ВІДЕО. Соболь забив фантастичний гол за Брюгге

Український захисник відзначився в товариському матчі з ПСВ

ВІДЕО. Соболь забив фантастичний гол за Брюгге
© ФК Брюгге. Едуард Соболь
24-річний український лівий захисник «Брюгге» Едуард Соболь відзначився фантастичним голом в товариському матчі з ПСВ.
 
На 73-й хвилині поєдинку Соболь за межами штрафного зловив відскок після кутового і, не давши м'ячу опуститися на землю, другим дотиком відправив його у ворота, зробивши рахунок 2:0 на користь своєї команди. Матч завершився перемогою «Брюгге» з рахунком 2:1.
 
У поточному сезоні Соболь, чий контракт належить донецькому «Шахтарю», провів за «Брюгге» 25 матчів у всіх турнірах, де віддав 3 результативні передачі.
 
Орієнтовна вартість футболіста складає €2,5 мільйони.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    alexderjav
      alexderjav, 10.01.2020 00:51
    +1
    Бедные редакторы сайта, вам так приходится извращаться, чтобы высосать хоть какие-то новости из пальца.
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 09.01.2020 23:26
    0
    Молодчага
    adidas77
    online
      adidas77, 09.01.2020 21:08
    +3
    Нормальный гол, я так понимаю ещё и в товарняке.
    Вот не можем мы без громких афиш и вывесок...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.01.2020 21:03
    +7
    ФАнтастический здесь только заголовок, гол норм
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 09.01.2020 20:58
    0
    Если и есть что-то фантастическое в этом моменте, то это феерический писец в исполненни защиты ПСВ
    name_footbol
      name_footbol, 09.01.2020 20:06
    +4
    Фантастический? Серьезно?
    Predator
    online
      Predator, 09.01.2020 20:06
    +7
    ну для фантастического это через чур. просто красивый гол
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.01.2020 19:51
    +5
    Звичайний робочий гол. Нічого фантастичного не побачив.
    Вася Тёркин
      Вася Тёркин, 09.01.2020 19:44
    +3
    Норм банка!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 09.01.2020 21:03
    +7
    ФАнтастический здесь только заголовок, гол норм
    Predator
    online
      Predator, 09.01.2020 20:06
    +7
    ну для фантастического это через чур. просто красивый гол
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.01.2020 19:51
    +5
    Звичайний робочий гол. Нічого фантастичного не побачив.
    name_footbol
      name_footbol, 09.01.2020 20:06
    +4
    Фантастический? Серьезно?
    adidas77
    online
      adidas77, 09.01.2020 21:08
    +3
    Нормальный гол, я так понимаю ещё и в товарняке.
    Вот не можем мы без громких афиш и вывесок...
    Вася Тёркин
      Вася Тёркин, 09.01.2020 19:44
    +3
    Норм банка!
    alexderjav
      alexderjav, 10.01.2020 00:51
    +1
    Бедные редакторы сайта, вам так приходится извращаться, чтобы высосать хоть какие-то новости из пальца.
    Александр Чабаненко
      Александр Чабаненко, 09.01.2020 23:26
    0
    Молодчага
    Алекс Морган