Кріс ФІЛІППС: «Не мав інформації про Зорю, тому відмовився від трансферу»

Недостатня популярність луганського клубу в Європі призвела до зриву угоди

Кріс ФІЛІППС: «Не мав інформації про Зорю, тому відмовився від трансферу»
© wort.lu. Кріс Філіппс
Півзахисник збірної Люксембургу Кріс Філіппс, який нещодавно підписав контракт з бельгійським «Ломмелом», пояснив, чому у нього не склалося співробітництво з «Зорею», хоча український клуб також виявляв інтерес до його підписання.
 
«Я не мав достатньої інформації про «Зорю», тому вирішив відмовитися від трансферу. Чесно кажучи, про «Ломмел» у мене також було небагато відомостей, але в цьому випадку я, принаймні, знав бельгійський чемпіонат», - зазначив Філіппс.
 
Відзначимо, що «Ломмел» виступає в другому дивізіоні чемпіонату Бельгії, займаючи там друге місце.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 08.01.2020 12:46
    +1
    VVO, 08.01.2020 11:17
    От вам і престиж чемпіонату коли навіть невідомі нікому гравці йдуть грати у другу лігу Бельгії, а не у УПЛ.
    P.S. А прещиденту Зорі я б порадив якомога менше давати тупих інтервю, а займатись іміджевою роботою клубу.
    Я думаю, Геллер как то и без твоих советов обойдется. Он вообще в этот вопрос не вмешивается. Выбирают тренеры и он если потянет финансово, то покупают.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 08.01.2020 12:30
    +4
    Для этого и нужны агенты.
    Но тут что то не так,, потому что при желании в интернете можно сравнить Зарю с клубом второй лиги Бельгии. Возможно агенту пообещали там больше комиссионные.
    VVO
    online
      VVO, 08.01.2020 11:17
    +2
    От вам і престиж чемпіонату коли навіть невідомі нікому гравці йдуть грати у другу лігу Бельгії, а не у УПЛ.
    P.S. А прещиденту Зорі я б порадив якомога менше давати тупих інтервю, а займатись іміджевою роботою клубу.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 08.01.2020 12:30
    +4
    Для этого и нужны агенты.
    Но тут что то не так,, потому что при желании в интернете можно сравнить Зарю с клубом второй лиги Бельгии. Возможно агенту пообещали там больше комиссионные.
    VVO
    online
      VVO, 08.01.2020 11:17
    +2
    От вам і престиж чемпіонату коли навіть невідомі нікому гравці йдуть грати у другу лігу Бельгії, а не у УПЛ.
    P.S. А прещиденту Зорі я б порадив якомога менше давати тупих інтервю, а займатись іміджевою роботою клубу.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 08.01.2020 12:46
    +1
    VVO, 08.01.2020 11:17
    От вам і престиж чемпіонату коли навіть невідомі нікому гравці йдуть грати у другу лігу Бельгії, а не у УПЛ.
    P.S. А прещиденту Зорі я б порадив якомога менше давати тупих інтервю, а займатись іміджевою роботою клубу.
    Я думаю, Геллер как то и без твоих советов обойдется. Он вообще в этот вопрос не вмешивается. Выбирают тренеры и он если потянет финансово, то покупают.