Рупольдинг-2020. Екхофф виграла персьют, Віта Семеренко прорвалася в топ-8

Валя Семеренко піднялася на 41 позицію в порівнянні зі спринтом

16545
3
NRK. Тіріл Екгофф
У неділю, 19 січня, в німецькому Рупольдингу в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбулася жіноча гонка переслідування.

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна не вийшла на старт, тому нашу команду представляли тільки три біатлоністки. Для сестер Семеренко ця гонка стала найкращою в сезоні. Віта закрила всі 20 мішеней і після старту з 34 позиції піднялася на восьму! За чистим часом переслідування Віта показала найкращий результат у гонці!

Валя не змогла закрити одну мішень, але саме їй вдалося обійти найбільше суперниць під час гонки. Стартувавши під 59-м номером, вона зуміла не просто прорватися в очкову зону, а фінішувати на 18-й позиції! Просто неймовірний прорив! І тільки Юлія Джима не впоралася зі стрільбою і зійшла з дистанції після четвертого рубежу, допустивши в сумі сім промахів.

Чергову перемогу здобула норвежка Тіріл Екгофф, яка практично не залишила шансів своїм суперницям. Словачка Пауліна Фіалкова виграла у Ханни Еберг боротьбу за срібну медаль, шведці дісталася бронза.