ФОТО. Мілевському виповнилося 35

Український форвард святкує день народження

ФОТО. Мілевському виповнилося 35
© Instagram. Артем Мілевський
У неділю, 12-го січня, українському форварду «Динамо-Брест» Артему Мілевському виповнилося 35 років.
 
Протягом кар'єри Мілевський виступав за «Борисфен-2», київське «Динамо», «Газіантепспор», «Хайдук», «Спліт», «Конкордію», «Тосно» і «Кішварду». Зараз футболіст захищає кольори білоруського клубу «Динамо-Брест».
 
В активі Мілевського 50 матчів у складі збірної України, де він забив 8 м'ячів.
 
«35. Все попереду! Спасибі всім заздалегідь за привітання!», — написав Мілевський в Instagram.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

35🙏,vse vperedi!!!!vsem spasibo zaranee za pozdravleniya!!!🤝🤪

Публикация от timi1010 (@timi1010)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    common_sense
      common_sense, 12.01.2020 16:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    руслан халитов, 12.01.2020 14:43
    вот так умение играть в футбол даёт долбо....бам деньги и роскошную жизнь.
    это ненадолго. смотри на алиева
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 12.01.2020 16:31
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Миля - кравсава! Легенда! Лучший динамовец 21 века! 35, а у него еще все впереди!
    руслан халитов
      руслан халитов, 12.01.2020 14:43
    -3
    вот так умение играть в футбол даёт долбо....бам деньги и роскошную жизнь.
    DidOk
    online
      DidOk, 12.01.2020 13:04
    +2
    Міля = 👌👍✋🏐🇺🇦
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 12.01.2020 12:52
    +3
    Хубло конечно ещё то, но нужно признать в дк нормально тянул, при том и чемп тогда был не то что сейчас, и к клубу в общем то только с ностальгией да и в принципе вроде нормальный чел, просто инфантильности много
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 12.01.2020 12:49
    0
    На месяц старше Криштиану Роналду
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 12.01.2020 12:49
    +1
    На месяц старше Криштиану Роналду
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 12.01.2020 12:37
    +5
    Здоровья Артем, и радуй людей как на поле, так и за его пределами!
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 12.01.2020 11:35
    -14
    Поздравляю от всей души Артема просьба, не плодись оставайся собой до самой старости, до 45-и
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 12.01.2020 12:37
    +5
    Здоровья Артем, и радуй людей как на поле, так и за его пределами!
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 12.01.2020 12:52
    +3
    Хубло конечно ещё то, но нужно признать в дк нормально тянул, при том и чемп тогда был не то что сейчас, и к клубу в общем то только с ностальгией да и в принципе вроде нормальный чел, просто инфантильности много
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 12.01.2020 16:31
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Миля - кравсава! Легенда! Лучший динамовец 21 века! 35, а у него еще все впереди!
    DidOk
    online
      DidOk, 12.01.2020 13:04
    +2
    Міля = 👌👍✋🏐🇺🇦
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 12.01.2020 12:49
    +1
    На месяц старше Криштиану Роналду
    common_sense
      common_sense, 12.01.2020 16:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    руслан халитов, 12.01.2020 14:43
    вот так умение играть в футбол даёт долбо....бам деньги и роскошную жизнь.
    это ненадолго. смотри на алиева
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 12.01.2020 12:49
    0
    На месяц старше Криштиану Роналду