Ротань назвав найкращих гравців збірної України

Екс-півзахисник збірної України - про лідерів команди Андрія Шевченка

Ротань назвав найкращих гравців збірної України
© УАФ. Андрій Пятов
Колишній півзахисник збірної України Руслан Ротань назвав свою трійку найкращих футболістів команди Андрія Шевченка у відборі на Євро-2020.
 
1. Андрій Пятов
 
У відбірковому турнірі Євро-2020 капітан національної команди в черговий раз довів, що на даний момент є воротарем номер один в нашій країні. Його впевненість передавалася партнерам по команді. Не дарма синьо-жовті пропустили лише чотири м'ячі, а сам голкіпер увійшов до символічної збірної відбірного турніру. Крім того, що голкіпер на раз виручав своїх партнерів, він ще й прекрасно працював з м'ячем, починаючи атаки команди, а це в грі національної збірної має велике значення.
 
2. Тарас Степаненко
 
Його роль у збірній переоцінити складно. Стільки чорнової роботи, скільки виконує Степаненко, не виконує ніхто. Кажу так, бо не з чуток знайомий з цими обов'язками. Степаненко - боєць до мозку кісток.
 
3. Олександр Зінченко і Руслан Маліновський
 
Зараз важко уявити збірну України без Зінченко і Маліновського. Вони органічно вписуються в модель гри, яку хоче бачити наставник синьо-жовтих Андрій Шевченко. Грають тільки вперед, обидва володіють культурою пасу. До того ж Малиновський став найкращим футболістом збірної України у відбірковому турнірі Євро-2020 за системою «гол+пас» (3+3).
 
Раніше свій вибір зробили В'ячеслав Свідерський і Сергій Шищенко.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
    online
      tima fialko, 26.12.2019 03:49
    0
    Може Ротань,гравців своєі збірноі, назве?Звісно,якщо всіх знає...
    Darkness1984
      Darkness1984, 26.12.2019 02:55
    0
    gnt32, 23.12.2019 09:36
    . Александр Зинченко и Руслан Малиновский эти из шахтера?
    сколько они сыграли матчей за шахтер в этом сезоне и на какой позиции?
    Малиновский 2011—2017 Шахтёр (Донецк) 0 матчей (0 голов)
    Зинченко 2010—2014 Шахтёр (Донецк) также все по нолям.
    но кроты будут упорото заявлять, доказывать, что это воспитанники именно восточной барсы))) только играть начали они совсем в других клубах)
    Darkness1984
      Darkness1984, 26.12.2019 02:51
    0
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    кто это все с Шахтера? или ты про Степаненко?)
    kerch30
      kerch30, 23.12.2019 09:50
    0
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    Уеб...ли на Бали
    gnt32
      gnt32, 23.12.2019 09:36
    +6
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    . Александр Зинченко и Руслан Малиновский эти из шахтера?
    сколько они сыграли матчей за шахтер в этом сезоне и на какой позиции?
    shevsen
      shevsen, 23.12.2019 09:23
    -6
    Все из Шахтера... А где ДК?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 23.12.2019 09:01
    +2
    Добавить можно Матвиенко и Миколенко
    Женя Матийчук
      Женя Матийчук, 23.12.2019 08:59
    -3
    согласен
    gnt32
      gnt32, 23.12.2019 09:36
    +6
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    . Александр Зинченко и Руслан Малиновский эти из шахтера?
    сколько они сыграли матчей за шахтер в этом сезоне и на какой позиции?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 23.12.2019 09:01
    +2
    Добавить можно Матвиенко и Миколенко
    tima fialko
    online
      tima fialko, 26.12.2019 03:49
    0
    Може Ротань,гравців своєі збірноі, назве?Звісно,якщо всіх знає...
    Darkness1984
      Darkness1984, 26.12.2019 02:55
    0
    gnt32, 23.12.2019 09:36
    . Александр Зинченко и Руслан Малиновский эти из шахтера?
    сколько они сыграли матчей за шахтер в этом сезоне и на какой позиции?
    Малиновский 2011—2017 Шахтёр (Донецк) 0 матчей (0 голов)
    Зинченко 2010—2014 Шахтёр (Донецк) также все по нолям.
    но кроты будут упорото заявлять, доказывать, что это воспитанники именно восточной барсы))) только играть начали они совсем в других клубах)
    Darkness1984
      Darkness1984, 26.12.2019 02:51
    0
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    кто это все с Шахтера? или ты про Степаненко?)
    kerch30
    online
      kerch30, 23.12.2019 09:50
    0
    shevsen, 23.12.2019 09:23
    Все из Шахтера... А где ДК?
    Уеб...ли на Бали