Не платять зарплату. Гравці Карпат відмовилися провести тренування на зборі

Заборгованість перед футболістами становить три місяці

Не платять зарплату. Гравці Карпат відмовилися провести тренування на зборі
© ФК Карпати
Футболісти «Карпат» відмовилися приступати до загальнокомандної роботи на зимових зборах.
 
Повідомляється, що в середу «зелено-білі» зібралася в Брюховичах, але повноцінне тренування не відбулася через те, що футболісти не домовилися з керівництвом клубу про погашення заборгованості по зарплаті.
 
Гравцям «Карпат» не платять уже три місяці, команда вимагала виплати борг хоча б за два, але виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин зміг запропонувати погашення заборгованості тільки за один місяць.
 
Сторони взяли час на роздуми, але футболісти відмовилися від загальнокомандного тренування, займаючись індивідуально.
 
Також наголошується, що клуб досі не проплатив за проживання і переліт на збір в Туреччині. Існує ймовірність, що команда туди і не потрапить.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    common_sense
      common_sense, 16.01.2020 19:26
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    конец эпохи бедности
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:25
    -1
    А тим часом ПФК Львів стабільний клуб, який без фінансових проблем повертається до роботи ...
    14 січня футболісти ПФК «Львів» повернулися з відпустки. В цей день команда зібралася у Львові та розпочала підготовчий процес до другої половини чемпіонату.
    «Команда зібралася у вівторок, 14 січня. У всіх хороший настрій, святковий. Хлопці скучили один за одним. Деякі футболісти прибуть до 17 січня. Зараз йде організаційний процес, гравці проходять медогляд, втягуючі тренування. Повноцінне тренування розпочнеться вже з 18 січня», – розповів головний тренер команди Єгіше Мелікян.
    У Львові команда тренуватиметься до 23 січня. На цей день запланований товариський матч з клубом Першої ліги «Минай». Він відбудеться у Львові.
    Вже 24 січня футболісти та тренерський штаб відправляться до Туреччини. Команда зупиниться у 5-зірковому готелі Starlight Resort & Convention Center. У готелю є чотири футбольних поля, де і буде займатися команда.
    «На цей навчально-тренувальний збір вже готовий план роботи. Зараз в нас стабільна робота – як у фінансовому, так і організаційному плані. Домовлено за збори та перші товариські ігри. На зборі команда має провести п’ять товариських ігор. Зараз домовлено про матчі з болгарським «Левскі» 3 лютого та словенською «Мурою» 9 лютого.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:18
    -1
    Ведучий програми ПроФутбол Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про те, що керівництво ФК Львів може припинити своє існування.
    =====================================================
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:16
    -1
    Вівці хочуть їсти ... Беееееее
    Vaha
      Vaha, 16.01.2020 17:03
    +1
    REALIST, 16.01.2020 14:03
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    Шановний "REALIST"......покажiть хоча б вiдео, як граЕте Ви(!?)....
    Morfeo1
      Morfeo1, 16.01.2020 15:49
    -1
    turist86, 16.01.2020 13:59
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    wicker
      wicker, 16.01.2020 14:58
    -2
    РОЗІГНАТИ УСІХ! ПНХ! за таку гру вони повинні ПЛАТИТИ.
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 16.01.2020 14:53
    +6
    Одно Динамо остается из некогда мощного трио: Днепр-Киев-Львов... грустно.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:25
    -1
    Автобус продайте, замок дима в Брюховичах продайте. Є де гроші взяти. На гру їхати на трамваї, На Сихів їде, до стадіону близько. Я б вам і ломаної копійки не дав бездарі кривоногі.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:22
    0
    Нехай всі йдуть. Шкода лише бренд колись славної команди. Одиничні команди їхали з очками зі Львова. А зараз цьому стаду за що платити. Видати гроші на дорогу і допобачення.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.01.2020 14:15
    +4
    Ну и правильно,
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 16.01.2020 14:13
    -4
    бедолажки, ну ничо, на заводе платят.
    REALIST
      REALIST, 16.01.2020 14:03
    -5
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    turist86
    turist86, 16.01.2020 13:59
    +13
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    turist86
    online
    turist86, 16.01.2020 13:59
    +13
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Oles Khorungiy
      Oles Khorungiy, 16.01.2020 14:53
    +6
    Одно Динамо остается из некогда мощного трио: Днепр-Киев-Львов... грустно.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.01.2020 14:15
    +4
    Ну и правильно,
    common_sense
    online
      common_sense, 16.01.2020 19:26
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    конец эпохи бедности
    Vaha
      Vaha, 16.01.2020 17:03
    +1
    REALIST, 16.01.2020 14:03
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    Шановний "REALIST"......покажiть хоча б вiдео, як граЕте Ви(!?)....
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:22
    0
    Нехай всі йдуть. Шкода лише бренд колись славної команди. Одиничні команди їхали з очками зі Львова. А зараз цьому стаду за що платити. Видати гроші на дорогу і допобачення.