Серена Вільямс виграла перший титул за три роки

Американка не вигравала після народження дитини

© Twitter
Американська тенісистка Серена Вільямс стала переможницею турніру в Окленді (Нова Зеландія). У фінальному матчі вона у двох партіях обіграла співвітчизницю Джесіку Пегула - 6:3, 6:4.

Для 38-річної Вільямс цей трофей став першим за три роки - в останній раз вона перемагала на змаганнях на початку 2017 року, вигравши Відкритий чемпіонат Австралії. Після цього Серена Вільямс  народила дочку, а після повернення в тур грала тільки в фіналах.

Крім того, Серена Вільямс і датчанка Кароліна Возняцкі не зуміли виграти парний трофей. У фінальному матчі вони програли дуету з США Тейлор Таунсенд / Ейша Мохаммад - 4:6, 4:6.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!