ATP Cup-2020. Розклад і результати

C 3 по 12 січня на кортах Австралії пройде командний чемпіонат АТР

ATP Cup-2020. Розклад і результати
© ATP Cup
З 3 по 12 січня, на кортах Брісбена, Сіднея і Перта пройшов перший розіграш ATP Cup.
 
24 чоловічі збірні були поділені на 6 груп. Гравці могли заробляти очки в рейтинг ATP, більш детально тут
 
Призовий фонд ATP Cup склав $ 15 млн.
 
РОЗКЛАД
 
П'ятниця, 3 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
 
ГРУПА C: Бельгія - Молдова - 3:0
ГРУПА D: США - Норвегія - 1:2
ГРУПА F: Греція - Канада - 0:3
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
 
ГРУПА C: Великобританія - Болгарія - 1:2
ГРУПА D: Росія - Італія - 3:0
ГРУПА F: Німеччина - Австралія - 0:3
 
Субота, 4 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
 
ГРУПА E: Аргентина - Польща - 2:1
ГРУПА В: Японія - Уругвай - 3:0
ГРУПА А: Франція - Чилі - 2:1
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
 
ГРУПА Е: Австрія - Хорватія - 0:3
ГРУПА В: Іспанія - Грузія - 3:0
ГРУПА А: Сербія - ПАР - 3:0
 
Неділя, 5 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
 
ГРУПА C: Болгарія - Молдова - 2:1
ГРУПА D: Італія - Норвегія - 2:1
ГРУПА F: Канада - Австралія - 0:3
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
 
ГРУПА C: Бельгія - Великобританія - 1: 2
ГРУПА D: Росія - США - 2:1
ГРУПА F: Німеччина - Греція - 2:1
 
Понеділок, 6 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
 
ГРУПА E: Хорватія - Польща - 2:1
ГРУПА B: Японія - Грузія - 2:1
ГРУПА А: ПАР - Чилі - 3:0
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
 
ГРУПА E: Австрія - Аргентина - 3:0
ГРУПА В: Іспанія - Уругвай - 3:0
ГРУПА А: Сербія - Франція - 2:1
 
Вівторок, 7 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
ГРУПА C: Великобританія - Молдова - 3:0
ГРУПА D: Росія - Норвегія - 3:0
ГРУПА F: Німеччина - Канада - 1:2
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
ГРУПА З: Бельгія - Болгарія - 2:1
ГРУПА D: Італія - США - 3:0
ГРУПА F: Греція - Австралія - 0:3
 
Середа, 8 січня
 
Денна сесія (10:00 за місцевим часом)
ГРУПА E: Австрія - Польща - 1:2
ГРУПА B: Іспанія - Японія - 3:0
ГРУПА А: Сербія - Чилі - 2:1
 
Вечірня сесія (17:30 за місцевим часом)
ГРУПА Е: Хорватія - Аргентина - 0:3
ГРУПА В: Грузія - Уругвай - 2:1
ГРУПА А: Франція - ПАР - 1:2
 
Чвертьфінали
 
Четвер, 9 січня
 
Великобританія – Австралія – 1:2
 
Кемерон Норрі (Великобританія) - Нік Кірьос (Австралія) - 2:6, 2:6
Ден Еванс (Великобританія) - Алекс де Мінаур (Австралія) - 7:6, 4:6, 7:6
Джеймі Маррей / Джо Салісбері (Великобританія) - Алекс де Мінаур / Нік Кірьос (Австралія) - 6:3, 3:6, 16-18
 
Аргентина - Росія - 0:2
 
Гідо Пелья (Аргентина) - Карен Хачанов (Росія) - 2:6, 6:7
Дієго Шварцман (Аргентина) - Даніїл  Медведєв (Росія) - 4:6, 6:4, 3:6
 
П'ятниця, 10 січня
 
Сербія - Канада - 2:0
 
Душан Лайовіч - Фелікс Оже-Альяссім - 6:4, 6:2
Новак Джокович - Денис Шаповалов - 4:6, 6:1, 7:6 (4)
 
Бельгія - Іспанія - 1:2
 
Кіммерія Коппеянс (Бельгія) - Роберто Баутіста-Агути (Іспанія) - 1:6, 4:6
Давід Гоффен (Бельгія) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 6:4, 7:6 (3)
Сандер Жиль / Ян Фліге (Бельгія) - Пабло Каррено-Буста / Рафаель Надаль (Іспанія) - 7:6(7), 5:7, 7-10
 
Півфінали
 
Субота, 11 січня
 
Сербія - Росія 3:0
 
Душан Лайовіч (Сербія) - Карен Хачанов (Росія) - 7:5, 7:6(1)
Новак Джокович (Сербія) - Данило Медведєв (Росія) - 6:1, 5:7, 6:4
Нікола Качич / Віктор Троїцькі - Теймураз Габашвілі / Костянтин Кравчук - 6:4, 7:6(7)
 
Австралія - Іспанія - 0:3
 
Нік Кірьос (Австралія) - Роберто Баутіста-Агути (Іспанія) - 1:6, 4:6
Алекс де Мінаур (Австралія) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 6:4, 5:7, 1:6
Кріс Гуччіоне / Джон Пірс (Австралія) - Пабло Карреньо-Буста / Фелісіано Лопес (Іспанія) - 2:6, 7:6 (6), 4-10
 
Фінал
 
Неділя, 12 січня
 
Сербія - Іспанія - 2:1
 
Душан Лайовіч (Сербія) - Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) - 5: 7, 1: 6
Новак Джокович (Сербія) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 6: 2, 7: 6 (4)
Новак Джокович / Віктор Троїцькі (Сербія) - Пабло Карреньо-Буста / Фелісіано Лопес (Іспанія) - 6: 3, 6: 4
 
____________________________________________________________________________________________________________
 
ГРУПОВИЙ ЕТАП
 
Група А
 
Команда Матчі В-П Очки
1 Сербія 9 7-2 3
3 Франція 9 4-5 1
2 Південна Африка 9 5-4 2
4 Чилі 9 2-7 0
 
Субота, 4 січня
 
Франція - Чилі - 2:1
 
Бенуа Пер (Франція) - Ніколас Харрі (Чилі) - 6:7, 6:3, 6:3
Гаель Монфіс (Франція) - Крістіан Гарін (Чилі) - 6:3, 7:5
Крістіан Гарін / Ніколас Харрі (Чилі) - Ніколя Маю / Едуард Роже-Васселін (Франція) - 7:5, 6:2
 
Сербія - ПАР - 3:0
 
Д. Лайовіч - Л. Харріс - 3:6, 7:6, 6:3
Н. Джокович - К. Андерсон - 7:6, 7:6
Чачіч / Троїцькі - Клаасен / Рулофс 6:3, 6:2
 
Понеділок, 6 січня
 
ПАР - Чилі - 3:0
 
Ллойд Харріс (ПАР) - Ніколас Харрі (Чилі) - 6:4, 6:4
Кевін Андерсон (ПАР) - Крістіан Гарін (Чилі) - 6:0, 6:3
Равен Клаас / Руен Роелофс (ПАР) - Крістіан Гарін / Ніколас Харрі (Чилі) - 1:6, 6:3, 10-7
 
Сербія - Франція - 2:1
 
Бенуа Пер (Франція) - Душан Лайовіч (Сербія) - 6:2, 6:7, 6:4
Новак Джокович (Сербія) - Гаель Монфіс (Франція) - 6:3, 6:2
Новак Джокович / Віктор Троїцькі (Сербія) - Ніколя Маю / Едуард Роже-Васселін (Франція) - 6:3, 6:7, 10-3
 
Середа, 8 січня
 
Сербія - Чилі - 2: 1
 
Душан Лайовіч (Сербія) - Ніколас Харрі (Чилі) - 6:2, 7:6
Новак Джокович (Сербія) - Крістіан Гарін (Чилі) - 6:3, 6:3
Алехандро Табіло / Ніколас Харрі (Чилі) - Нікола Качич / Віктор Троїцькі (Сербія) - 6:3, 7:6
 
Франція - ПАР - 1:2
 
Жиль Симон (Франція) - Ллойд Харріс (ПАР) - 2:6, 6:2, 6:2
Кевін Андерсон (ПАР) - Бенуа Пер (Франція) - 2:6, 7:6, 7:6
Равен Клаас / Руен Роелофс (ПАР) - Ніколя Маю / Едуард Роже-Васселін (Франція) - 6:3, 6:4
 
 
Група B
 
Команда Матчі В-П Очки
1 Іспанія 9 9-0 3
2 Японія 9 5-4 2
3 Грузія 9 3-6 1
4 Уругвай  9 1-8 0
 
Субота, 4 січня
 
Японія - Уругвай - 3:0
 
Го Соеда (Японія) - Мартін Куевас (Уругвай) - 6:1, 6:3
Йошіхіто Нішіока (Японія) - Пабло Куевас (Уругвай) - 6:0, 6:1
Тосіхіде Мацуї / Бен Маклаклан (Японія) - Пабло Куевас / Мартін Куевас (Уругвай) - 7:6, 6:4
 
Іспанія - Грузія - 3:0
 
Р. Баутіста-Агут - А. Метревелі - 6:0, 6:0
Р. Надаль - Н. Басилашвілі - 6:3, 7:5
Карреньо-Буста / Ф. Лопес - Бакши / Цівадзе - 6:3, 6:4
 
Неділя, 5 січня
 
Японія - Грузія - 2:1
 
Го Соеда (Японія) - Олександр Метревелі (Грузія) - 4:6, 6:3, 6:2
Йошіхіто Нішіока (Японія) - Ніколоз Басилашвілі (Грузія) - 6:2, 6:3
Олександр Бакши / Зура Ткемаладзе (Грузія) - Бен Маклаклан / Тосіхіде Мацуї (Японія) - 6:2, 6:4
 
Іспанія - Уругвай - 3:0
 
Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) - Франко Ронкаделі (Уругвай) - 6:1, 6:2
Рафаель Надаль (Іспанія) - Пабло Куевас (Уругвай) - 6:2, 6:1
Пабло Каррено-Буста / Фелісіано Лопес (Іспанія) - Аріель Бехар / Хуан Мартін Фумо (Уругвай) - 6:1, 3:6, 10-3
 
Середа, 8 січня
 
Іспанія - Японія - 3:0
 
Роберто Баутіста-Агути (Іспанія) - Го Соеда (Японія) - 6:2, 6:4
Рафаель Надаль (Іспанія) - Йошіхіто Нішіока (Японія) - 7:6, 6:4
Рвфаель Надаль / Пабло Каррено-Буста (Іспанія) - Бен Маклаклан / Го Соеда (Японія) - 7:6, 4:6, 10-6
 
Грузія - Уругвай - 2:1
 
Олександр Метревелі (Грузія) - Франко Ронкаделі (Уругвай) - 6: 2, 6: 1
Ніколоз Басилашвілі (Грузія) - Пабло Куевас (Уругвай) - 6: 4, 1: 6, 6: 4
Аріель Бехар / Пабло Куевас (Уругвай) - Олександр Бакши / Олександр Метревелі (Грузія) - 6: 2, 6: 2
 
 
Група C
 
Команда Матчі В-П Очки
2 Бельгія 9 6-3 2
1 Великобританія 9 6-3 2
3 Болгарія 9 5-4 2
4 Молдова  9 1-8 0

П'ятниця, 3 січня

Бельгія - Молдова - 3:0
 
Стів Дарсі (Бельгія) - Олександр Козбінов (Молдова) - 6:4, 6:7, 7:5
Давід Гоффен (Бельгія) - Раду Албота (Молдова) - 6:4, 6:1
Сандер Жиль / Ян Фліге (Бельгія) - Олександр Козбінов / Раду Албота (Молдова) - 6:7, 7:6, 11:9
 
Великобританія - Болгарія - 1:2
 
Кемерон Норрі (Великобританія) - Дімітар Кузманов (Болгарія) - 6:2, 3:6, 6:2
Григор Дімітров (Болгарія) - Ден Еванс (Великобританія) - 2:6, 6:4, 6:1
Григор Дімітров / Олександр Лазаров (Болгарія) - Джеймі Маррей / Джо Салісбері (Великобританія) - 7:6, 6:7, 11-9
 
Неділя, 5 січня
 
Болгарія - Молдова - 2:1
 
Д. Кузманов - А. Козбінов - 6:1, 7:5
Г. Димитров - Р. Албота - 6:2, 6:3
Димитров / Лазаров - Албота / Козбінов - 4:6, 6:7
 
Бельгія - Великобританія - 1:2
 
С. Дарсіс - К. Норрі - 6:2, 6:4
Д. Гоффен - Д. Еванс - 4:6, 4:6
Жилле / Фліге - Маррей / Солсбері - 3:6, 6:7
 
Вівторок, 7 січня
 
Великобританія - Молдова - 3:0
 
Кемерон Норрі (Великобританія) - Олександр Козбінов (Молдова) - 6:2, 6:2
Ден Еванс (Великобританія) - Раду Албота (Молдова) - 6:2, 6:2
Джеймі Маррей / Джо Салісбері (Великобританія) - Олександр Козбінов / Раду Албота (Молдова) - 6:2, 6:3
 
Бельгія - Болгарія - 2:1
 
Дімітар Кузманов (Болгарія) - Стів Дарсі (Бельгія) - 6:0, 6:3
Давід Гоффен (Бельгія) - Григор Димитров (Болгарія) - 4:6, 6:2, 6:2
Сандер Жиль / Ян Фліге (Бельгія) - Григор Димитров / Олександр Лазаров (Болгарія) - 3:6, 6:4, 10-7

 

Група D

Команда Матчі В-П Очки
1 Росія 9 8-1 3
2 Італія 9 5-4 2
4 США 9 2-7 0
3 Норвегія 9 3-6 1

П'ятниця, 3 січня

Норвегія - США - 2:1
 
Тейлор Фріц (США) - Віктор Дурасовіч (Норвегія) - 6:2, 6:2
Каспер Руд (Норвегія) - Джон Ізнер (США) - 6:7, 7:6, 7:5
Віктор Дурасовіч / Каспер Руд (Норвегія) - Остін Крайчек / Раджив Рам (США) - 6:4, 3:6, 10:5
 
Росія - Італія - 3:0
 
Карен Хачанов (Росія) - Стефано Травалья (Італія) - 7:5, 6:3
Даніїл Медведєв (Росія) - Фабіо Фоньїні (Італія) - 1:6, 6:1, 6:3
Даніїл Медведєв / Карен Хачанов (Росія) - Сімоне Болеллі / Паоло Лоренці (Італія) - 6:4, 6:3
 
Неділя, 5 січня
 
Італія - Норвегія - 2:1
 
С. Травалья - В. Дурасовіч - 6:1, 6:1
Ф. Фоньїні - К. Рууд - 2:6, 2:6
Болеллі / Фоньїні - Дурасовіч / Рууд - 6:3, 7:6
 
Росія - США - 2:1
 
Карен Хачанов (Росія) - Тейлор Фріц (США) - 3:6, 7:5, 6:1
Данило Медведєв (Росія) - Джон Ізнер (США) - 6:3, 6:1
Остін Крайчек / Раджив Рам (США) - Даніїл Медведєв / Карен Хачанов (Росія) - 6:3, 6:4
 
Вівторок, 7 січня
 
Росія - Норвегія - 3:0
 
Карен Хачанов (Росія) - Віктор Дурасовіч (Норвегія) - 6:2, 6:1
Данило Медведєв (Росія) - Каспер Руд (Норвегія) - 6:3, 7:6
Теймураз Габашвілі / Костянтин Кравчук (Росія) - Віктор Дурасовіч / Каспер Руд (Норвегія) - 7:6, 6:4
 
Італія - США - 3:0
 
Стефано Травалья (Італія) - Тейлор Фріц (США) - 7:6, 7:6
Фабіо Фоньїні (Італія) - Джон Ізнер (США), - 6:4, 7:6
Сімоне Болеллі / Фабіо Фоньїні (Італія) - Остін Крайчек / Раджив Рам (США) - 6:4, 6:7, 10-3

 

Група E

Команда Матчі В-П Очки
4 Австрія 9 4-5 1
2 Хорватія 9 5-4 2
1 Аргентина 9 5-4 2
3 Польща 9 4-5 1

Субота, 4 січня

Аргентина - Польща - 2:1
 
Гідо Пелья (Аргентина) - Каміл Майхржак (Польща) - 6:2, 2:6, 6:2
Хуберт Хуркач (Польща) - Дієго Шварцман (Аргентина) - 4:6, 6:2, 6:3
Максімо Гонсалес / Андрес Мольтені (Аргентина) - Лукаш Кубота / Хуберт Хуркач (Польща) - 6:2, 6:4
 
Австрія - Хорватія - 0:3
 
Д. Новак - М. Чиліч - 7:6, 4:6, 4:6
Д. Тім - Б. Чорич - 6:7, 6:2, 3:6
Марак / Мельцер - Додіг / Мектіч - 6:7, 2:6
 
Понеділок, 6 січня
 
Хорватія - Польща - 2:1
 
Марін Чиліч (Хорватія) - Каспер Жук (Польща) - 7:6, 6:4
Хуберт Хуркач (Польща) - Борна Чорич (Хорватія) - 6:2, 6:2
Іван Додіг / Нікола Мектіч (Хорватія) - Хуберт Хуркач / Лук - 6:2, 6:1
 
Австрія - Аргентина - 3:0
 
Денніс Новак (Австрія) - Гідо Пелья (Аргентина) - 0:6, 6:4, 6:4
Домінік Тім (Австрія) - Дієго Шварцман (Аргентина) - 6:3, 7:6
Олівер Марах / Юрген Мельцер (Австрія) - Максімо Гонсалес / Андрес Мольтені (Аргентина) - 6:1, 6:4
 
Середа, 8 січня
 
Австрія - Польща - 1:2
 
Каспер Жук (Польща) - Денніс Новак (Австрія) - 5:7, 7:6, 6:3
Хуберт Хуркач (Польща) - Домінік Тім (Австрія) - 3:6, 6:4, 7:6
Олівер марах / Юрген Мельцер (Австрія) - Хуберт Хуркач / Лукаш Кубота (Польща) - 6:7, 6:3, 11-9
 
Хорватія - Аргентина - 0: 3
 
Гідо Пелья (Аргентина) - Марін Чиліч (Хорватія) - 7:6, 6:3
Дієго Шварцман (Аргентина) - Борна Чорич (Хорватія) - 6:2, 6:2
Максімо Гонсалес / Андрес Мольтені (Аргентина) - Іван Додіг / Нікола Мектіч (Хорватія) - 3:6, 6:3, 10-2

 

Група F

Команда Матчі В-П Очки
3 Німеччина 9 3-6 1
4 Греція 9 1-8 0
2 Канада 9 5-4 2
1 Австралія  9 9-0 3
 
П'ятниця, 3 січня
 
Канада - Греція - 3:0
 
Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - Михаїл Первулакіс (Греція) - 6:1, 6:3
Денис Шаповалов (Канада) - Стефанос Ціціпас (Греція) - 7:6, 7:6
Фелікс Оже-Альяссім / Денис Шаповалов (Канада) - Михаїл Первулакіс / Петрос Ціціпас (Греція) - 6:2, 6:3
 
Австралія - Німеччина - 3:0
 
Нік Кіріос (Австралія) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) - 6:4, 7:6
Алекс де Мінаур (Австралія) - Олександр Звєрєв (Німеччина) - 6:4, 6:7, 6:2
Кріс Гуччіоне / Джон Пірс (Австралія) - Кевін Кравіц / Андреас Міс (Німеччина) - 6:3, 6:4
 
Неділя, 5 січня
 
Канада - Австралія - 0:3
 
Ф. Оже-Альяссім - Д. Міллман - 4:6, 2:6
Д. Шаповалов - А. де Мінор - 7:6, 4:6, 2:6
Оже-Альяссім / Шаповалов - Гуччіоне / Пірс - 6:3, 6:7, 8-10
 
Німеччина - Греція - 2:1
 
Я-Л. Штруфф - М. Перволаракіс - 6:4, 6:1
А. Звєрєв - С. Ціціпас - 1:6, 4:6
Кравіц / Міс - Перволаракіс / Ціціпас - 3:6, 6:3, 17-15
 
Вівторок, 7 січня
 
Німеччина - Канада - 1:2
 
Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - 6:1, 6:4
Денис Шаповалов (Канада) - Олександр Звєрєв (Німеччина) - 6:2, 6:2
Фелікс Оже-Альяссім / Денис Шаповалов (Канада) - Кевін Кравіц / Андреас Міс (Німеччина) - 6:3, 7:6
 
Австралія - Греція - 3:0
 
Джон Міллман (Австралія) - Михаїл Перволаракіс (Греція) - 4:6, 6:1, 7:6
Нік Кіріос (Австралія) - Стефанос Ціціпас (Греція) - 7:6, 6:7, 7:6
Кріс Гуччіоне / Джон Пірс (Австралія) - Михаїл Перволаракіс / Стефанос Ціціпас (Греція) - 6:3, 6:4
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 06.01.2020 12:43
    +2
    Футбол в квадрате, 06.01.2020 12:38
    Да уж... Молдова, Грузия играет, а мы нет!
    Такий вже у нас в Україні чоловічий теніс. Навіть мадярам програємо...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 06.01.2020 12:38
    -1
    Да уж... Молдова, Грузия играет, а мы нет!
    Андрей Ермаков
      Андрей Ермаков, 04.01.2020 02:04
    0
    а где Швейцария?
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 06.01.2020 12:43
    +2
    Футбол в квадрате, 06.01.2020 12:38
    Да уж... Молдова, Грузия играет, а мы нет!
    Такий вже у нас в Україні чоловічий теніс. Навіть мадярам програємо...
    Андрей Ермаков
      Андрей Ермаков, 04.01.2020 02:04
    0
    а где Швейцария?
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності