ФІФА підтвердила, що Динамо заплатило Юності €150 тисяч за Ярмоленка
У спорі між клубами поставлено крапку
Палата по вирішенню суперечок ФІФА поставила крапку в спорі київського «Динамо» з СДЮШОР «Юність» щодо платежу солідарності за трансфер українського вінгера «Динамо» Андрія Ярмоленка в «Боруссію» Дортмунд влітку 2017-го року.
«Палата з вирішення спорів ФІФА підтвердила правомірність позиції ФК «Динамо» у спорі проти СДЮШОР «Юність». Відповідне рішення було надіслано сторонам 9 січня 2020 року.
Нагадаємо, що у своєму позові щодо стягнення коштів за механізмом солідарності ФІФА у зв’язку з трансфером Андрія Ярмоленка до ФК «Боруссія Дортмунд» СДЮШОР «Юність» вимагала сплатити 286,500 Євро.
Вказана сума – це повний розмір платежу за механізмом солідарності ФІФА. Згідно з домовленістю між ФК «Динамо» та ФК «Боруссія Дортмунд» цей платіж мав здійснити наш клуб. Кошти у розмірі 150,000 Євро ФК «Динамо» сплатив ще в січні 2018 року. Проте, нове керівництво СДЮШОР не хотіло визнавати цей платіж.
Нехтуючи інтересами спортивної школи та всіх дітей, які могли вже давно користуватися сучасним обладнанням та інвентарем у відремонтованому навчальному закладі, його керівництво зумисно відмовлялося від отримання решти суми – 136,500 Євро. Натомість, від клубу маніпулятивно вимагали повторної сплати повного платежу.
Під час розгляду спору Палатою з вирішення спорів ФІФА у повному обсязі було враховано наші доводи щодо правомірності сплати платежу у розмірі 150,000 Євро та підстави, що унеможливили перерахунок залишку коштів від ФК «Динамо».
Також ФК «Динамо» звернув увагу ФІФА на те, що конфлікт головним чином виник внаслідок плутанини з документами, які готувалися УАФ. Причому слід зазначити, що актуалізувалося непорозуміння протягом тривалого часу винятково з метою дискредитації ФК «Динамо» у медіапросторі.
У підсумку Палата з вирішення спорів ФІФА погодилася з позицією ФК «Динамо» та ухвалила рішення - зобов’язати ФК «Боруссія Дортмунд» (як клуб, який відповідно до регламенту повинен був сплатити ці кошти) перерахувати на користь СДЮШОР «Юність» 136,500 Євро.
При цьому ФК «Динамо» та ФК «Боруссія Дортмунд» домовились, що ці кошти будуть сплачені німецькою стороною, а ФК «Динамо» їх невідкладно компенсує ФК «Боруссія Дортмунд».
Таким чином ми задоволені тим, що ФІФА нарешті поставила крапку у цій довготривалій історії, якою СДЮШОР «Юність» цинічно спекулювала в ЗМІ щодо нібито непорядності і несумлінності виконання з боку ФК «Динамо» своїх фінансових зобов’язань за Механізмом солідарності ФІФА», — йдеться у заяві на офіційному сайті «Динамо».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Тренер порадив українцю краще відпрацьовувати в обороні
«Атлетіко» хоче призначити Юргена замість Дієго Сімеоне
День Святого Миколая для вихованців Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» і справді виявився святом. Спортивний заклад отримав два новенькі автобуси Форд-транзит, а юні футболісти та футболістки - чудові призи.
Директор ЧСДЮШ «Юність» Геннадій Прокопович зазначив, що відтепер майбутні спортсмени зможуть їздити на змагання своїм транспортом і не лише тут, в Україні, а й навіть за кордон. А придбали автобуси завдяки трансферу відомого футболіста Андрія Ярмоленка, який у минулому тренувався у цій же школі.
- Про такий стадіон і такі авто у наші часи навіть й не думали, - підкреслив колишній тренер Андрія Ярмоленка, а нині - завуч ЧСДЮШ «Юність» Віктор Лазаренко. - Зараз всі умови новим керівництвом для розвитку спорту, і ,зокрема, футболу тут, у нашій школі, створені.
14 января 2020, 10:53
Рада поддержала лишение Ахметова миллиардных льгот на НДС
Комитет по вопросам налоговой и финансовой политики поддержал отмену льготы, которой освобождался от уплаты НДС импорт энергетического оборудования для солнечных и ветроэлектростанций. Об этом написал народный депутат Андрей Герус в фейсбуке.
Что известно
По словам Геруса, выгодоприобретателями этой льготы были компании, которые строили солнечные и ветровые электростанции и «запускались по самым высоким в мире „зеленым“ тарифам».
«Проигрывали от этой льготы украинские производители энергетического оборудования, которые платили весь входной НДС и были в неравных (худших) условиях по сравнению с импортом. Такие заводы есть в Виннице, Краматорске и др. Также проигрывал украинский государственный бюджет, который из-за этой льготы недополучил около 10 млрд грн в 2019 году», – написал Герус.
В то же время олигарх Ринат Ахметов экономил около 3 млрд гривен, которые ему не приходилось платить в бюджет в виде налогов при ввозе оборудования."
Також варто згадати як пропорошенківська більшість весною 2019 року продовжила дію «зеленого тарифу» для Ахметова і ко по введеним в експлуатацію СЕС в 2019 році. Це нам за 10 років обійдеться в 13 млрд евро на користь друзів Ахметов-Порошенко…
А как радовались троли диким вбросам со стороны бурбаса
А павелко теперь вроде как извинится должен, как порядочны человек?