Українські хокеїсти зробили медальний дубль на Юнацьких іграх

Володимир Трошкін завоював золото, а віце-чемпіоном став Денис Пасько

3581
1
НОК України
Медальний дубль зробили українці на III Зимових юнацьких Олімпійських іграх 2020 у швейцарській Лозанні. Юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. В рамках дебютного турніру в форматі 3х3 команди складалися зі спортсменів з різних країн.

Українські хлопці, Володимир Трошкін в складі команди «Green», яка стала переможцем групового етапу, і Денис Пасько з «Red», впевнено пройшли попередній раунд змагань. Саме «Green» і «Red» гарантували собі місце у фіналі, а українські хлопці завоювали дві олімпійські медалі для України.

У фінальному поєдинку найсильнішими були «зелені» і відповідно чемпіоном ЮОІ 2020 став Володимир Трошкін, а звання віце-чемпіона виборов Денис Пасько. Гра закінчилася з рахунком 10:4. Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав юних спортсменів з відмінним результатом.

Крім того, 15 січня українці завоювали ще одну нагороду. Українська спортивна пара Софія Нестерова і Артем Даренський в складі Team Vision завоювали бронзу в змаганнях змішаних інтернаціональних команд з фігурного катання. Перемогу здобула команда з представників Естонії, Росії, Японії та Грузії.