Михайлюк у феноменальній формі. Українець оновив рекорд результативності

«Сві» набрав 25 очок і допоміг «Детройту» розгромити «Атланту»

Михайлюк у феноменальній формі. Українець оновив рекорд результативності
© nba.com. Святослав Михайлюк
Український захисник «Детройта» Святослав Михайлюк проводить свій найуспішніший місяць в НБА. В рамках регулярного чемпіонату він допоміг «Детройту» обіграти «Атланту» (136:103).
 
Михайлюк провів на паркеті 29 хвилин і за цей час набрав 25 очок (9-11 з гри, 5-7 триочкові, 2-2 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 блок, 1 перехоплення і віддав 3 передачі. Це найрезультативніший матч в кар'єрі українця.
 
Відзначимо, що попередній матч Михайлюка також був рекордним, він набрав 21 бал у грі з «Бостоном».
 
«Детройт» з показником 16-27 посідає 9-те місце в турнірній таблиці Сходу НБА.
 
Інший українець, Олексій Лень, участі в матчі не брав.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Житомирский
      Владимир Житомирский, 19.01.2020 11:26
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    VVO, 19.01.2020 09:21
    Повірте мені такі "експерти" завжди знайдуть до чого вчепитись аби виправдатись. Або ж будуть сидіти мовчки і чекаючи якогось невдалого матчу, і пртім вилізати з словами "А я ж казав" і з відрами лайна.
    я готов к дискуссии - начинай "ЭКСПЕРТ"! )))))))))))))))
    Владимир Житомирский
      Владимир Житомирский, 19.01.2020 11:25
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    vital, 19.01.2020 07:51
    Другий матч поспіль 20+ у Святослава. Ще б 1 трюльник і Михайлюк став би найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
    П.с. Чекаємо коментар експірта-"тюленя" про бездарну гру Svi
    ты Виталька о чём, зная, что сам же меня и банишь? Ты же Админ ! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Владимир Житомирский
      Владимир Житомирский, 19.01.2020 11:22
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Убогий ДНАРЬ в кои то веки попал ) - вот счастье то привалило ))))))))) На OSG его сразу!!!!! )
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 19.01.2020 10:10
    +3
    Рад за Свята
    VVO
      VVO, 19.01.2020 09:21
    +6
    vital, 19.01.2020 07:51
    Другий матч поспіль 20+ у Святослава. Ще б 1 трюльник і Михайлюк став би найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
    П.с. Чекаємо коментар експірта-"тюленя" про бездарну гру Svi
    Повірте мені такі "експерти" завжди знайдуть до чого вчепитись аби виправдатись. Або ж будуть сидіти мовчки і чекаючи якогось невдалого матчу, і пртім вилізати з словами "А я ж казав" і з відрами лайна.
    vital
      vital, 19.01.2020 07:51
    +14
    Другий матч поспіль 20+ у Святослава. Ще б 1 трюльник і Михайлюк став би найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
    П.с. Чекаємо коментар експірта-"тюленя" про бездарну гру Svi
    vital
      vital, 19.01.2020 07:51
    +14
    Другий матч поспіль 20+ у Святослава. Ще б 1 трюльник і Михайлюк став би найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
    П.с. Чекаємо коментар експірта-"тюленя" про бездарну гру Svi
    VVO
      VVO, 19.01.2020 09:21
    +6
    vital, 19.01.2020 07:51
    Другий матч поспіль 20+ у Святослава. Ще б 1 трюльник і Михайлюк став би найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.
    П.с. Чекаємо коментар експірта-"тюленя" про бездарну гру Svi
    Повірте мені такі "експерти" завжди знайдуть до чого вчепитись аби виправдатись. Або ж будуть сидіти мовчки і чекаючи якогось невдалого матчу, і пртім вилізати з словами "А я ж казав" і з відрами лайна.
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 19.01.2020 10:10
    +3
    Рад за Свята