ВІДЕО. Вилучений ні за що! Симуляція 80-го рівня в Португалії

Хавбек Яннік Боласі був несправедливо вигнаний суддею з поля

ВІДЕО. Вилучений ні за що! Симуляція 80-го рівня в Португалії
© Спортінг. Яннік Боласі
Неприємний епізод стався в матчі 1/4 фіналу Кубка португальської ліги між «Спортингом» і «Портімоненсе» (4:2). Півзахисник «Спортинга» Яннік Боласі був несправедливо вигнаний суддею з поля.
 
30-річний конголезець в кінці першого тайму отримав м'яч і почав обводку захисника. Той раптом впав на газон, тримаючись за обличчя, хоча не було навіть торкання. Суддя прийняв рішення вилучити Боласі з поля.
 
Сам Боласі після матчу пожартував: «Підпишіть його (суперника) у Голлівуд. А я просто щасливий, що команда виграла. Хороший дух і боротьба від хлопців. Ми в півфіналі!»
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(95 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    hater of haters
      hater of haters, 30.12.2019 16:59
    0
    Накрутили как лоха, так тело решило придумать повод, но в итоге ещё больше опозорился
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.12.2019 06:05
    +2
    Поправка.. Не в Голливуд надо, а в Болливуд
    руслан халитов
      руслан халитов, 23.12.2019 07:12
    -3
    JulikoB, 22.12.2019 19:20
    Копия кротовой дашки.
    повезло тебе с дашкой. тыхей пиз..ду часто лижешь?
    TemaMX
      TemaMX, 23.12.2019 03:31
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Comrade Me, 22.12.2019 20:32
    Я ж сказал: за секунду ДО этого, по времени 0:33
    Что там видно?
    Чувак крутанул вертушку рукой, камера расположена так, что не видно куда попала рука, может, и по щам.
    А чувак еще секунду попытался бежать, но понял, что отстает, и решил прилечь.
    Но не от того отмаха, который попал по руке!
    Это лишь мое предположение.
    Может и симулировал в чистом виде, хз.
    Последнее.
    Comrade Me
      Comrade Me, 22.12.2019 20:32
    -2
    Серж Пир, 22.12.2019 19:39
    Все лично видно. Он задел руку немного.
    Я ж сказал: за секунду ДО этого, по времени 0:33
    Что там видно?
    Чувак крутанул вертушку рукой, камера расположена так, что не видно куда попала рука, может, и по щам.
    А чувак еще секунду попытался бежать, но понял, что отстает, и решил прилечь.
    Но не от того отмаха, который попал по руке!
    Это лишь мое предположение.
    Может и симулировал в чистом виде, хз.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 19:44
    +5
    не ну упал мастерски, ничо не скажешь.
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 19:39
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Comrade Me, 22.12.2019 19:23
    Там за секунду до этого упомянутый Болази так странно рукой сделал вертушку, может, в том эпизоде и задел, плохо видно на повторе.
    Все лично видно. Он задел руку немного.
    Comrade Me
      Comrade Me, 22.12.2019 19:23
    -3
    Там за секунду до этого упомянутый Болази так странно рукой сделал вертушку, может, в том эпизоде и задел, плохо видно на повторе.
    Саша Лапій
      Саша Лапій, 22.12.2019 19:22
    +9
    нікого не нагадує?)))
    JulikoB
      JulikoB, 22.12.2019 19:20
    -4
    Копия кротовой дашки.
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 22.12.2019 19:15
    +8
    Балерун! Достоин пару лет смотреть футбол только по телевизору!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.12.2019 19:11
    +15
    от п@дарок фуфлижний, за таке треба дискваліфікувати!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.12.2019 19:11
    +15
    от п@дарок фуфлижний, за таке треба дискваліфікувати!!!
    Саша Лапій
      Саша Лапій, 22.12.2019 19:22
    +9
    нікого не нагадує?)))
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 22.12.2019 19:15
    +8
    Балерун! Достоин пару лет смотреть футбол только по телевизору!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 22.12.2019 19:44
    +5
    не ну упал мастерски, ничо не скажешь.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.12.2019 06:05
    +2
    Поправка.. Не в Голливуд надо, а в Болливуд
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.12.2019 19:39
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Comrade Me, 22.12.2019 19:23
    Там за секунду до этого упомянутый Болази так странно рукой сделал вертушку, может, в том эпизоде и задел, плохо видно на повторе.
    Все лично видно. Он задел руку немного.
    TemaMX
      TemaMX, 23.12.2019 03:31
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Comrade Me, 22.12.2019 20:32
    Я ж сказал: за секунду ДО этого, по времени 0:33
    Что там видно?
    Чувак крутанул вертушку рукой, камера расположена так, что не видно куда попала рука, может, и по щам.
    А чувак еще секунду попытался бежать, но понял, что отстает, и решил прилечь.
    Но не от того отмаха, который попал по руке!
    Это лишь мое предположение.
    Может и симулировал в чистом виде, хз.
    Последнее.
    hater of haters
      hater of haters, 30.12.2019 16:59
    0
    Накрутили как лоха, так тело решило придумать повод, но в итоге ещё больше опозорился