Прометей вдруге поспіль переміг Хімік

В турнірній таблиці волейболістки з Кам'янського випереджають своїх головних суперниць на 5 очок

© ФВУ
Сьогодні відбулися три повторних матчі 9-го туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. В центральному поєдинку лідерів турніру в Кам'янському
знову зустрілися місцевий «Прометей» і южненський «Хімік».

Нагадаємо, що напередодні господарки майданчика перемогли з рахунком 3:1. І в другому матчі було зафіксовано такий же результат на користь підопічних Андрія Романовича. Причому, як і вчора, перший сет виграли гості 23:25. Потім дві партії взяли волейболістки «Прометея» з однаковим рахунком 25:20. А в четвертому сеті була дуже напружена боротьба і вона завершилася з рахунком 30:28 на користь команди з Кам'янського.

У переможців 23 очка набрала Діана Франкевич, 21 - Катерина Дудник, 18 - Лайза Келлі Феррейра і 12 - Діана Карпець. У «Хіміка» слід відзначити Юлію Бойко - 19 очок, Тетяну Козлову - 16 і Катерину Фролову - 10 очок.

В Житомирі місцевий клуб «Полісся-ЖДУ» взяв реванш за вчорашню поразку у запорізькій «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» з тим же результатом 3:0. А луцька «Волинь-Університет-ОДЮСШ» у Рівному знову обіграла «Регіну-МЕГУ-ОШВСМ» в трьох партіях.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки.
Суперліга. 9 тур. Другі матчі. 5 січня
СК «Прометей» (Кам'янське) - «Хімік» (Южний)
3:1 (23:25 25:20, 25:20, 30:28)
«Полісся-ЖДУ» (Житомир) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)
3:0 (25:20, 25:22, 25:22)
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк)
0:3 (14:25, 14:25, 20:25)

Після сьогоднішніх матчів турнірна таблиця жіночої Суперліги виглядає так:
1. СК «Прометей» 16 матчів, 15 перемог, 1 поразка, 44 очка, співвідношення партій 46 - 9
9. «Білозгар-Медуніверситет» 14, 1, 13, 3, 9 - 41

Завершиться 9-й тур матчами команд «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) - «Університет-ШВСМ» (Чернігів), які відбудуться 10 і 11 січня

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!