Вибери найкращого молодого футболіста України 2019

Sport.ua разом з уболівальниками та журналістами визначає найкращого молодого гравця минулого року

Вибери найкращого молодого футболіста України 2019
© ФК Динамо Київ
Редакція Sport.ua оголошує про старт традиційного голосування на Найращого молодого футболіста України 2019 го року. Шляхом голосування журналістів провідних спортивних видань, уболівальників України, а також редакції Sport.ua ми визначимо найкращого молодого футболіста країни. Хто ним стане - вирішувати Вам!
 
Протягом 10 днів відвідувачі Sport.ua можуть відкрито голосувати за свого фаворита. Одночасно свою трійку найкращих молодих футболістів складуть провідні ЗМІ України та наша редакція. У голосуванні беруть участь футболісти, які не досягли віку 22-х років до 1 червня 2019 року.
 
У голосуванні на звання «Найкращого молодого гравця України 2019» можуть брати участь всі зареєстровані користувачі.
 
За підсумками голосування читачів Sport.ua трійка лідерів отримає відповідну кількість очок: перше місце - 5 балів, друге місце - 3 бали, третє місце - 1 бал. Точно така ж система буде і при підрахунку місць за підсумками голосування представників засобів масової інформації та редакції нашого порталу. Сума очок визначить переможця в номінації «Найкращий молодий гравець України 2019».
 
Максимальна кількість очок для переможця - 15. У разі рівності очок у двох номінантів будуть враховуватися голоси, набрані в опитуванні читачів Sport.ua.
 
Офіційний старт голосування - 24 січня 2020 року. Закриття - 4 лютого 2020 року, після чого Sport.ua підіб'є підсумки і зустрінеться з переможцем, щоб вручити йому головний трофей.
 
Нагадаємо Вам переможців у номінації Найкращий молодий футболіст України минулих років:
 
2010 - Євген Коноплянка, «Дніпро»
2011 - Андрій Ярмоленко, «Динамо» К
2012 - Роман Безус, «Ворскла»
2013 - Сергій Болбат, «Металург» Д
2014 - Руслан Малиновський, «Зоря»
2015 - Віктор Коваленко, «Шахтар»
2016 - Віктор Коваленко, «Шахтар»
2017 - Віктор Циганков, «Динамо»
2018 - Віктор Циганков, «Динамо»
 
Номінанти на звання Найкращого молодого футболіста 2019
 
Владислав Бабогло, «Олександрія» – 14.11.1998
Клуб – 16/2
Фото ФК «Олександрія»
 
Валерій Бондар, «Шахтар» – 27.02.1999 
Клуб – 7/1
Збірна U-21 – 2/0
Збірна U-20 – 7/0
Фото Footboom
 
Сергій Булеца, «Дніпро-1» - 16.02.1999
Клуб – 18/2 
Збірна U-21 – 2/0
Збірна U-20 – 7/3
 
 
Фото ФК «Дніпро-1»
 
Владислав Вакула, «Маріуполь» – 29.04.1998
Клуб – 18/3 
Збірна U-21 – 1/0
 
Фото ФК «Маріуполь» 
 
Роман Вантух, «Олімпік» – 04.07.1998
Клуб – 22/2 
Збірна U-21 – 1/0
Фото ФК «Олимпик»
 
Олексій Гуцуляк, «Карпати» – 25.12.1997
Клуб – 12/2
Збірна U-21 – 2/0
 
Фото ФК «Карпаты»
 
Богдан Лєднєв, «Зоря» – 07.04.1998
Клуб – 22/10
Збірна U-21 – 7/2
Фото dynamo.kiev.ua
 
Віталій Миколенко, «Динамо» – 29.05.1999
Клуб – 23/2
Збірна – 7/0
Збірна U-21 – 4/0
 
Фото ФК Динамо
 
Олександр Назаренко «Дніпро-1» – 01.02.2000
Клуб – 19/2
Збірна U-19 – 1/0
Фото ФК «Дніпро-1»
 
Єгор Назарина, «Карпати» – 10.07.1997
Клуб – 12/5
Збірна U-21 – 1/0
Фото ФК «Карпати»
 
Денис Попов, «Динамо» – 17.02.1999
Клуб - 10/1
Збірна U-21 – 6/1
Збірна U-20 – 6/3
Фото 1927.kiev.ua
 
Назарій Русин, «Зоря»/«Динамо» – 25.10.1998
Клуб – 17/7
Збірна U-21 – 5/2
Фото Footboom
 
Данило Сікан, «Шахтар» – 16.04.2001
Клуб – 4/0
Збірна U-21 – 1/0
Збірна U-20 – 6/4
Збірна U-19 – 8/5
Фото ФК «Шахтар»
 
Владислав Супряга, «Дніпро-1» – 15.02.2000
Клуб – 14/3
Збірна U-20 – 7/2
Збірна U-19 – 4/0
Фото ФК «Дніпро-1»
 
Микола Шапаренко, «Динамо» – 04.10.1998
Клуб – 8/1
Збірна U-21 – 8/2
Фото dynamo.kiev.ua
 
Віктор Циганков, «Динамо» - 15.11.1997
Клуб - 25/9
Збірна - 7/3
Фото ФК «Динамо»
 
Євген Чеберко, «Зоря» – 23.01.1998
Клуб – 21/0
Збірна U-21 – 5/0
 
Фото Footboom

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Хто, на ваш погляд, найкращий молодий футболіст України в 2019-му році?
    • 0.75% (2)
      1. Владислав Бабогло
    • 1.89% (5)
      2. Валерій Бондар
    • 1.13% (3)
      3. Сергій Булеца
    • 1.13% (3)
      4. Владислав Вакула
    • 0% (0)
      5. Роман Вантух
    • 0.38% (1)
      6. Олексій Гуцуляк
    • 11.7% (31)
      7. Богдан Леднєв
    • 58.87% (156)
      8. Віталій Миколенко
    • 1.13% (3)
      9. Олександр Назаренко
    • 0.38% (1)
      10. Єгор Назарина
    • 8.3% (22)
      11. Денис Попов
    • 2.64% (7)
      12. Назарій Русин
    • 1.89% (5)
      13. Данило Сікан
    • 1.13% (3)
      14. Владислав Супряга
    • 1.13% (3)
      15. Микола Шапаренко
    • 7.55% (20)
      16. Віктор Циганков
    • 0% (0)
      17. Євген Чеберко
    Результати опитування Проголосували — 265
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 28.01.2020 09:48
    0
    кто лучше, сложно сказать, но, наверное, всё же Миколенко, он застолбил место в основе, шахтеры - почти не играют... Цыганков - уже не воспринимается (мной) как молодой игрок... Супряга - хорошо отиграл финальный матч, и это почти всё... Леднев с Булецей,да и Попов - всё же по хуже...
    Так что, как-то так
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 26.01.2020 08:47
    +1
    Твій вже підірвали))) а наче за Олександрію, хамелеон)
    Odinokij
      Odinokij, 26.01.2020 08:28
    +1
    Однозначно Миколенко! Я за ШД,но действительно молодой и полностью отдается всему футболу-это Миколенко.
    dgurkis
      dgurkis, 26.01.2020 02:07
    0
    Ace Ventura, 25.01.2020 19:24
    та блин! не бесите, дайте посмотреть в режиме реального времени голосование!
    Там усьо під контролем! Хто більше забошляє, той і отримує цукерку
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.01.2020 01:06
    +1
    Долго думал, все-таки выбрал Леднёва.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 26.01.2020 00:40
    +1
    Даниил Сикан
    Omen
    online
      Omen, 25.01.2020 20:46
    -3
    Почему Дынамивци на фото на главной статьи? Тянут везде, как могут славный клюб ))))
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 19:24
    +2
    я проголосовал за Попова!
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 19:24
    +3
    та блин! не бесите, дайте посмотреть в режиме реального времени голосование!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 25.01.2020 10:15
    -1
    Коваленко два года был лучшим молодым футболистом, какой позор, Болбат был лучшим, тоже
    Sunrise
    online
      Sunrise, 25.01.2020 02:32
    0
    Миколенко и Леднев - хороши, должны быть в тройке. Но они не Чемпионы Мира! Я за Попова. Думаю он был значим для золотой сборной немного больше чем Сикан или Супряга с Булецой.
    wermut
      wermut, 24.01.2020 23:48
    +4
    Сергій Булеца. Дуже складний вибір. Хоча і, на жаль, у нас нема Мбаппе, Де Лігта і Фелікса, але треба думати. Якщо дивитись на це опитування як на ярмарку талантів, то - Циганкову пора в Європейську еліту, Миколенко і Леднєв КРУТИЙ прорив, але, повторю багатьох - головне досягнення 2019 року це чемпіони світу. І тут виділив би чотирьох - Бондарь, Булеца, Попов, Супряга. Але Бондарь - мало ігр за Шахтар. Попов - теж саме, трохи більше, але все одно маловато. Супряга забив два в фіналі, МЕГАТРАНСФЕР Динамо, але щось потірявся... А ось Булеца і за Дніпро-1 бігає, і був один із лідерів ЧС, і він в важкому матчі проти Італії забив... отже і він. А так, в цьому році багато талантів розкрилося, головне щоб не загубились. Слава Україні.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.01.2020 18:38
    +3
    Леднев в отличии от большинства, намного креативнее и игра его смотрится интересней.
    turist86
      turist86, 24.01.2020 18:23
    +1
    Звісно, Циганков і Миколенко гарні футболісти. Проте головне ( + історичне) досягнення 2019 року - перемога збірної Ю-20 на ЧС. У фіналі 2 голи з 3-х забив Супряга.
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 24.01.2020 16:42
    +4
    Я хоть и за Шахту, но Миколенко без вариантов
    zac1310
    online
      zac1310, 24.01.2020 15:27
    0
    Цыганкова пора уже среди взрослых номинировать, тут ему делать нечего, а то так и Пятова можно на молодого игрока года номинировать, а чё еще ж не 50
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 15:13
    -4
    Цыганков самый дорогой-пусть он будет лучшим
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 24.01.2020 15:08
    -4
    Виталий Жалыбин, 24.01.2020 13:24
    циганков что тут делает уже 23 года в таком возрасте нормальные игроки играют в нормальных чемпионатах
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 24.01.2020 15:07
    -4
    Yalta, 24.01.2020 13:13
    Либо Цыганков,либо Миколенко победят!
    Теж вважаю або Миколенко, або Циганков, але для цього ресурси це гравці Динамо, а не збірної України))
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 14:28
    +8
    Миколенко
    Леднев
    Попов
    MetalKH
      MetalKH, 24.01.2020 12:26
    +11
    Понятно, что Миколенко. Смысл этого голосования??
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.01.2020 14:28
    +8
    Миколенко
    Леднев
    Попов
    AЛВ
      AЛВ, 24.01.2020 13:21
    +7
    Миколенко- так тримати.!!! Удачі клубі та збірній України.!!!
    Игорь Джулай
      Игорь Джулай, 24.01.2020 13:06
    +7
    Леднев
    Yalta
      Yalta, 24.01.2020 13:13
    +6
    Либо Цыганков,либо Миколенко победят!
    pokora1956
      pokora1956, 24.01.2020 12:50
    +5
    Миколенко - однозначно, прогрес...
    wermut
      wermut, 24.01.2020 23:48
    +4
    Сергій Булеца. Дуже складний вибір. Хоча і, на жаль, у нас нема Мбаппе, Де Лігта і Фелікса, але треба думати. Якщо дивитись на це опитування як на ярмарку талантів, то - Циганкову пора в Європейську еліту, Миколенко і Леднєв КРУТИЙ прорив, але, повторю багатьох - головне досягнення 2019 року це чемпіони світу. І тут виділив би чотирьох - Бондарь, Булеца, Попов, Супряга. Але Бондарь - мало ігр за Шахтар. Попов - теж саме, трохи більше, але все одно маловато. Супряга забив два в фіналі, МЕГАТРАНСФЕР Динамо, але щось потірявся... А ось Булеца і за Дніпро-1 бігає, і був один із лідерів ЧС, і він в важкому матчі проти Італії забив... отже і він. А так, в цьому році багато талантів розкрилося, головне щоб не загубились. Слава Україні.
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 24.01.2020 16:42
    +4
    Я хоть и за Шахту, но Миколенко без вариантов
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 19:24
    +3
    та блин! не бесите, дайте посмотреть в режиме реального времени голосование!
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 24.01.2020 18:38
    +3
    Леднев в отличии от большинства, намного креативнее и игра его смотрится интересней.
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 24.01.2020 13:25
    +3
    Виктор Андрущик, 24.01.2020 12:42
    Лучшим легче стать в хорошей команде,да Миколенко заслуживает быть таким,но я проголосовал за Назарину,если этих игроков поменять клубами не факт что там можно было себя так проявить как в Динамо.Егору бы в "Зоря".
    заря сейчас поинтересней динамо смотритса поэтоу не факто кто и где лучше себя проявит
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 25.01.2020 19:24
    +2
    я проголосовал за Попова!
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 24.01.2020 13:56
    +2
    Конечно Миколенко. Но Попов также хорош. Просто не повезло ему с травмой
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 24.01.2020 13:24
    +2
    циганков что тут делает уже 23 года в таком возрасте нормальные игроки играют в нормальных чемпионатах
    brothers_skill_found
      brothers_skill_found, 26.01.2020 08:47
    +1
    Твій вже підірвали))) а наче за Олександрію, хамелеон)
    Odinokij
      Odinokij, 26.01.2020 08:28
    +1
    Однозначно Миколенко! Я за ШД,но действительно молодой и полностью отдается всему футболу-это Миколенко.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.01.2020 01:06
    +1
    Долго думал, все-таки выбрал Леднёва.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 26.01.2020 00:40
    +1
    Даниил Сикан
    turist86
    online
      turist86, 24.01.2020 18:23
    +1
    Звісно, Циганков і Миколенко гарні футболісти. Проте головне ( + історичне) досягнення 2019 року - перемога збірної Ю-20 на ЧС. У фіналі 2 голи з 3-х забив Супряга.
    zbarski_Y
      zbarski_Y, 24.01.2020 13:14
    +1
    А чому немає Коваленка в номінації ?