05.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Серія A. Лаціо виграв 8 поспіль матчів і не відпускає Юве і Інтер

Римська команда демонструє вражаючі результати

Серія A. Лаціо виграв 8 поспіль матчів і не відпускає Юве і Інтер
© twitter.com/FelipaoCaicedo

У першому матчі 2020 року «Лаціо» в непростому поєдинку обіграв «Брешію» 2:1 завдяки дублю Іммобіле і продовжив переможну серію в чемпіонаті Італії вже до 8 матчів, а серія без поразок в Серії A досягла 11-ти матчів.

Все це дозволяє «Лаціо» триматися поруч з лідерами «Ювентусом» і «Інтером». Вони набрали по 42 очки, а у римлян зараз 39 пунктів.

Брешія - Лаціо 1:2
Голи: Балотеллі, 18 - Іммобіле, 42 (з пен), 90

Брешія: Йоронен, Сабеллі, Кістана, Чанселлор, Матей, Бісолі, Тоналі (Семпріні, 81), Ромуло, Спалек (Вівіані, 48), Торрергросса, Балотеллі (Мангравіті, 42)

Лаціо: Стракоша, Луїс Феліпе, Ачербі, Раду (Йони, 59), Лаццари, Луліч (Андерсон, 77), Корреа, Пароло (Катальді, 59), Милинкович-Савіч, Кайседо, Іммобіле

СПАЛ - Верона 0:2
Голи: Пацціні, 14, Степінскі 85

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.01.2020 22:21
    +3
    Який там лестер?. Лестер з чемпионшипу вийшов і в другий сезон став чемпіоном, а Лаціо один із грандів італійського футболу просто через Юве і всякі Інтери з Міланами тільки 2 рази були чемпіонами. А Лестер це фономен звичайно в історії АПЛ
    Saar
      Saar, 05.01.2020 20:44
    +4
    Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Лестер? Лестер в Англії був лише раз чемпіоном. Лаціо-іменита команда і не тільки в Італії. Також була чемпіоном і не раз. Так що порівняння ніякі. От якби, наприклад, Серію А вишрає Дженоа або Сампдорія. А Лаціо я би порівняв з англійським Арсеналом: хороша сильна з футболістами світового класу команда, яка ніяк не може виграти чемпіонат і єврокубки.
    Camoranesi
      Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    0
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Saar
      Saar, 05.01.2020 20:44
    +4
    Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Лестер? Лестер в Англії був лише раз чемпіоном. Лаціо-іменита команда і не тільки в Італії. Також була чемпіоном і не раз. Так що порівняння ніякі. От якби, наприклад, Серію А вишрає Дженоа або Сампдорія. А Лаціо я би порівняв з англійським Арсеналом: хороша сильна з футболістами світового класу команда, яка ніяк не може виграти чемпіонат і єврокубки.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.01.2020 22:21
    +3
    Який там лестер?. Лестер з чемпионшипу вийшов і в другий сезон став чемпіоном, а Лаціо один із грандів італійського футболу просто через Юве і всякі Інтери з Міланами тільки 2 рази були чемпіонами. А Лестер це фономен звичайно в історії АПЛ
    Camoranesi
      Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    0
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)