ВІДЕО. 100 матів за три хвилини. Брата Газзаєва звільнили з чергового клубу

Юрій Газзаєв став популярним після яскравого розбору гри в роздягальні

ВІДЕО. 100 матів за три хвилини. Брата Газзаєва звільнили з чергового клубу
© ФК Єнісей. Юрій Газзаєв
Російський фахівець Юрій Газзаєв залишає посаду головного тренера «Єнісей» з Красноярська. Про це журналістам розповів сам наставник, повідомивши, що рішення було прийнято під час бесіди з керівництвом клубу:
 
«Інформація про моє звільнення правдива. Поки ще нічого не підписали, вчора просто це обговорили. Все пройшло без конфліктів, з генеральним директором нормально поспілкувалися. Подальші плани? Поки був при роботі, природно, навіть не думав про варіанти. Зараз, напевно, побачать, що людина вільна, комусь, може, буду необхідний».
 
Брат Валерія Газзаєва, екс-наставника київського «Динамо», став популярним після яскравого розбору гри в роздягальні тодішньої його команди «Волгарь», коли висловив підопічним приблизно 100 матів за три хвилини.
 
ВІДЕО [18+]. Розбір матчу від Юрія Газзаєва [Увага! Відео містить нецензурну лайку!]
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Artyom_I
      Artyom_I, 27.12.2019 15:22
    0
    Евгений Давиденко, 26.12.2019 22:08
    це москалі,друзі..
    Это не от национальности зависит, а от уровня воспитания. Кварцяного тоже выкладывали записи с такими наборами слов.
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 27.12.2019 09:28
    0
    Це жах! Це абсолютно не нормально!
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 26.12.2019 22:08
    0
    це москалі,друзі..
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.12.2019 22:01
    +1
    А мені його тирада сподобалася.. Послухайте як красномовно він проводить паралелі з роботою ресторану... Ну якщо футболісти - даунята повні і до них без мату не доходить. Та таке відбувається в кожній роздягальні будь-якого клубу. Чи ви гадаєте, що умовний Фергюсон в МЮ чи Клоп у Ліверпулі з гравцями словами Шекспіра спілкується...?
    Геннадій Бистрий
      Геннадій Бистрий, 26.12.2019 20:49
    +1
    ihor7003, 26.12.2019 19:52
    Ну использовал рабочее слово для связки предложений
    Так ведь окромя "рабочего слова" связывать было нечего
    zhyr
    online
      zhyr, 26.12.2019 20:18
    +6
    Dirkochelo, 26.12.2019 18:31
    Наша, динамівська закалка!
    і до чого це?
    ihor7003
      ihor7003, 26.12.2019 19:52
    0
    Ну использовал рабочее слово для связки предложений
    xerx
      xerx, 26.12.2019 18:52
    +2
    "решение было принято во время беседы с руководством клуба"
    "с генеральным директором нормально пообщались"
    По этому видео можно представить, как беседовали и общались..
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 26.12.2019 18:31
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Наша, динамівська закалка!
    zhyr
    online
      zhyr, 26.12.2019 20:18
    +6
    Dirkochelo, 26.12.2019 18:31
    Наша, динамівська закалка!
    і до чого це?
    xerx
      xerx, 26.12.2019 18:52
    +2
    "решение было принято во время беседы с руководством клуба"
    "с генеральным директором нормально пообщались"
    По этому видео можно представить, как беседовали и общались..
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.12.2019 22:01
    +1
    А мені його тирада сподобалася.. Послухайте як красномовно він проводить паралелі з роботою ресторану... Ну якщо футболісти - даунята повні і до них без мату не доходить. Та таке відбувається в кожній роздягальні будь-якого клубу. Чи ви гадаєте, що умовний Фергюсон в МЮ чи Клоп у Ліверпулі з гравцями словами Шекспіра спілкується...?
    Геннадій Бистрий
      Геннадій Бистрий, 26.12.2019 20:49
    +1
    ihor7003, 26.12.2019 19:52
    Ну использовал рабочее слово для связки предложений
    Так ведь окромя "рабочего слова" связывать было нечего
    Artyom_I
      Artyom_I, 27.12.2019 15:22
    0
    Евгений Давиденко, 26.12.2019 22:08
    це москалі,друзі..
    Это не от национальности зависит, а от уровня воспитания. Кварцяного тоже выкладывали записи с такими наборами слов.
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 27.12.2019 09:28
    0
    Це жах! Це абсолютно не нормально!
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 26.12.2019 22:08
    0
    це москалі,друзі..
    ihor7003
    online