Оберхоф-2020. Жіночий мас-старт. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Оберхоф-2020. Жіночий мас-старт. Текстова трансляція
© Український біатлон. Олена Підгрушна
У неділю, 12 січня, в німецькому Оберхофі в рамках четвертого етапу Кубка світу відбудеться жіночий мас-старт.
 
Пропонуємо ознайомитися зі стартовим номером українки.
 
18.  Олена Підгрушна
 
Повний стартовий лист тут
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 13:45 за Києвом.
 
 
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    u6464u
      u6464u, 13.01.2020 00:31
    0
    Лена спасибо за гонку,хоть болеть было за кого и то спасибо.
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:25
    +5
    vizuals, 12.01.2020 13:24
    Підручна бігати не може. Повний відстій
    Для начала фамилии хотя бы выучите. Эксперт диванный!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:24
    +4
    Несмотря на такие плохие погодные условия, ну очень много штрафных аж 6
    Вчера, когда уже ничего спасти было не возможно,Пидгшрушная стреляла чисто и быстро. А сегодня когда всё с нуля, полный провал.
    Всё у нас не слава богу...
    Очень рад за Кайсу, наконец то!!!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:21
    +3
    MBTUkraine, 12.01.2020 14:07
    Які ж ці коментатори убогі! Це повний трендєц. Як можна так коментувати??? Вона ж навіть говорити не вміє, лепече якусь херню та ще й невідомо якою мовою.
    Вы до сих пор смотрите биатлон по UA Перший? Ну вы конечно неимоверной выносливости человек!
    MBTUkraine
      MBTUkraine, 12.01.2020 14:07
    -6
    Які ж ці коментатори убогі! Це повний трендєц. Як можна так коментувати??? Вона ж навіть говорити не вміє, лепече якусь херню та ще й невідомо якою мовою.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 12.01.2020 14:06
    +3
    мда, ні стрільби, ні ходу, підготовка до ЧС повним ходом йде...
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 14:05
    -10
    Коротше, наше лайно Підгрушна заїде у топ-100, і усі будуть задоволені.
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 13:57
    -6
    Уроди, ви, разом зі своїм гуру Бринзою вбили наш біатлон. Більше ви мені не цікаві
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 13:54
    -7
    Підчмошна вже вбила гонку
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 13:50
    -6
    Комментаторша на 1 УТ радуэ - "приємно спостерігати за профессіоналами у мелочах"
    Ну спостерігай, клуша
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 13:24
    -7
    Підручна бігати не може. Повний відстій
    vizuals
      vizuals, 12.01.2020 10:24
    -5
    Підвишнева зараз ніяка. Нажаль - як любить казати коментатор 1 Національного. Не біжить, а повзає по трасі
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:25
    +5
    vizuals, 12.01.2020 13:24
    Підручна бігати не може. Повний відстій
    Для начала фамилии хотя бы выучите. Эксперт диванный!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:24
    +4
    Несмотря на такие плохие погодные условия, ну очень много штрафных аж 6
    Вчера, когда уже ничего спасти было не возможно,Пидгшрушная стреляла чисто и быстро. А сегодня когда всё с нуля, полный провал.
    Всё у нас не слава богу...
    Очень рад за Кайсу, наконец то!!!
    adidas77
    online
      adidas77, 12.01.2020 14:21
    +3
    MBTUkraine, 12.01.2020 14:07
    Які ж ці коментатори убогі! Це повний трендєц. Як можна так коментувати??? Вона ж навіть говорити не вміє, лепече якусь херню та ще й невідомо якою мовою.
    Вы до сих пор смотрите биатлон по UA Перший? Ну вы конечно неимоверной выносливости человек!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 12.01.2020 14:06
    +3
    мда, ні стрільби, ні ходу, підготовка до ЧС повним ходом йде...
    u6464u
      u6464u, 13.01.2020 00:31
    0
    Лена спасибо за гонку,хоть болеть было за кого и то спасибо.