Росіянин Беспутін назвав найкращим боксером світу українця Ломаченка

Чемпіон світу WBA в напівсередній вазі виділив також Кроуфорда та Спенса

Росіянин Беспутін назвав найкращим боксером світу українця Ломаченка
© Instagram. Беспутін та Ломаченко
Чемпіон світу WBA в напівсередній вазі Александр Беспутін з Росії кращим боксером сучасності назвав українця Василя Ломаченка:
 
«Я вважаю Ломаченка найкращим боксером незалежно від вагової категорії. Хто кращий в моїй напівсередній ваговій категорії? Якщо я назву когось, то, виходить, недооцінюю себе самого (сміється). А про себе говорити занадто пафосно. Думаю, зараз у нас багато хороших боксерів.
 
Той же Кроуфорд – потужний спортсмен і на даний момент один з кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Еррол Спенс теж дуже сильний. Напівсередня вага завжди славився конкуренцією та яскравими протистояннями. Нинішня ситуація – не виняток. Є маса різних імен, за рахунок яких можна зміцнити свої позиції».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — RT

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.01.2020 14:29
    +1
    Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    Россия Беспутина? Звучить!!!
    BobchuK
      BobchuK, 07.01.2020 13:59
    +2
    Бес путин )))
    Як він з таким прізвищем на росії живе
    Akella_147
      Akella_147, 07.01.2020 08:53
    0
    Он у Васи в команде, в каждом лагере в Окснарде, помогает готовится, конечно будет лестно отзываться
    tima fialko
    online
      tima fialko, 07.01.2020 02:07
    -3
    Більш цінною була б думка свого бомжа,що ночує під теплою трубою
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 07.01.2020 01:51
    -1
    Що ви над москалями знущаєтесь? Це як над інвалідом насміхаться..
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 06.01.2020 21:18
    +12
    Беспутинцев нормальный чеЛ) Ему еще при рождении предлагали стать Запутенцевым, но он отказался
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 06.01.2020 20:56
    +13
    Опасно там с такой фамилией
    WladWest
      WladWest, 06.01.2020 20:34
    0
    Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    А еще есть скрепное имечко Параша ( Просковья)
    Вася Тёркин
      Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    +13
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 06.01.2020 20:56
    +13
    Опасно там с такой фамилией
    Вася Тёркин
      Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    +13
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 06.01.2020 21:18
    +12
    Беспутинцев нормальный чеЛ) Ему еще при рождении предлагали стать Запутенцевым, но он отказался
    BobchuK
      BobchuK, 07.01.2020 13:59
    +2
    Бес путин )))
    Як він з таким прізвищем на росії живе
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 07.01.2020 14:29
    +1
    Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    Россия Беспутина? Звучить!!!
    Akella_147
    online
      Akella_147, 07.01.2020 08:53
    0
    Он у Васи в команде, в каждом лагере в Окснарде, помогает готовится, конечно будет лестно отзываться
    WladWest
    online
      WladWest, 06.01.2020 20:34
    0
    Вася Тёркин, 06.01.2020 20:26
    Нужно Чтоб у Александра срочно родилась дочь и он назвал её Россия!
    А еще есть скрепное имечко Параша ( Просковья)