Ну ти, Вася, даєш!

Валерій Василенко - про казус Ломаченка як наслідок відсутності української ідеології

Ну ти, Вася, даєш!
© Boxing Scene. Василь Ломаченко

На нервовому грунті найкраще ростуть інфаркти. Та ще гібриди і єресі усіляких калібрів. Чи варто дивуватися дивним віршованим словами Василя Ломаченка після його не менш дивного відео з «ввічливими чоловічками»? Не варто. Тому що лінія поведінки нашого абсолютного чемпіона світу з боксу якнайкраще лягає в цю канву. Канву лихоліття. І Руїни.

Варто визнати, що винних в такому стані речей днем ​​з вогнем не знайдеш. Так вже вийшло. Така нам дісталася спадщина після розвалу «єдиного і неподільного». Незалежність нам випала швидше волею випадку, ніж вистражданою необхідністю. Ми більше двох десятиліть розвивали свою державність на колишньому, старому фундаменті. Поки був запас міцності в старих економічних зв'язках, ми хоч якось зводили кінці з кінцями. Але ось з точки зору ідеології, самоідентифікації ми, незалежні, залишалися на порядок нижче за Україну 1918-20 років. Тому що наші далекі співгромадяни не були настільки зашорені на поклонінні «старшому братові». І це поклоніння найбільше проявилося в сфері образотворчих мистецтв і спорту.

***

Залишимо спецам служителів муз. Поговоримо про спорт. Цей рід нашої діяльності змалку йшов пліч-о-пліч з російським. Згадайте, хоча б, Кубок чемпіонів Співдружності з футболу, участь вітчизняних хокейних команд в чемпіонаті Росії, загальні спаринги, тренувальні заняття і табори. Після 2013-го все це і багато іншого застопорилося, зачинилося, захлинулося. Переважно з нашого боку. Але повністю розірвати пуповину так і не вдалося. А все тому, що у нашого спорту, власне, як і в державі як такій, не було вироблено чіткої ідеології. А ще тому, що на багатьох високопоставлених спортивних посадах продовжують залишатися люди старої радянської закалки.

Сергій Бубка, Григорій Суркіс, Анатолій Коньков, Володимир Бринзак - ці та багато інших наших спортивних сановників не приховували своїх симпатій до північного сусіда, словом чи ділом повертаючи наш спорт в обійми до «старшого брата». У той час, коли у цього брата була своя ідеологія - нехай і примітивна, нехай і реваншистсько-імперська, але таки реальна, у нас її не було навіть елементарної. Що там говорити, коли указ профільного міністра Жданова про заборону виїзду українських спортсменів для будь-яких цілей на територію країни-агресори не був узятий на озброєння по всіх федераціях. І це не тільки тому, що профільний міністр не користувався серед підопічних належним авторитетом. Просто спортсменам, та й не тільки їм, не пояснили доступно, зрозумілою для них мовою, чому нинішня Росія - це зло, це агресор, це пережиток минулого. Ніхто толком не пояснив, не наполіг, не показав на власному прикладі, що без санкцій з боку українських спортсменів санкції світового спортивного співтовариства виглядають потворно і неповноцінно. І ми продовжували боксувати в Москві, там же грати в теніс, на тих же безкрайніх просторах стріляти по біатлонних мішенях. Нас не турбувала етична і моральна сторона питання. «Ми ж прославляємо український прапор» - елементарна і всеосяжна відмазка, що однаково працює і для чемпіона світу з боксу, і для наших розмов на кухні.

І ось в цей пролом, в цей ідеологічний нігілізм і відсутність своїх, власних авторитетів почав спочатку повільно і непомітно, а потім все швидше і виразніше стукати «русскій мір». Показово, що українського футболіста Ракицького публічно підтримали більше його колег по «зброї», ніж футболіста Зозулю. А непублічно - більше у рази. Захищати честь своєї національної збірної - велика проблема для наших тенісних, баскетбольних, шахових і інших спортивних прим. Мовляв, ми і так зробили для цієї країни більше, ніж усі ви, хто сидить на диванах. Цей повзучий гібрид у вигляді щирої віри заліз в душі і до Усика, і до Ломаченка. «Бог один», «Крим - це Крим», «брат на брата щоб не ліз», й інше, й інше, й інше.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☦️

Публикация от LOMA (@lomachenkovasiliy)

 

Ми, звичайно розташовані по іншу сторону телеекрану чи, у ліпшому випадку, на трибунах, можемо тільки щиро і безнадійно обурюватися з приводу. Але, за великим рахунком, наші обурення для наших же кумирів - як укус комара. Або підступи «бісів» і «демонів». Тому що вони, кумири, звикли «годувати свою сім'ю», увірувати, що «спорт поза політикою», і що «заради рейтингу можна і в Москву поїхати». У зв'язку з цим був би вагомим голос якогось морального авторитету. Або хоча б спортивного. Гаркнув би в бік Ломаченка або Усика будь-який з братів Кличків, мовляв, схаменіться, вони ж наших вбивають на Донбасі. Сказав би Андрій Шевченко Ракицькому або Ордецю, що перехід в чемпіонат Росії в нинішній час - це неповага і зрада по відношенню до тисяч загиблих. Навчив би Василь Вірастюк наочно Жана Беленюка любити Батьківщину - дивись, і сміття в їх буйних, але таких «недалеких» головах стало менше. Але ні - у відповідь тиша. Та й з самих найвищих начальницьких кабінетів країни теж ні пари з вуст. Спасибі, що хоч Зозулю підтримали.

***

Ми їх втрачаємо, наших найкращих спортсменів, які, найчастіше біснуючись від жиру, стають зручною мішенню для войовничої чужої ідеології. Як втрачаємо просто багато кращих співгромадян - кого на Донбасі, від ворожої кулі, а кого на шляху за кордон, в пошуках кращого, нормального життя. А все тому, що у нас практично немає своєї ідентичності, своєї дивини, навіть віри загальної. Є пам'ятники, але авторитетів практично немає. Тому не дивуйтеся, якщо дізнаєтеся, по кому буде наступний подзвін.

І так, це не тільки їм, Ломаченку і Усику, з нами жити. Але і нам з ними. І це не тільки ми, безликі, уособлюємо Україну, у всякому разі, вітчизняний спорт, але і вони теж. Причому більше, ніж ми. Так що нам доведеться співіснувати. Бути терплячими. Поблажливішими. І чекати.

Поки не народиться свій Вашингтон з новим і праведним законом. Поки не народиться в муках нова українська ідеологія. Або поки не з'явиться справжній мужик з яйцями на чолі країни, або хоча б нашого спорту, який доступно, можна злим і нетихим, розповість і покаже всім цим «любителям Христа», що перш за все потрібно любити Батьківщину...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(102 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
 • Як ви ставитеся до постів Василя Ломаченка про православ'я в Instagram?
  • 7.99% (53)
   1. Позитивно. Поділяю його точку зору
  • 14.93% (99)
   2. Нейтрально. Кожен має право на свою думку
  • 71.95% (477)
   3. Негативно. Нехай він краще займається боксом
  • 5.13% (34)
   4. Мені все одно
  Результати опитування Проголосували — 663
  В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
  Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
  Antihrist6666
    Antihrist6666, 14.01.2020 03:57
  0
  Ему, в своем величии и богатстве, кажется, что навязать ребенку оккультный ритуал "крещение" за 500 грн. -- не дорого. А уж если ты кровищу со стакана не хлещешь -- то, значит, ДЕМОН
  KINBURN
    KINBURN, 13.01.2020 19:57
  +1
  Мог бы и выучить стишок, а не читать с экрана
  alefteev77
  online
    alefteev77, 13.01.2020 15:08
  +6
  Свежая православная новость из духовной России
  Помните такого Королева, выдающегося ракето-конструктора.

  Путин подписал закон о создании филиалов колоний при крупных предприятиях и стройках

  Президент Владимир Путин подписал проект поправок в Уголовно-исполнительный кодекс, согласно которому в России разрешат открывать филиалы колоний при крупных предприятиях или государственных стройках. Документ опубликован на портале правовых инициатив.
  Будут созданы два вида филиалов колоний: работающие в режиме колоний-поселений и в режиме исправительных центров. Отмечается, что на стройках и предприятиях будут трудиться осужденные на небольшой срок за нетяжкое преступление или заключенные, которым режим был смягчен.
  Документ предполагает создание специальных общежитий, где могли бы ночевать заключенные, приговоренные к принудительным работам.

  ГУЛАГи. Здравствуй 21-й век.
  alefteev77
  online
    alefteev77, 13.01.2020 14:40
  +5
  Про Россию, российский дух и православие
  Актер Алексей Серебряков считает, что национальная идея России заключается в силе, наглости и хамстве.
  «Если отъехать на 30, 50, 70 километров от Москвы, вы увидите много элементов из 1990-х годов. До сих пор ни знание, ни сообразительность, ни предприимчивость, ни достоинство не являются национальной идеей. Национальной идеей являются сила, наглость и хамство», — сказал Серебряков.
  alefteev77
  online
    alefteev77, 13.01.2020 14:23
  0
  А кнопка "Популярные" комментарии там и не заработала...
  Редакция Спорт.уа вряд ли не заметила.
  Значит сознательно отключили.
  Делайте выводы.
  eternity_solitude
    eternity_solitude, 13.01.2020 09:19
  +9
  усики, гвоздіки, ломаченки - всі вони ментально росіяни, тому так і отримується: біля прапора постояти, але топить за руський мір. такі люди в минулому ворогами цінувалися більше аніж раби, манкуртами їх називають, а українською - перевертні.
  alefteev77
  online
    alefteev77, 13.01.2020 09:05
  +7
  Чекисты в рясах. Церковь и КГБ
  http://aktiv.com.ua/archives/13507

  РПЦ МП была создана КГБ (ДОКУМЕНТЫ)
  http://argumentua.com/stati/rpts-mp-byla-sozdana-kgb-dokumenty

  Русская православная Церковь: на службе КГБ/ФСБ
  http://argumentua.com/stati/russkaya-pravoslavnaya-tserkov-na-sluzhbe-kgbfs
  b
  alefteev77
  online
    alefteev77, 13.01.2020 08:54
  +1
  Ты наверное истинно православно-любящий
  Читай, любитель православия
  Процессы над православными священниками по обвинению в педофилии
  http://cyclowiki.org/wiki/Процессы_над_православными

  _священниками_по_обвинению_в_педофилии
  http://cyclowiki.org/wiki/Процессы_над_православными

  _священниками_по_обвинению_в_педофилии
  spqr-te
    spqr-te, 13.01.2020 08:53
  +11
  Вася дуже чітко тримав паузу в цьому питанні. Вилазив Усик, Гвоздік, але Вася гросмейстерськи мовчав. І тут вирішив, що його авторитет перекриє все і видав.
  ПС до речі це- відповідь на страшне незадоволення Кремля щодо української церкви. Втратили шалену сферу впливу на маси.
  Володимир Мисник
    Володимир Мисник, 13.01.2020 00:20
  +11
  Эх,Вася,Вася!(
  alefteev77
  online
    alefteev77, 12.01.2020 22:47
  +4
  Василий, мы Вас любим и ценим. И желаем Вам свяческих успехов.
  Но тут Вы заблудились.
  КГБ и православие - это как розы на навозе.
  Мы Вас любим. Вы наш герой в боксе. Но поближе познакомьтесь с русским миром. Максимально близко.
  Знаете как это делали мудрые цари в древности - они переодевались в одежды простолюдинов и шли в народ.
  alefteev77
  online
    alefteev77, 12.01.2020 22:23
  +3
  Настоящий украинец PORTNOV пишет в своем телеграм-канале.
  "Быдло добралось до исчезающего Зеркала Недели. Разместили статью, что Портнов и Лукаш плохо говорят о Майдане и хорошо о Беркуте.
  Быдло, вы ещё поднимаете голову, потому что в стране опять промайданная власть, которая вас почему-то боится. Придёт другая и в центре Киева будет стоять памятник погибшим милиционерам, который вы построите собственными руками."
  alefteev77
  online
    alefteev77, 12.01.2020 21:00
  +2
  Классный сюжет про то, как жили в православной Рассеи в 90-х
  Это буквально 5-10 лет после развала СССР.
  https://www.youtube.com/watch?v=t-WVxqsKjG0
  Заветы Ленина-Маркса исполнены. Коммунизм наступил, правда только на Рублевке.
  DKTheBest2
  online
    DKTheBest2, 12.01.2020 20:46
  +11
  samznaiu, 12.01.2020 20:43
  А чому думка 20% людей має бути вирішальною для всіх громадян? Ну набрідла вже маячня
  Ну раз "набрідла", то тоді всі притензії в Ростов.
  samznaiu
    samznaiu, 12.01.2020 20:43
  -13
  А чому думка 20% людей має бути вирішальною для всіх громадян? Ну набрідла вже маячня
  bullyUA
    bullyUA, 12.01.2020 20:12
  +14
  Может Васе в армию пора? Слипак бросил парижскую оперу, как только началась война и пошел врагов убивать, а Вася и в ус не дует.
  alefteev77
  online
    alefteev77, 12.01.2020 20:08
  +15
  Виталий Павленко, 12.01.2020 20:02
  Чё вы к Ломе ушлепки-диванные поцреоты вцепились????
  Вы бы сначала научили любить Украину миллионы жителей востока и Крыма, о потом начали сорины из глаз ему вытаскивать.
  Он не свят, он патриот, и не идеален.
  Вата, давай иди люби Путина и его русских братьев Грефа, Ротенберга, Кадырова, Гундяева.
  КГБ + православие = прямая дорога в рай
  Виталий Павленко
    Виталий Павленко, 12.01.2020 20:02
  -19
  Чё вы к Ломе ушлепки-диванные поцреоты вцепились????
  Вы бы сначала научили любить Украину миллионы жителей востока и Крыма, о потом начали сорины из глаз ему вытаскивать.
  Он не свят, он патриот, и не идеален.
  gomenyuk2830
    gomenyuk2830, 12.01.2020 19:43
  +13
  Не личить вася тобі той прапор, в який ти окутався... не личить.....
  gnt32
    gnt32, 12.01.2020 19:32
  +11
  нормальные такие строки
  "Смотрел твой видосик недавно, Василий Скажу тебе прямо – твой мозг не осилил Простые понятия. Ведь ты перепутал Свечу с кочергой. Видно, бес тебя спутал! Те парни, что в ролике метко стреляли На землю твою вероломно напали Ты постишь тут тех, кто стреляет нам в спину И путаешь родину и Батькивщину Ты славишь тут тех, кто приносит нам горе А веру ты спутал с принадлежностью к своре", - опубликовали стих в сообществах социальных сетей.
  Maxfemix
    Maxfemix, 11.01.2020 23:48
  +58
  Спасибо автору , вот только если человек сам не пришёл к выводу , что : " ... нынешняя Россия – это зло, это агрессор, это пережиток прошлого " , то объяснить такому .... скорее всего не получится .
  VVV
    VVV, 12.01.2020 02:36
  +53
  Стаття чудова. А фрази «кормить семью» і «за рейтингом и в москву поехать можно» яскраво відображають ставлення наших спортсменів до Батьківщини. Їм байдуже. Плювати на те що московські виродки відібрали Крим,плювати на те що іде війна на Донбасі, плювати на те що загинула не одна тисяча українців, плювати на те що наші нікчемні сусіди всю історію існування України тільки те і роблять,що хочуть знищити мову,культуру,націю,незалежність. І не потрібно розмахувати українським прапором у москві чи деінде щоб довести свій патріотизм..це показуха,накручування кількості фанатів... Усе показують вчинки. Футболісти (сєлєзньов,ордець,ракицький,тимощук), які заробляють(заробляли) в росіі величезні гроші,і відповідно платять(платили) податки..податки,які йшли на армію,на ту саму армію,яка стоіть на нашому кордоні і розбиває Донбас і знищує украінців.. наші красуні світоліна та ястремська (міс «кубок крємля - особєнний для мєня турнір),які без жодного докору сумління поіхали під час війни в москву - столицю всієї ненависті до всього українського.. усик,зі своїми безглуздими словами «Крим - це Крим»..тепер от ломаченко-на ту ж саму стежину..це відео - це просто ганьба,це плювок в обличчя всім українцям.. І це лише найвідоміші спортсмени..а скільки їх взагалі таких,любителів «русского мира». Шановні спортсмени! Якщо ви це прочитаєте , то знайте - кожен з вас був нашою гордістю,вле ваші вчинки говорять краще за ваші досягнення.. я звичайний українець, без супер досягнень у спорті чи іншій галузі..і нас таких багато..хтось скаже що ми не вигравали крутих змагань,на нашу честь не піднімали прапор і не лунав гімн України..це правда..Але всі ми ,прості українці,прекрасно знаємо і розуміємо, хто наш ворог,який хоче винищити все українське, і де наша Батьківщина.. А Ви,шановні спортсмени,знаєте?розумієте?
  BaZia
  online
    BaZia, 11.01.2020 23:50
  +52
  После такого стиха можно спокойно одевать труханы с триколором, даже в сердце ниче не ёкнет.. Лучше сразу признатся что ты из этих.. латентных.. москалей, что б страна знала своих геоев в "лицо".
  p.s. Товарищ Василий, все намеренья помирить народы Украины и РФ будут множится на ноль потому как это история и ее не перепишешь, мои дети, дети моих детей будут воспитыватся на суждении что это чуждая нам страна, которая убила тысячи наших граждан, а за всю историю даже миллионы, и отобрала наши територии. Которая никогда не желала нам мира, а приносила только смерть.
  По сему ваше творчество можете пробовать прочесть на главном канале стоаны, там это зайдет, в компанию к Лорак, Лободы и Медведчука
  UKRAINE FAN
    UKRAINE FAN, 11.01.2020 23:48
  +49
  Не ужели расстрел элиты в 1937 году уничтожил наше будущие? Сейчас нет не одного человека за которым весь народ пойдет до конца. А эти наши"звезды" куй с ними меня больше пугают люди которые забиваю концертные залы этих кормильцев.А это намного страшнее . Существуем на голом энтузиазме ,
  dadaali177188
    dadaali177188, 11.01.2020 23:33
  +44
  как ни странно, к моему удивлению, не имею больших претензий к написанному тексту, со стороны как то так оно и выглядит
  dadaali177188
    dadaali177188, 11.01.2020 23:57
  +42
  Уважаемые спортсмены Украины, я понимаю что вы часто ездите на международные соревнования и пересекаетесь с мокшанами, не исключаю что у многих из вас были, есть дружеские отношения со многими мельдониевыми, есть родственные связи....моя просьба, если у вас взаимная любовь, то любите друг друга молча, имейте совесть, хотя бы во время войны
  УАФ– М а ф і я!
  online
    УАФ– М а ф і я!, 11.01.2020 23:40
  +42
  Я давно подозревал что Ломаченко ватный полностью. Я только ждал, когда эта вата вылезет наружу. И она вылезла...
  Maradona
  online
    Maradona, 12.01.2020 00:09
  +38
  Найкраща стаття спорт.юа у новому році!
  Всі речі потрібно називати своїми іменами, вголос і на найвищому рівні! Тоді і розуміння буде у всіх єдине а заразом і позиція.
  А в нас же не війна, поїхав грати в Педерацію - перестали викликати у збірну а причину не називають; а треба сука називати причину і закликати до загального і осудження аж до відбору національних медалей і нагород.
  А як із зрадниками і симпатіями окупантам?
  Однак кацапське серце не одна наша проблема, корупція це також злочин; за кражу фронтового буханця хліба у 2 Світову совЄти могли відправити під трибунал, якщо не розстріл.
  Тому країні потрібні реформи на усіх фронтах, однак на жаль, поки не видно навіть натяків на їх початок.
  P.S. Без національної ідентичності ми ніколи не побудуємо незалежну вільну Україну!
  Andy Chak
  online
    Andy Chak, 11.01.2020 23:49
  +37
  гарно написано, підтримую на міліон вісотків!!! коли нема державницької ідеї і твердої позиції, навіть тієї, яка була до попередніх виборів, нічого в головах перехідної вати, як я їх називаю не зміниться, на жаль...
  turist86
  online
    turist86, 11.01.2020 23:49
  +36
  І все ж є спортсмени, яких варто ставити в приклад.
  Артем Усик - у 2013 році став чемпіоном Києва і здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 91 кг на чемпіонаті України. З цього ж року став членом національної збірної України з боксу.
  Проходив військову службу у 1 бригаді оперативного призначення НГУ.
  Влітку та восени 2014 року, разом зі своїм другом Олегом Куліченком, брав участь у російсько-українській війні. Під час мінометного обстрілу виніс з лінії вогню двох товаришів по службі. Завдяки вчинку Усика офіцеру Нацгвардії надали своєчасну медичну допомогу, що дозволило уникнути ампутації ноги.
  УАФ– М а ф і я!
  online
    УАФ– М а ф і я!, 12.01.2020 01:40
  +34
  Иран официально признал, что сбил украинский Боинг. Надо отдать им должное, что хватило мужества признаться. Х*йло бы никогда не признал. Он и сейчас не признает что срассия сбила малайзийский Боинг, хотя ему предъявили официальное обвинения
  dadaali177188
    dadaali177188, 12.01.2020 00:22
  +32
  maxaonin8, 12.01.2020 00:10
  Очень авторитетное мнение журналиста ноунейма в адрес боксера, который уже сегодня может считаться живой легендой бокса. И который, заметьте, защищает цвета Украины, а не триколор. Украинцы ценят своих героев. Им проще стоять в суде за убийц-волонтеров.
  та досраки така срака....он шо, думает что достиг охеренных высот и теперь может творить разную херню, а люди схавают? с таким успехом мог чикатило запостить и восхищаться им, а шо - и чикатило и те с ролика убийцы!!! пусть знает что украинцы не мокшане. Я с удовольствием смотрел его бои, теперь для себя я его вычеркнул, для меня его не существует. Буду наблюдать за другими настоящими украинскими спортсменами. Слава богу наша земля богата на таланты...
  Вячеслав Сибирьов
    Вячеслав Сибирьов, 12.01.2020 06:12
  +30
  Вася- это все равно если бы советский солдат говорил о силе духа наводя пример с мощью и непоколебимостью ...немецкого тигра.или говорил о гуманности приводя в пример роты СС. Вася - они уже 5 лет убивают твоих земляков !!!! Оглянись- Украина,Грузия,Чечня, Сирия......У Серафима Саровского и Сергия Радонежского столько же общего с современной Россией сколько у Христа с Иродом.Вася....лучше боксирую......
  Eva_Kyiv
    Eva_Kyiv, 12.01.2020 04:53
  +29
  Ради этой статьи перерегилась на любимом спортивном сайте. Читаю со времени основания (2004-й год), но уже много лет не писала. Хочу поблагодарить автора и сайт. Чуть ли не самая сильная статья за 15 лет. И да, с 2014-го уже все мы определились : чья душа питается мордорской тьмой, а кто тянется к свету.
  staut_zt
    staut_zt, 12.01.2020 00:25
  +26
  maxaonin8, 12.01.2020 00:10
  Очень авторитетное мнение журналиста ноунейма в адрес боксера, который уже сегодня может считаться живой легендой бокса. И который, заметьте, защищает цвета Украины, а не триколор. Украинцы ценят своих героев. Им проще стоять в суде за убийц-волонтеров.
  Проблема таких легенд в том, что они занимаются не своим делом - пытаются сделать умный пост, умное интервью. Мир воспринимает слова такой легенды, как мнение всего народа. А если завтра он скажет, что Донбасс нужно оставить в покое, чего, мол, к честным людям до..бались?
  Что тогда мир скажет - мы тут, что-то делаем, а оказывается не надо было.
  Dukalis12
    Dukalis12, 12.01.2020 00:04
  +26
  Чесно кажучи, дуже шкода, що мабуть найкращий спортсмен України за якого я щиро вболівав і чекав на його поєдинки, так рано і з позором "закінчив свою кар'єру" одним постом.
  Limb-Ur
    Limb-Ur, 12.01.2020 07:37
  +23
  По-хорошему, в следующий приезд Ломаченко в Украину, его надо просто пригласить на сутки-двое в Красногоровку, Марьинку или Водяное. Вася - на самом деле крутой и не должен отказаться, а там пускай все посмотрит сам, пообщается с людьми и сделает выводы.
  Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 12.01.2020 01:03
  +22
  У меня одно слово есть для таких, как Вася- уёпок и все. Что поделать, человек - болен рашизмом и ему с этим жить. Хотя не исключаю, что сказалось то, что во время боев ему нет, да и проскакивало по балде, вот его и понесло по тому.
  staut_zt
    staut_zt, 12.01.2020 00:49
  +22
  maxaonin8, 12.01.2020 00:44
  По поводу Донбасса уже прямым тестом правые патриоты высказывают, что их в покое надо оставить: на.ра, мол, нам этот балласт. Так что тут можно много дискутировать на эту тему. Казалось бы, вон патриоты любят Украину, борятся за Донбасс, а другие такие же патриоты уже вовсю открестились от этого богом забытого места и как только не поносят жителей этого самого региона. Так для чего погибли все эти 13000 людей, спрашивается? Сами не поняли, за что боролись? Неужели не понятно, что виноваты во всем только те, кто над всеми просто ржут: Порох-тварь, Путин-х..ло, и их приспешники, которых не мало. Когда мы вспоминаем вторую мировую, в которой погибли миллионы, не говорим же, что немцы такие суки и их нужно непременно ненавидеть - почему-то ненавидят того, кто давно сдох уже, на букву "Г". Так какого х.ра вы приколупались до поста Ломы, где ни слова про вышеуказанных тварей? И даже про рос. армию не слова? Где доказательства, что он ненавидит свою страну?!
  По твоей же аналогии со Второй мировой
  Во время войны Любовь Орлова фотографируется с войсками СС и говорит, что все люди братья и Бог один. Чтобы с ней сделали в СССР?
  K_Sarioglo@i.ua
    K_Sarioglo@i.ua, 12.01.2020 00:31
  +22
  zhyr, 12.01.2020 00:28
  "Пока не родится в муках новая украинская идеология"
  -------
  Про яку українську ідеологію пише автор російською мовою? Про яку любов до Батьківщини він пише? Любиш Україну - пиши українською, А так всіх обіс-в, а сам чим кращий? Я не проти того, щоб кожен розмовляв на тій мові, на якій йому зручно, але таки текст проти російського і російською мовою?
  Ну а з приводу Ломаченка і т.п., вони накосили бабла і відірвались від народу. Їм вже все одно, хто там кого вбиває, хто на кого нападає. Вони живуть в свому світі, де є все. Вони можуть спокійно жити в любій країні, і йм плювати, що десь йде війна.
  А нічого, що сайт має дві версії - українську та російську і тому стаття викладена обома мовами?
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності