Микола БАЛАКІН: «Я був готовий зупинити матч Шахтар — Динамо»

Арбітр поєдинку 14-го туру УПЛ прокоментував расистський скандал

Микола БАЛАКІН: «Я був готовий зупинити матч Шахтар — Динамо»
© ФК Шахтар Донецьк. Микола Балакін та Дентіньйо
Український арбітр Микола Балакін поділився подробицями расистського скандалу, який мав місце під час поєдинку 14-го туру УПЛ «Шахтар» — «Динамо» (1:0).
 
- Ви судили матч «Шахтар» — «Динамо», який закінчився расистським скандалом. Як все відбувалося на полі?
- Було порушення правил з боку Дентіньйо проти Бущана. Показав бразильцеві жовту картку. Мені ще батько завжди казав, коли ти на полі, то навіть не чуєш, що кричать трибуни. Ти весь час в грі. І Дентіньйо каже мені: «Слухай, що вони кричать. Вони мене ображають». Я прислухаюся — і чую мавпячі крики. Питаю своїх помічників: «Ви теж це чуєте?». Кажуть, що так. Пішов до четвертого арбітра, щоб терміново зробити оголошення по стадіону. Такого бути не повинно.
 
Потім Тайсон порушив правила проти Шабанова. Я дав свисток. Артем лежав, підійшов до нього і запитав, чи потрібна допомога лікарів. Чую, що з трибун знову кричать. Тайсон вибиває м'яч і показує те, що він показав (середній палець — прим. ред.). Ну, думаю, почалося. Начебто все було під контролем.
 
Ми вчинили по циркуляру УЄФА по боротьбі з расизмом. Вважаю, що все правильно зробили. Єдине, що мені не треба було вести Тайсона на дальній край, і показувати йому там червону картку. Треба було зробити це біля технічної зони.
 
Коли я відвів команди з поля у підтрибунне приміщення, то покликав двох тренерів і капітанів. Сказав: «Ви бачите, що відбувається. Я зупиню гру, якщо це продовжиться». Був готовий прийняти таке рішення. Підійшов до Циганкова і Бущана. Кажу: «Вас поважають уболівальники, поговоріть із ними. Це неправильно, що вони роблять». Гравці поспілкувалися з фанатами — криків більше не було.
 
Всі, хто знаходився на полі, розуміли, що сталося. Потім почали говорити, що нічого не було, або про сов — це несерйозно. Гравці «Динамо» заспокоювали Тайсона. Чому вони це робили? Тому що все бачили і розуміли.
 
- Червона картка Тайсону справедлива?
- Так. Пояснив йому, що все розумію, але є правила, які я не можу обійти. Підійшов до Каштру і Срни, теж пояснив їм своє рішення. Вони мене зрозуміли. Сподіваюся, більше у нас таких ситуацій в матчах не повториться.
 
Мій близький друг дитинства колись був в одній з фірм «Динамо». Каже, що раніше такого не було.
 
- Що подумали, коли отримали призначення на матч «Шахтар» — «Динамо»?
- Що це помилка. Думав, що зараз її виправлять. А потім почали дзвонити колеги. Я навіть слухавку ні від кого не брав. Тільки батькові подзвонив і сказав дружині.
 
Цілу ніч взагалі не спав — не міг заснути. А потім ми почали готуватися до гри, дивилися ситуації, які були в попередніх матчах.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vilt0709
      Vilt0709, 24.12.2019 18:26
    +2
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Ебанько - ты дурак.
    Vilt0709
      Vilt0709, 24.12.2019 18:23
    +3
    jekаfunny, 24.12.2019 12:06

    это ж сколько после матча он " правильную версию" cобытий заучивал
    а история с Дентиньйой как диалог из фильма ДМБ:
    - Слышишь крики обезьян ?
    - нет
    - А они есть
    Не выгораживай фанатов ДК - они гайдоны.
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.12.2019 18:16
    0
    dd dent, 24.12.2019 14:27
    готов был остановить? Ну так и остановил если были аргументы на это
    Ну так він і зупинив гру,команди вивів з поля!Мало?Головне що він чув мавпячі крики і тепер ніхто не буде щось бурмотіти про північних сов!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 24.12.2019 14:27
    +1
    готов был остановить? Ну так и остановил если были аргументы на это
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 24.12.2019 14:03
    +2
    Александр Сидорчук, 24.12.2019 13:16
    Алё,любители черножопых-расскажите о расизме в Африке,особенно в ЮАР!!!!Чёрные должны быть на своих плантациях и не будет у них проблем!!!Каждому - своё!!!
    Они на плантациях, ты на картошке.... И чем ты лучше?
    AK_228
    online
      AK_228, 24.12.2019 13:28
    +2
    Александр Сидорчук, 24.12.2019 13:16
    Алё,любители черножопых-расскажите о расизме в Африке,особенно в ЮАР!!!!Чёрные должны быть на своих плантациях и не будет у них проблем!!!Каждому - своё!!!
    Але, давай лечись!!
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 24.12.2019 13:16
    -11
    Алё,любители черножопых-расскажите о расизме в Африке,особенно в ЮАР!!!!Чёрные должны быть на своих плантациях и не будет у них проблем!!!Каждому - своё!!!
    nomad
      nomad, 24.12.2019 13:14
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    nomad, 24.12.2019 13:02
    Штучный! Ты видел что было на игре Тоттенхэм - Челси? И что по этому поводу сказали звёзды мирового футбола? Конечно, теперь совы будут в тени. Там масштабы другие, но там и лучший в мире чемпионат. Там и клубный чемпион мира. Вот последи за последствиями, а потом поговорим.
    Ассоциация профессиональных футболистов призвала правительство провести расследование расизма в футболе.
    Во время матча 18-го тура английской Премьер-лиги между "Тоттенхэмом" и "Челси" болельщики "шпор" оскорбили Тони Рюдигера, изображая обезьян.
    У нас что то будут расследовать?
    nomad
      nomad, 24.12.2019 13:02
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Штучный! Ты видел что было на игре Тоттенхэм - Челси? И что по этому поводу сказали звёзды мирового футбола? Конечно, теперь совы будут в тени. Там масштабы другие, но там и лучший в мире чемпионат. Там и клубный чемпион мира. Вот последи за последствиями, а потом поговорим.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 24.12.2019 12:35
    +2
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Ты сам понял какую хрень написал?!
    Elblanko
      Elblanko, 24.12.2019 12:34
    -4
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    nomad
      nomad, 24.12.2019 12:22
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Первое фото с обнимашками Тайсона ввело многих в заблуждение. Там его не утешали а выводили поскорей с поля. Надо было забивать!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 24.12.2019 12:06
    -15

    это ж сколько после матча он " правильную версию" cобытий заучивал
    а история с Дентиньйой как диалог из фильма ДМБ:
    - Слышишь крики обезьян ?
    - нет
    - А они есть
    Vilt0709
      Vilt0709, 24.12.2019 18:23
    +3
    jekаfunny, 24.12.2019 12:06

    это ж сколько после матча он " правильную версию" cобытий заучивал
    а история с Дентиньйой как диалог из фильма ДМБ:
    - Слышишь крики обезьян ?
    - нет
    - А они есть
    Не выгораживай фанатов ДК - они гайдоны.
    Vilt0709
      Vilt0709, 24.12.2019 18:26
    +2
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Ебанько - ты дурак.
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 24.12.2019 14:03
    +2
    Александр Сидорчук, 24.12.2019 13:16
    Алё,любители черножопых-расскажите о расизме в Африке,особенно в ЮАР!!!!Чёрные должны быть на своих плантациях и не будет у них проблем!!!Каждому - своё!!!
    Они на плантациях, ты на картошке.... И чем ты лучше?
    AK_228
    online
      AK_228, 24.12.2019 13:28
    +2
    Александр Сидорчук, 24.12.2019 13:16
    Алё,любители черножопых-расскажите о расизме в Африке,особенно в ЮАР!!!!Чёрные должны быть на своих плантациях и не будет у них проблем!!!Каждому - своё!!!
    Але, давай лечись!!
    nomad
      nomad, 24.12.2019 13:02
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Штучный! Ты видел что было на игре Тоттенхэм - Челси? И что по этому поводу сказали звёзды мирового футбола? Конечно, теперь совы будут в тени. Там масштабы другие, но там и лучший в мире чемпионат. Там и клубный чемпион мира. Вот последи за последствиями, а потом поговорим.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 24.12.2019 12:35
    +2
    Elblanko, 24.12.2019 12:34
    Штучно створений конфлікт.
    На стадіоні звучать "обєзьяньє вікрікі". В мене питання до дентіньйо, а ти яким боком до цих викриків??? Ти себе людиною не відчуваєш??? Чи може ти сам себе до приматів приплітаєш?
    Ты сам понял какую хрень написал?!
    dd dent
    online
      dd dent, 24.12.2019 14:27
    +1
    готов был остановить? Ну так и остановил если были аргументы на это
    kvlad200760
      kvlad200760, 24.12.2019 18:16
    0
    dd dent, 24.12.2019 14:27
    готов был остановить? Ну так и остановил если были аргументы на это
    Ну так він і зупинив гру,команди вивів з поля!Мало?Головне що він чув мавпячі крики і тепер ніхто не буде щось бурмотіти про північних сов!!!