Нічим дихати! Тенісистка мало не втратила свідомість через смог від пожеж

Словенка Даліла Якупович знялася з матчу кваліфікації Australian Open

Нічим дихати! Тенісистка мало не втратила свідомість через смог від пожеж
© Twitter
Словенська тенісистка Даліла Якупович знялася з гри під час матчу проти швейцарки Штефані Фегеле в кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії.
 
У Якупович виникли проблеми з диханням, викликані сильним запахом смогу від пожарів. У другому сеті за рахунку 6:4, 5:6 словенка впала на коліна, закашлялась і не змогла продовжити гру.
 
Спортсменка розповіла: «Я боялася, що втрачу свідомість. Я більше не могла ходити. У мене немає астми і ніколи не було проблем з диханням. Мені навіть подобається спека. Але зараз я просто не могла дихати і впала на корт».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    donPedro
      donPedro, 14.01.2020 18:17
    +1
    Думаю, на місці їм видніше що робити.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.01.2020 15:46
    +2
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    Перенести? Ви смієтесь? Графік турнірів на рік уперед розписано. Без накладок не вийде.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 14.01.2020 14:49
    -2
    Забрати наху право на такі турніри,почнуть ворушитися.Оце так цивілізована краіна,ганьба!
    футфан
    online
      футфан, 14.01.2020 13:35
    +4
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    Це було б правильно
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    +13
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    +13
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    футфан
    online
      футфан, 14.01.2020 13:35
    +4
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    Це було б правильно
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 14.01.2020 15:46
    +2
    DKTheBest2, 14.01.2020 13:10
    Было бы нормально сейчас перенести или даже совсем отменить турнир.
    Перенести? Ви смієтесь? Графік турнірів на рік уперед розписано. Без накладок не вийде.
    donPedro
      donPedro, 14.01.2020 18:17
    +1
    Думаю, на місці їм видніше що робити.