за рагульська практика наших "зірок" не фінішувати?Джима ,Підручний сьогодні...
    ihor7003
    online
      ihor7003, 19.01.2020 16:44
    +1
    tima fialko, 19.01.2020 16:28
    Дудченко стабільно виступає і прогресує.Ще б на естафету одного знайти.
    Я б Доценко попробовал
    tima fialko
    online
      tima fialko, 19.01.2020 16:28
    +11
    Дудченко стабільно виступає і прогресує.Ще б на естафету одного знайти.
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 16:09
    -1
    Прима и Дудченко-хорошо,Семёнов-троечка,Пидручны
    й-очень плохо,похоже,что Фуркад завоюет восьмой большой хрустальный глобус
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 19.01.2020 16:08
    -19
    Пидручный - позорище, и это капитан сборной... Даже мужества не хватило финишировать...
    tima fialko
    online
      tima fialko, 19.01.2020 16:28
    +11
    Дудченко стабільно виступає і прогресує.Ще б на естафету одного знайти.
    Barilko
      Barilko, 19.01.2020 17:13
    +4
    Прима провел отличную гонку, не смотря на 2 круга доборолся до конца, хорош на лыжне. Дудченко очередные очки взял, радует. Приятно когда операторы на наших акцентируют внимание!!!
    Tornero
      Tornero, 19.01.2020 18:59
    +3
    dudigo78, 19.01.2020 17:15
    А який сенс? Бути 55 чи 56.
    По Вашій логіці,всі хто після 40 місця,могли б також зійти.Яка різниця 41 чи 56?Ви бачили,щоб Фуркад зходив з траси ,перебуваючи в 4 десятку?
    dudigo78
      dudigo78, 19.01.2020 17:15
    +1
    Tornero, 19.01.2020 17:08
    Що за рагульська практика наших "зірок" не фінішувати?Джима ,Підручний сьогодні...
    А який сенс? Бути 55 чи 56.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 19.01.2020 16:44
    +1
    tima fialko, 19.01.2020 16:28
    Дудченко стабільно виступає і прогресує.Ще б на естафету одного знайти.
    Я б Доценко попробовал
    Василий Будник
      Василий Будник, 20.01.2020 18:26
    0
    Есть правило: Первый раз прощается. Второй запрещается. Третьего не будет!