Манчестер Сіті готовий викупити контракт Кулібалі за €118 мільйонів

Англійському клубу потрібен захисник «Наполі»

Манчестер Сіті готовий викупити контракт Кулібалі за €118 мільйонів
© 90Min. Каліду Кулібалі
«Манчестер Сіті» має намір викупити 28-річного центрального захисника «Наполі» і збірної Сенегалу Каліду Кулібалі.
 
«Городяни» готові виплатити за Каліду €118 мільйонів. Саме така сума прописана в клаусулі контракту футболіста.
 
У поточному сезоні Кулібалі провів за «Наполі» 20 матчів у всіх турнірах. Його контракт з італійським клубом розрахований до літа 2023-го року.
 
Також в активі захисника 33 матчі за збірну Сенегалу, де він забив один гол.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — 90min

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 08.01.2020 00:31
    0
    Все вірно-Кулібалі на зараз,а Матвієнко на "виріст".А то в МС 34-річний Ферна,класичний опорник грає в центрі захисту. Клуб богатий,гроші є!
    pol55
      pol55, 07.01.2020 23:50
    0
    Ну уже пару лет его хотел подписить Почеттино,но Д.Леви не *телился*,теперь все прозрели и тоже хотять Кулибали.спрашивается дык кто наст.Профи.
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 07.01.2020 20:18
    -1
    Який там кошторис витрат у Гвардіоли в МС за 3 роки при тому, що він приходив в команду-чемпіон АПЛ з найсильнішим складом гравців ? 600-700 млн. євро чи більше ?
    Chester_787
      Chester_787, 07.01.2020 19:54
    +3
    trasher87 trasher87, 07.01.2020 18:38
    Какой Кулибали там Матвиенко железная основа под Ман сити
    та ні тільки гармаш, хач, і сидор
    digsum
      digsum, 07.01.2020 19:02
    +3
    Такие деньги за 28 летнего игрока? В МС совсем из ума выжили)
    VAD
      VAD, 07.01.2020 18:53
    +2
    И через пару тройку лет опять искать замену?
    SKIF1927
      SKIF1927, 07.01.2020 18:39
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    А якже матвієнка полудурочна...невже бурбаси знову збрехали ? )
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.01.2020 18:38
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Какой Кулибали там Матвиенко железная основа под Ман сити
    Chester_787
      Chester_787, 07.01.2020 19:54
    +3
    trasher87 trasher87, 07.01.2020 18:38
    Какой Кулибали там Матвиенко железная основа под Ман сити
    та ні тільки гармаш, хач, і сидор
    digsum
      digsum, 07.01.2020 19:02
    +3
    Такие деньги за 28 летнего игрока? В МС совсем из ума выжили)
    VAD
      VAD, 07.01.2020 18:53
    +2
    И через пару тройку лет опять искать замену?
    kvlad200760
      kvlad200760, 08.01.2020 00:31
    0
    Все вірно-Кулібалі на зараз,а Матвієнко на "виріст".А то в МС 34-річний Ферна,класичний опорник грає в центрі захисту. Клуб богатий,гроші є!
    pol55
      pol55, 07.01.2020 23:50
    0
    Ну уже пару лет его хотел подписить Почеттино,но Д.Леви не *телился*,теперь все прозрели и тоже хотять Кулибали.спрашивается дык кто наст.Профи.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.01.2020 18:38
    0