ВІДЕО. Слизький м'яч! Як голкіпер Каріус черговий ляп зробив

Німецький голкіпер турецького «Бешикташа» випустив м'яч з рук в свої ворота

ВІДЕО. Слизький м'яч! Як голкіпер Каріус черговий ляп зробив
© Twitter. Лоріс Каріус
Німецький голкіпер турецького «Бешикташа» Лоріс Каріус зробив черговий ляп. На цей раз він пропустив курйозний гол у товариському поєдинку своєї команди проти клубу «Алтинорду» (2:2).
 
На 12-й хвилині нападник «Алтинорду» зробив невдалий навіс, і м'яч летів прямо в руки Каріусу. Однак німецький воротар примудрився випустити його в свої ворота.
 
Каріус став відомий після київського фіналу Ліги чемпіонів 2017/18, в якому «Ліверпуль» програв «Реалу» (1:3), а воротар мерсисайдців допустив дві грубі помилки, за які мадридський клуб покарав його забитими голами.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ekolog21
      ekolog21, 11.01.2020 23:06
    +2
    Чогось згадується Філімонов,здається не поганий спочатку був воротнік ,один удар Шевченка— і кар'єра пішла на дно.
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 11.01.2020 22:53
    0
    Неужели он еще не понял что не его это дело вратарское!
    zhyr
      zhyr, 11.01.2020 22:42
    +1
    Alehandro, 11.01.2020 20:27
    Жалко пацанёнка...
    Чому його жаліти? Він схоже і так фартовий, що дирка диркою, а в фіналі ЛЧ грав.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 11.01.2020 20:32
    +8
    По ходу вратарские ляпы это его фишка, для Реала в 2018 этот вратарь в воротах Ливерпуля был шикарным подарком!
    Alehandro
      Alehandro, 11.01.2020 20:27
    +3
    Жалко пацанёнка...
    norma_zap
    online
      norma_zap, 11.01.2020 20:32
    +8
    По ходу вратарские ляпы это его фишка, для Реала в 2018 этот вратарь в воротах Ливерпуля был шикарным подарком!
    Alehandro
      Alehandro, 11.01.2020 20:27
    +3
    Жалко пацанёнка...
    ekolog21
      ekolog21, 11.01.2020 23:06
    +2
    Чогось згадується Філімонов,здається не поганий спочатку був воротнік ,один удар Шевченка— і кар'єра пішла на дно.
    zhyr
      zhyr, 11.01.2020 22:42
    +1
    Alehandro, 11.01.2020 20:27
    Жалко пацанёнка...
    Чому його жаліти? Він схоже і так фартовий, що дирка диркою, а в фіналі ЛЧ грав.
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 11.01.2020 22:53
    0
    Неужели он еще не понял что не его это дело вратарское!