Челсі підписав першого гравця при Лемпарді

Лондонці посилилися 16-річним форвардом Браяном Фіабемою

Челсі підписав першого гравця при Лемпарді
© Twitter
Лондонський «Челсі» оголосив про підписання контракту молодим нападником.
 
Клуб посилився 16-річним форвардом «Тромсе» Брайаном Фіабемою.
 
Футболіст пройшов медичне обстеження і уклав попередній контракт з клубом. Повноцінну угоду підпише 16 лютого, коли йому виповниться 17 років.
 
Нагадаємо, що Фіабема є вихованцем «Тромсе». За основну команду провів 1 м'яч.
 
Відзначимо, що Фіабема став першим трансфером «Челсі» при Френку Лемпарду і після трансферного бану клубу.
 
Раніше повідомлялося, що «Челсі» може підписати Алабу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Челсі

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 12.01.2020 21:47
    0
    Какие 2 млн. в год в 16 лет? Вы о чем? Даже в Апл не платят столько игрокам такого возраста, даже если у них исключительных талант.
    OKs100
      OKs100, 12.01.2020 18:22
    -3
    ihor7003, 12.01.2020 17:45
    Откуда такая инфа? Думаю речь идет где то о 2 млн
    Та ну, за такие копейки быть на контракте в команде из АПЛ? Такие смешные суммы получают разве что во второй или третьей английской лиге. Это ведь футбол, тут масса футболистов-миллиардеров.
    ihor7003
      ihor7003, 12.01.2020 17:45
    0
    OKs100, 12.01.2020 16:27
    Неплохо, 16 лет парню, а уже будет зарабатывать по 20-30 миллионов долларов в год.
    Откуда такая инфа? Думаю речь идет где то о 2 млн
    OKs100
      OKs100, 12.01.2020 16:27
    -4
    Неплохо, 16 лет парню, а уже будет зарабатывать по 20-30 миллионов долларов в год.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 12.01.2020 21:47
    0
    Какие 2 млн. в год в 16 лет? Вы о чем? Даже в Апл не платят столько игрокам такого возраста, даже если у них исключительных талант.
    ihor7003
      ihor7003, 12.01.2020 17:45
    0
    OKs100, 12.01.2020 16:27
    Неплохо, 16 лет парню, а уже будет зарабатывать по 20-30 миллионов долларов в год.
    Откуда такая инфа? Думаю речь идет где то о 2 млн