Артем МІЛЕВСЬКИЙ: «Шахтар — не мій клуб. Я — динамівець з дитинства»

Український нападник пояснив, чому не зміг би грати за «гірників»

Артем МІЛЕВСЬКИЙ: «Шахтар — не мій клуб. Я — динамівець з дитинства»
© ФК Динамо Київ. Артем Мілевський
35-річний екс-форвард київського «Динамо» Артем Мілевський, який нині виступає за «Динамо-Брест», пояснив, чому він ніколи не зміг би грати в донецькому «Шахтарі».
 
«Хотів би я пограти в «Шахтарі»? Ні. За стилем гри ця команда мені підходить. Мені й зараз подобається, як вони грають. І завжди подобалося, як вони грали проти нас. Цей короткий пас, коли ще за «гірників» грав Фернандіньйо. Так, це реально мій футбол. Але клуб не мій. Емблема інша. Я — динамівець з самого дитинства, тут не може бути іншої відповіді», — зазначив Мілевський.
 
Контракт Мілевського належав київському «Динамо» з 2002-го по 2013-й роки.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Light

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 19.01.2020 17:18
    -1
    Maks7777, 19.01.2020 14:22
    Я настоящий Алкаш он хотел сказать....
    Да ему насрать кто ты.
    dd dent
    online
      dd dent, 19.01.2020 16:50
    0
    одно ясно относительно взялся за ум ... за 5 мин до завершения карьеры
    Maks7777
      Maks7777, 19.01.2020 16:42
    +1
    Только не ясно какой он динамовец с детства не брестский случайно!!!Там он себя нормально ведёт ,а тут с алиевом ещё одним алкашем мочили и позорили ДК
    Maks7777
      Maks7777, 19.01.2020 16:40
    +1
    gnt32, 19.01.2020 14:29
    ты алкаш с чем тебя и поздравляю.кстати этот "алкаш" играл за сборную Украины,а ты играл?
    Ну и что ?что играл,Беседин Алиев тоже играл
    gnt32
      gnt32, 19.01.2020 14:31
    -2
    Voxa Hvedyk, 19.01.2020 11:29
    Это реально не его клуб,так как в Шахтер алкашей,нариков и придурков не берут,а в Динамо всё пойдёт...
    то есть нарик срна не шахтер?
    gnt32
      gnt32, 19.01.2020 14:29
    0
    Maks7777, 19.01.2020 14:22
    Я настоящий Алкаш он хотел сказать....
    ты алкаш с чем тебя и поздравляю.кстати этот "алкаш" играл за сборную Украины,а ты играл?
    Maks7777
      Maks7777, 19.01.2020 14:22
    -2
    Я настоящий Алкаш он хотел сказать....
    Vlato0709
      Vlato0709, 19.01.2020 13:13
    -3
    Bolshoi, 19.01.2020 11:48
    Та да. В Шахтере только насильники, наркоторговцы, и просто животные.
    А в Динамо одни Сидорчуки.....пидорчуки.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 19.01.2020 11:54
    +1
    Voxa Hvedyk, 19.01.2020 11:29
    Это реально не его клуб,так как в Шахтер алкашей,нариков и придурков не берут,а в Динамо всё пойдёт...
    Нариков в кротовню не берут. Ой рассмешил Рыбка, Гай, Фред, Сырна. Всех их поймали на допинге!!!
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 19.01.2020 11:51
    -1
    Эмблема другая
    ---------------
    Да уж, такую эмблему детям не покажешь.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 19.01.2020 11:48
    -2
    Voxa Hvedyk, 19.01.2020 11:29
    Это реально не его клуб,так как в Шахтер алкашей,нариков и придурков не берут,а в Динамо всё пойдёт...
    Та да. В Шахтере только насильники, наркоторговцы, и просто животные.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 19.01.2020 11:29
    -4
    Это реально не его клуб,так как в Шахтер алкашей,нариков и придурков не берут,а в Динамо всё пойдёт...
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2020 09:34
    -6
    Миля будет следующим тренером Динамо,не зря бар в к Киеве открыл,после тренировки всех в автобус и поехали в бар поднимать командный дух и бар будет процветающий
    Maks7777
      Maks7777, 19.01.2020 16:42
    +1
    Только не ясно какой он динамовец с детства не брестский случайно!!!Там он себя нормально ведёт ,а тут с алиевом ещё одним алкашем мочили и позорили ДК
    Maks7777
      Maks7777, 19.01.2020 16:40
    +1
    gnt32, 19.01.2020 14:29
    ты алкаш с чем тебя и поздравляю.кстати этот "алкаш" играл за сборную Украины,а ты играл?
    Ну и что ?что играл,Беседин Алиев тоже играл
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 19.01.2020 11:54
    +1
    Voxa Hvedyk, 19.01.2020 11:29
    Это реально не его клуб,так как в Шахтер алкашей,нариков и придурков не берут,а в Динамо всё пойдёт...
    Нариков в кротовню не берут. Ой рассмешил Рыбка, Гай, Фред, Сырна. Всех их поймали на допинге!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 19.01.2020 16:50
    0
    одно ясно относительно взялся за ум ... за 5 мин до завершения карьеры
    gnt32
      gnt32, 19.01.2020 14:29
    0
    Maks7777, 19.01.2020 14:22
    Я настоящий Алкаш он хотел сказать....
    ты алкаш с чем тебя и поздравляю.кстати этот "алкаш" играл за сборную Украины,а ты играл?