Не платят зарплату. Игроки Карпат отказались провести тренировку на сборе

Задолженность перед футболистами составляет три месяца

Не платят зарплату. Игроки Карпат отказались провести тренировку на сборе
© ФК Карпаты
Футболисты «Карпат» отказались приступать к общекомандной работе на зимнем сборе. 
 
Сообщается, что в среду «зелено-белые» собралась в Брюховичах, но полноценная тренировка не состоялась из-за того, что футболисты не договорились с руководством клуба о погашении долга по зарплате.
 
Игрокам «Карпат» не платят уже три месяца, команда требовала погашения задолженности хотя бы за два, но исполнительный директор «Карпат» Ростислав Ящишин смог предложить погашение задолженности только за один месяц. 
 
Стороны взяли время на размышление, но футболисты отказались от общекомандной тренировки, занимаясь индивидуально.
 
Также отмечается, что клуб до сих пор не проплатил за проживание и перелёт на сбор в Турции. Существует вероятность, что команда туда и не попадет.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Footboom

(18 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    common_sense
    online
      common_sense, 16.01.2020 19:26
    +2
    конец эпохи бедности
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:25
    -1
    А тим часом ПФК Львів стабільний клуб, який без фінансових проблем повертається до роботи ...
    14 січня футболісти ПФК «Львів» повернулися з відпустки. В цей день команда зібралася у Львові та розпочала підготовчий процес до другої половини чемпіонату.
    «Команда зібралася у вівторок, 14 січня. У всіх хороший настрій, святковий. Хлопці скучили один за одним. Деякі футболісти прибуть до 17 січня. Зараз йде організаційний процес, гравці проходять медогляд, втягуючі тренування. Повноцінне тренування розпочнеться вже з 18 січня», – розповів головний тренер команди Єгіше Мелікян.
    У Львові команда тренуватиметься до 23 січня. На цей день запланований товариський матч з клубом Першої ліги «Минай». Він відбудеться у Львові.
    Вже 24 січня футболісти та тренерський штаб відправляться до Туреччини. Команда зупиниться у 5-зірковому готелі Starlight Resort & Convention Center. У готелю є чотири футбольних поля, де і буде займатися команда.
    «На цей навчально-тренувальний збір вже готовий план роботи. Зараз в нас стабільна робота – як у фінансовому, так і організаційному плані. Домовлено за збори та перші товариські ігри. На зборі команда має провести п’ять товариських ігор. Зараз домовлено про матчі з болгарським «Левскі» 3 лютого та словенською «Мурою» 9 лютого.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:18
    -1
    Ведучий програми ПроФутбол Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про те, що керівництво ФК Львів може припинити своє існування.
    =====================================================
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.01.2020 19:16
    -1
    Вівці хочуть їсти ... Беееееее
    Vaha
      Vaha, 16.01.2020 17:03
    +1
    REALIST, 16.01.2020 14:03
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    Шановний "REALIST"......покажiть хоча б вiдео, як граЕте Ви(!?)....
    Morfeo1
      Morfeo1, 16.01.2020 15:49
    -1
    turist86, 16.01.2020 13:59
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    wicker
    online
      wicker, 16.01.2020 14:58
    -2
    РОЗІГНАТИ УСІХ! ПНХ! за таку гру вони повинні ПЛАТИТИ.
    Oles Khorungiy
    online
      Oles Khorungiy, 16.01.2020 14:53
    +6
    Одно Динамо остается из некогда мощного трио: Днепр-Киев-Львов... грустно.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:25
    -1
    Автобус продайте, замок дима в Брюховичах продайте. Є де гроші взяти. На гру їхати на трамваї, На Сихів їде, до стадіону близько. Я б вам і ломаної копійки не дав бездарі кривоногі.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:22
    0
    Нехай всі йдуть. Шкода лише бренд колись славної команди. Одиничні команди їхали з очками зі Львова. А зараз цьому стаду за що платити. Видати гроші на дорогу і допобачення.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.01.2020 14:15
    +4
    Ну и правильно,
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 16.01.2020 14:13
    -4
    бедолажки, ну ничо, на заводе платят.
    REALIST
    online
      REALIST, 16.01.2020 14:03
    -5
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    turist86
      turist86, 16.01.2020 13:59
    +13
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    turist86
    online
      turist86, 16.01.2020 13:59
    +13
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    Oles Khorungiy
    online
      Oles Khorungiy, 16.01.2020 14:53
    +6
    Одно Динамо остается из некогда мощного трио: Днепр-Киев-Львов... грустно.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 16.01.2020 14:15
    +4
    Ну и правильно,
    common_sense
    online
      common_sense, 16.01.2020 19:26
    +2
    конец эпохи бедности
    Vaha
      Vaha, 16.01.2020 17:03
    +1
    REALIST, 16.01.2020 14:03
    ... а кривоногі вівці, які ніколи не бачили м'яча, ще й з/п хочуть ?
    Шановний "REALIST"......покажiть хоча б вiдео, як граЕте Ви(!?)....
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.01.2020 14:22
    0
    Нехай всі йдуть. Шкода лише бренд колись славної команди. Одиничні команди їхали з очками зі Львова. А зараз цьому стаду за що платити. Видати гроші на дорогу і допобачення.