Дніпро обіграв Київ-Баскет в останньому матчі року

Гості набрали на п'ять очок більше, ніж господарі

2138
0
ФБУ

Команда Дениса Журавльова в гостях у столиці розібралася з місцевим «Київ-Баскетом» із рахунком 81:86.

Дніпрянин Кирило Фесенко у боротьбі з Владиславом Коренюком виграв стартове вкидання і вже за 12 секунд власноруч відкрив рахунок у матчі. Далі подвоїв перевагу Тимофеєнко, а господарі паркету змогли набрати бали лише наприкінці першої хвилини гри — точним був все той же Коренюк. Надалі гравці у жовтій формі зрівняли рахунок та вийшли вперед у матчі, проте ненадовго. Дніпряни рахунок зрівняли, і команди почали демонструвати своєрідні гойдалки та по черзі виходили в лідери. Лише наприкінці стартової чверті гості завдяки вдалим діям Сізова зуміли забезпечити собі мінімальний відрив у рахунку — 18:23.

У другому періоді колектив Багатскіса спробував повернути лідерство до своїх рук, але вдалося це господарям лише на шостій хвилині: точним був легіонер «Київ-Баскету» Кейсі Шеферд. Але розвинути успіх киянам не вдалося: господарі пропустили ривок 0:6 і знову перейшли у роль наздоганяючої команди. Дещо скоротив відставання наприкінці першої половини власним дальнім влучанням Петров, крапку в чверті з лінії штрафних поставив капітан «Дніпра» Станіслав Тимофеєнко — 38:41.

В другій половині матчу «Київ-Баскет» не припинив битися за перемогу та навіть вийшов вперед у рахунку в середині третьої десятихвилинки, проте, зусиль команди Айнарса Багатскіса виявилося замало, і сильнішими виявилися гравці «Дніпра» на чолі з Кирилом Фесенком, який став х-фактором гостей та заробив потужний дабл-дабл: 28 очок та 10 підбирань.

«Київ-Баскет» — «Дніпро» — 81:86 (18:23, 20:18, 16:18, 27:27)

«Київ-Баскет»: Петров 11 + 5 передач, Крутоус 3, Шеферд 22 +4 підбирання + 5 передач, Павлов 4 +5 підбирань, Пустозвонов 6, Близнюк 8 + 6 підбирань, Коренюк 4, Кондраков 0, Хілл 10, Едвін 13 + 5 підбирань.
«Дніпро»: Дугат 13 + 7 передач, Закурдаєв 8 + 6 підбирань , Сізов 8 + 6 підбирань + 5 передач, Тимофеєнко 12 + 6 підбирань, Фесенко 28 + 10 підбирань, Чумаков 0, Шундель 4, Корнієнко 4, Глєбов 9.