05.01.2020, FT   ТВ-трансляция: 

Серия A. Лацио выиграл 8 подряд матчей и не отпускает Юве и Интер

Римская команда демонстрирует впечатляющие результаты

Серия A. Лацио выиграл 8 подряд матчей и не отпускает Юве и Интер
© twitter.com/FelipaoCaicedo

В первом матче 2020 года «Лацио» в непростом поединке обыграл «Брешию» 2:1 благодаря дублю Иммобиле и продлил победную серию в чемпионате Италии уже до 8 матчей, а серия без поражений в Серии A достигла 11-ти матчей.

Все это позволяет «Лацио» держаться рядом с лидерами «Ювентусом» и «Интером». Они набрали по 42 очка, а у римлян сейчас 39 пунктов.

Брешия - Лацио 1:2
Голы: Балотелли, 18 - Иммобиле, 42 (с пен), 90

Брешия: Йоронен, Сабелли, Кистана, Чанселлор, Матею, Бисоли, Тонали (Семприни, 81), Ромуло, Спалек (Вивиани, 48), Торрергросса, Балотелли (Мангравити, 42)

Лацио: Стракоша, Луис Фелипе, Ачерби, Раду (Йони, 59), Лаццари, Лулич (Андерсон, 77), Корреа, Пароло (Катальди, 59), Милинкович-Савич, Кайседо, Иммобиле

СПАЛ - Верона 0:2
Голы: Паццини, 14, Степински, 85

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    salamanka1982
      salamanka1982, 05.01.2020 22:21
    +3
    Який там лестер?. Лестер з чемпионшипу вийшов і в другий сезон став чемпіоном, а Лаціо один із грандів італійського футболу просто через Юве і всякі Інтери з Міланами тільки 2 рази були чемпіонами. А Лестер це фономен звичайно в історії АПЛ
    Saar
    online
      Saar, 05.01.2020 20:44
    +4
    Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Лестер? Лестер в Англії був лише раз чемпіоном. Лаціо-іменита команда і не тільки в Італії. Також була чемпіоном і не раз. Так що порівняння ніякі. От якби, наприклад, Серію А вишрає Дженоа або Сампдорія. А Лаціо я би порівняв з англійським Арсеналом: хороша сильна з футболістами світового класу команда, яка ніяк не може виграти чемпіонат і єврокубки.
    Camoranesi
      Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    0
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Saar
    online
      Saar, 05.01.2020 20:44
    +4
    Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)
    Лестер? Лестер в Англії був лише раз чемпіоном. Лаціо-іменита команда і не тільки в Італії. Також була чемпіоном і не раз. Так що порівняння ніякі. От якби, наприклад, Серію А вишрає Дженоа або Сампдорія. А Лаціо я би порівняв з англійським Арсеналом: хороша сильна з футболістами світового класу команда, яка ніяк не може виграти чемпіонат і єврокубки.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 05.01.2020 22:21
    +3
    Який там лестер?. Лестер з чемпионшипу вийшов і в другий сезон став чемпіоном, а Лаціо один із грандів італійського футболу просто через Юве і всякі Інтери з Міланами тільки 2 рази були чемпіонами. А Лестер це фономен звичайно в історії АПЛ
    Camoranesi
      Camoranesi, 05.01.2020 20:16
    0
    А раптом станеться диво і Лаціо виграє чемпіонат?! Італіський Лестер)