0

Сесар АСПІЛІКУЕТА: «Ми ставимо себе в скрутне становище»

Капітан «Челсі» – про поразку від «Саутгемптона»

ФК Челсі. Сесар Аспілікуета
Захисник лондонського «Челсі» Сесар Аспілікуета прокоментував поразку від «Саутгемптона» (0:2) в домашньому матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми не зуміли домогтися перемоги або забити м'яч у двох останніх домашніх матчах, і це велика проблема, якщо ми хочемо зберегти стабільність і залишатися там, де хочемо бути.

Вболівальники хочуть бачити гру, яка дозволяє нам добиватися результатів, а ми їм цього не даємо. Це правда, що на своєму полі ми іноді стикаємося з командами, які глибоко обороняються, набагато більше, ніж в своїх домашніх матчах, коли у нас є можливість знайти більше простору. Але рішення цієї проблеми залежить від нас.

У першому таймі ми нанесли один удар в площину воріт. У другому таймі ми отримували м'яч в штрафному майданчику, обігравали захисника, але не знаходили останнім пасом свого гравця в штрафному або не створювали можливості для голу. Ми ставимо себе в скрутне становище», - сказав Аспілікуета.
Джерело ФК Челсі
(2)

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 21

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців